bugün

aslında digiturk un başlı başına kalitesiz bir hizmet sağlayıcı olması durumudur.

1) en büyük ayıpları müşteri hizmetleri.

0212 473 73 73 numaralı telefondan haftada 3 kez falan arayıp duruyorlardı.
adamlara söyledim dedim ki beni aramayın bir daha, kayıt bıraktım aranmamak için.
Bir süre aramadılar. şimdi son 5 gündür hergün 1 kez arıyorlar.

inatla açmadım, bugün ilk kez açtım ve robot çıktı ve diyor ki aranmamak için kayıt bırakmışsınız,
kampanyalardan haberdar olmak için kaydınızı kaldırabilirsiniz.

oha ayıp lan digiturk sizin bu yaptığınız. utanın biraz. çocuk mu var karşınızda.

2) Teknik Servis Hizmeti

Adamlar taşerona vermişler tüm servis işlerini.
bir gün yayın gitti durduk yere. aradım adamları, bişiler anlattılar şöyle yap böyle yap diye. yaptım olmadı.
en sonunda bizden kaynaklı bir sorun var, servise yönlendiricem dedi.
bakın sorun bizden kaynaklı diyor.
Servis geldi 30 tl servis ücreti istiyor. neden çünkü taşeron. abi servis gelirse buraya 30 tl alır dedi.

ya ağır konuşucam mahkemeye vericeksiniz ama hakediyorsunuz. bu yaptığınız resmen ayıp

Not: iptal ettir diyecekler için; 3 tane vardı üzerimde yan oda falan 2 tanesini iptal ettirdim zaten.
3. de lig tv var, başka kanal yayınlamıyor napıyım yani mecbur katlanıyoruz bu adamlara.
digiturk, casper, vatanbilgisayar,general mobile'dan uzak durun.
digiturk sureklı mesaj atmasa iyi aslında.
semerkand yv kanal listesinde yok..
digitürk benim için nitmiştir.
müşteri hizmetlerini aradığınızda sizi digiturkünüzü iptal ettirmek için birine yönlendirir. karşınıza çıkan kişide iptal işlemini buradan yapamazsınız der ve kapatır. bir nevi küfür işte. hem iptal butonu var hem iptal etmiyor. ayrıca iptal etmek içinde antin kuntin bi numaraya kimlik fotokobinizi fax çekmenizi isterler. çekersin iptal işlemi 15 gün sürer 15 kere ararlar iptal etmeyin diye. ben şu muhabbeti birebir yaşadım:

+efendim digiturkünüzü iptal ettirecekmişsiniz,
- evet,
+ neden,
- kullanmak istemiyorum,
+neden,
- çünkü kullanmak istemiyorum,
+tamam da neden,
- param yok,
+kaç paranız var,
-hiç yok,
+ olurmu biz aylık size 15.99 tl yapalım iki paket sigara parası,
- istemiyorum kardeşim
+neden,

twitterdaki atacast yavşağına prim yaptırmayan bir kısım kardeşimizi mağdur eden rezalet, siz devam edin kardeşlerim atacast yavşağı prim yapmasın yeter*
(bkz: ttnet turkcell ve digitürk üçlüsü)
Rezalet ötesi hizmet veren firma.
Geçen hafta GS-Schalke maçını izleyebilmek amacıyla bu gereksiz firmayı arama gafletinde bulundum. Telefonda paketimi yenilemem durumunda mevcut paketime Sporun Yıldızı paketinin ekleneceğini ve tüm spor kanallarının ekleneceğini söyledi. Ancak tek yapmam gerekenin kampanyaları dahilinde Kredi kartımdan kendilerinin çekim yapması olduğunu anlattı. Aylık 128 Lira'lık paket için işlemi yaptım.
Kullandığım kayıt etme özelliğini iptal etmişler. Aradığımda tekrar ek ödeme yapmam gerektiğini anlatan saçma personelleri üyeliğimi iptal etme ihtimalim bulunmadığından bahsetmeye başladı.
Kredi kartımdan yıllık çekim yaparak, taksitlendiriyorlarmış ve geri dönüşü yokmuş.
Telefon kayıtlarının kayıt altında olduğunu ve bana bunlar anlatılmadan işlem yapıldığını anlatmaya çalıştım. Papağan gibi aynı şeyi anlatan, yalnızca kendi konuşan personelleriyle hizmet kalitesinden bihaber olan saçma platform.
doğrudur, uzak durmak gerekir. mafya gibidir. bir girdin mi çıkmak mesele.
güncel Önemli Başlıklar