yeni bir dördüncü nesil yazar.*
sözlükte edebiyat entryleriyle dikkat çeken yeni bir yazar. *
okunduğu gibi yazılan nick. yazıldığı gibi okunan değil.
hoşgelmiştir, yazardır, nesildaştır.
sanırım bayan bir yazar. nefis,harika entryleriyle dikkat çekmekte ayrıca. ne yazıyorsa süper mükemmel o derece.
doruduncu neslin iyi yazarlarindan biri gibi durmaktadir.
nesildaşım olan yazardır, edebi bir kişiliktir.
edit: ayrıca hemşehriymişiz kendisi ile.
uzaklardan seslenme izlenimi var sanki! sağırlığın hafifi veya ağırı yoktur inşaallah!
dilaraa dilara dilaraa bir tek seni sevdi dilaraa...diye devam eden erol evginin güzel şarkısı. ilgililere sunulur:

Kendine ait yalnızlığında Paylaşabilmek için seni
Dünyasındaki suskunluğunda Yaşayabilmek için seni
Neler neler vermezdi
Neler neler dilara

Dilara dilara dilara Bir tek seni sevdi dilara Hep seni istedi dilara

Buruk gönlünün karanlığında Bir gizem , bir gonca gül gibi
Sakladı durdu sakladı oysa Haykırabilmek için seni
Neler neler vermezdi
neler neler dilaraa

dilaraa dilaraa dilara bir tek seni sevdi dilara hep seni istedi dilara

aşkların doruğunda uysal
sevgisinin gücüyle vahşi
yeşil mavi mutluluğunda
tutkusunun esiri bir kadın yaşar
adı: dilaraa

Hasretle dolu sıcak göğsünde Uyutabilmek için seni
Gözlerindeki mutluluğunda Yaşayabilmek için seni
Neler neler vermezdi
neler neler dilara

dilaraa dilaraa dilara bir tek seni sevdi dilara hep seni istedi dilaraa....
(bkz: kardeşim)*
pek yufka yürekli yazar arkadaşımız. insanüstü merhametle hemen gözleri doluyor küçücük şeyde. ayrıca kalemi de kuvvetli bir yazar arkadaşım ya da klavyesi diyelim biz en iyisi. takip ediyoruz. *
yazıları için, varlığıyla sözlüğü güzelleştirenler tarikatı nın yeni üyesi olduğunu düşündüğüm nesildaş. * *
kardeştir, hatta kardeşten öte candır. *
hiç ses etmeden gitse bile unutulmayan yazar kişisi. güzel sohbetlere sardırdığımız insan. ki gidip yanlış başlığa yazdığım nick altı entry'sini "teşekkür ederim" diyerek farketmemi sağlamıştır. kendisine burada huzurlarınızda yaptığım andavallık yüzünden özür diler ve bu nick altı entrysini kabul etmesini rica ederim. *
çok kızdığım, kardelen ayşe misali dövmek istediğim * fakat tartışması gayet keyifli, seviyeli nesildaş. sözlükteki varlığı mutlu etti beni. *
konuşması ve mimikleri ile gülse birsel'e acayip benzeyendir. kendisi "hadi ordan be hacı" dese de ıspatlayacağım ben o'na.
ekşi'den haberi olmayan, araştırmacı olmasını dilediğim yazardaşımdır. * *
(#2556028) nolu entryi dilaraa değilde "ibrahimm" şeklinde birisi girseydi nick altına bu kadar entry girilmezdi. o yüzden şanslı kızımızdır kendileri. yolu açık olsun
(bkz: dilağra)
pamuklara sarmayalıp sarmak, saklamak istediğimdir. aramızda mesafeler olsa bile kanatlarımın altına aldığımdır. canımdır, ciğerimdir, kıskançtır. *
google earth'den bile takip edemediğim. bi insan bu kadar mı hızlı olur hacı?
nick'i ile gönüllerde hoşluk yaratan kimse. * *
öyle yazıyorki; yeri geliyor anne kiz diyaloglari* ile içinde yaşadığımız toplumu bize anlatıyor, yeri geliyor sozluk yazarlarinin itiraflari* köşesinin konuğu oluyor, yeri geliyor anket açıyor*...

tam bir uyuyan dev!
harbi yazar. bana da yazdı geçenlerde, elinden zor kurtuldum. neyse ki aramızda çok sayıda enlem var.**
doğum gününü en içten dileklerimle kutladığıdım yazardır. yeni yaşının o*'na sonsuz özgürlük getirmesi dileğiyle.