bugün

Blizzcon 2011 fuarında, Black Soulstone (Kara Ruhtaşı) bölümü tanıtılan mükemmel oyun.

http://www.youtube.com/watch?v=nlhWqmVeDno
itiraf et sol frame'de görünce heyecanlandın?
bak ben tanımıma geçiyorum;
beklediğim değmezse anasını avradını sikeceğim oyundur. yıllardır bu oyunu beklemekten iflahım sikildi çünkü. gençliğimi harcadım. memur oldum hala bu avradını siktiğim oyunu çıksın diye bekliyorum.
torunlarım oynar artık !
Bekleme görevini babasından alan şahısların oğullarına devretme zamanı geldi.
2012 şubatının 12 sinde çıkacağına dair efsaneler dolaşmaktadır.
kesinlikle fake dir. "neden?" diyecek olursanız , blizz hiçbir zaman öyle kalkıpda 2 hafta önce vermez tarihi. geçiceksin o yüzden , piyasayı ve ilgiyi uyandırmak için yapılan bir hareket sadece bu.
diablo 3 , çıksa çıksa 2013-14 şubatında çıkar. ondada ertelenir zaten.
ayrıca starcraft 2 nin içine eden firma pek tabi ki bunada edecektir.
o yüzden skidrow un bu oyunu da hoplatmasını bekleyeceğiz.
dolayısı ise çıkış tarihi + 1 hafta skidrow süresi gibi bir denklem ile yaklaşık 1 sene + 1 hafta süre var. aceleye mahal yok. ben beklemiyorum misal , ve hatta şu son sinematiğe kadar tamamen unutmuştum kendisini.
bu kadar ertelendikten sonra hala çıkıp bu oyuna para vermeyeceklerin olduğunu düşündüğü için Blizzard geçiktiriyor. o kadar emek harcandı, bir de kötü bir çıkış yaparlarsa diye... zamanlama olayını tutturmak önemli tabi, efenim.
ne kadar ertelenirse ertelensin çıktığı gün her şekilde olay olacak oyun. çıkış tarihinin ötelenmesinin wowla alakası olduğunu düşünüyorum. birini yükseltirken diğerini de batırmak istemiyorlar.
Bu gidişle ben askere gider gelirim , evlenirim , üstüne çoluk çocuk sahibi olurum bi de o çocuklar 10 yaşına gelir o oyun çıkar bizde çocuklarımla beraber oynarız artık dediğimdir.
ABD ye gene 100 bin beta key dağıtılmasıyla 2012 ilk çeyrekte çıkması ümitlerimi kestim bu oyundan.
an itibarıyla gene ertelenen oyun. nisan ile haziran ayları arasında satışa sürülecekmiş güya. o zaman da sen ertelersin blizzard. yeter artık ya kabak tadı verdiya. çıkarmayacaksan çıkarma bizi de ümitlendirmeya.
blizzard'ın çıkartmak için benim askere gidip gelmemi beklediği efsane oyunun üçüncüsü.

eh, adamlar da haklı anasını satayım. en manyak diablo'culardan birini kafadan yitirmek istemiyorlar.
Çok yakında fanlarının bu uzun bekleyişte yaşlanıp vefat edeceği gerçeği ile bütün oyuncu kitlesini kaybedecek olan oyun.
blizzard'ın yıllardır çıkartmak suretiyle, oyuncuyu oyaladığı, diablo serisinin son oyunudr. tek dileğim ise, maya takvimi bitmeden çıkmasıdır.
ne kadar ertelenirse ertelensin hüsranla sonuçlanacak olan oyun.
blizzard hala 99 senesinde yaşadığımızı düşünüyor sanırsam. etraf yığınla kaliteli oyunla dolu lan. rpg sinden tut , shooter ına her sene yığınla muhteşem oyun çıkıyor.

99 daki gibi fukara değiliz bliz. sen kıytırık efektlerinle şamata çıkaramazsın yani.
adamlar oyuna lütfedip rune koymuşlar. bir de artis artis "rune ekledik, hadi gene iyisiniz" mealinde dalga geçermişçesine açıklama yapıyorlar. bliz sen o rune ları al , "penis " yaz ve üzerine otur tamammı?
dalgamı geçiyorsunuz arkadaşım? runelar zaten olan birşeyken diablo 3 e konmasına sevinecek duruma düşmedik.
oyun sektöründeki gelişim bu hızla devam ederse hiçbir zaman çıkamayacak oyundur.
hala bir beta keyini bulamadığım oyun. neredeyse oyun çıkacak ben aylardır sürünüyorum. *
bir duke nukem faciası daha. 2004 yılında diablo 3ün çalışmalarına başlandığını okumuştum. arkadaş kendimi tembel olarak nitelendiririm ama bu kadar da tembellik yapmazdım lan ben olsam.
cikis tarihi "mayis" 15'tir.

blizzard memurlarin sesini dinledi..
çıkış tarihi 15 mayıs 2012, pre order fiyatı ise 59.99 avro olan yıllardır beklenen oyun.

şaka gibi geliyor, dile kolay 12 senedir "bu sene çıkıyormuş" diyerekten bekledik ama şimdi gerçekten de çıkıyor. hem de 2 ay sonra. sevinçten kendimi sikicem o derece mutluyum.

görsel
and all the mouse on the world shall tremble...
Şu anda full game client ini indirdiğim oyun.
toplam 7.5 gb ve 1 yıl wow için para ödemişlere kampanyaya katılmışlarsa bedava download ettirilen oyun.
şafak saydıracak oyundur. kalmış 60 gün. geçmez lan şimdi bu 60 gün.
15 mayısta çıkacak denilen diablo 2 ve diablo efsanelerinden sonra ne olacağı merak edilen oyundur.

arkadaş oyunu orjinal almak istiyorum ama 100 kağıt falan yaparsanız malum sitelerden indiririm küsmece darılmaca yok.
senede bir ay olarak kendime değer biçtiğim tatilimi ileri ötelememe yol açacak oyun. şayet bu oyunla aynı tarihlerde tatile girersem, evden çıkamam tatil heba olur. *
hakkında bu kadar entry girilince "gene mi spekülasyon amınogoyim" demeye geldiğim efsane oyun.

vay lan vay..
7.6 gb dosya boyutu ile, malum ortamlarda yerini almaya başlamıştır.

not: beta versiyonu falan değil.