bugün

blizzard'ın sikip attığı oyun. ulan amk şuna yenilik getirmek bu kadar mı zor?
1 yıldır da oyamıyorum.
Path of exile çok fena sildi süpürdü diablo'yu. Efsane olduğu için yeri ayrı tâbi.
--spoiler--
enişte diablo'yu bitirdin mi?
--spoiler--
çöp, kesinlikle çöp. path of exile'ın ve grim dawn'ın yanına bile yaklaşamaz.
Xbox one üzerinden oynadığım oyun. Oyunu yaklaşık 2-3 aydır oynuyorum. Bir tane wizard birde monk karakteri sezonda son levele ulaştırdım sonrasında online üzerinenden rastgele insanlarla rift greater rift yaptım. Sonrasında şöyle bir sorunla karşılaştım. 150 level greater rift te adamlar son boss a dahi tek atarak 5 dakika da son seviye gr i bitiriyordu. Tabi o seviyede bir gr ye girdiğim için yaklaşık 1 saatte 0 dan 400 paragon a ulaştım. Sonrasında leaderbords taki adamların buildlere baktım bir kaç eksik dışında build bire bir aynıydı o gazla gittim 150 gr ye girdim. Noldu derseniz ilk mobda tek yedim hasar dahi veremedim. Sonrasında non seasonal bir demon hunter açıp tekrar yeni bir karaktere başladım. 70 level e kastım sonrasında yine paragon level kasmak için oyun aradım ve bir demon hunterla eşleşip yine gr 150 ye girdik bu adamlar yaklaşık 3 saatte 900 paragon oldum. Bir bokluk olduğu belliydi fakat saniyelik level almak ne yalan söyliyim zevkliydi. Sonrasında adam neredeyse her run da 4-5 kere öldüğümü görünce şehre dönünce yere silah attı. Benim elimdeki silah 3k vururken adamın yere attığı silah 150 level taşlar olan 46k damage i olan bir silahtı. Sonrasında tekrar gr ye girdik artık bende tek atıyor fakat sık ölüyordum sonrasında o turda bitince yine şehirde yüzük kolye kemer vs attı adam yere onlarıda takınca oyunda god mod açılmış gibi oldu can zırh tavan yaptı üstüne üstelik attığım skiller manadan hatreddan yemiyordu istediğim kadar spamlıyım çok az oynatıyordu. Şimdi hile olduğu bariz belli ama konsolda bunu nasıl yapıyolar üstüne bu itemlarla çok çok daha kısa sürelerde belirli konumlara gelen insanlar neden banlanmıyor.Birde konuyla alakalı forumlara baktım 2014 de dahi aynı konuda şikayet eden insanlar var. Bu konuda bilgi sahibi birileri varsa mesaj kutusunu yeşillendirebilir.
Diablo ii'dan sonra o kadar heyecan yapmış kitlenin önüne sürülmesi bile ayıp olan, çöp olmayan ama serinin önceki oyunlarının aksine çöpümsü diye nitelendirilebilecek video oyunu.

Başka bir isim altında, farklı bir franchise ile çıkmış olsa oyuncu güruhunun çoğu kısmı tarafından sevilirdi. Fakat Diablo ismi ile olmadı.
Genel olarak (yabancı dergilerde de okuduğum eleştirilere esasen) beklentilerin altında kalan ve II'ye göre daha zayıf bir oyun.
Witch doctor umla cilgin attigim oyundur. Benim icin cilgin atmak demek, ilk 1000 e girmek demek. Orada cizgiyi cekiyorum.
satış rakamı 30 milyon oyun.
Knihgttan ban yedikten sonra hevesle aldığım oyundur. Pvp olcak diye çok heves ettim ama maalesef olmadı oyun item kasmaktan ibaret ama o bile mithiş keyif veriyo 50 yaratığın arasına dalıp sağ çıkmanın vermiş olduğu haz paha biçilemez.
çıkar çıkmaz sıcak sıcak aldığım oyundur.

velakin tam bir hayal kırıklığıdır.pişmanım.evet
10. sezona demon hunterımla daldığım oyun. armory olayı çok hoş olmuş. sezon hedaayesi marauder setle grift 60 yaptıktan sonra sıkılıp shadow kastım. shadowla da az once grift 62 yaptım. bi set daha tamamlarsam sezon sonuna kadar değiştirip degistirip oynarım artık. günden güne güzelleşiyor mk oyunu.
sevgili turkcell-superonline sayesinde 4 gündür yeni sezon monkumu 70 lvl yapamadım. 3568 msec yazısını gördükçe sinirlenip kapatıyorum. follower arkamdan mehter adımlarıyla geliyor. skill atıyorum 10 saniye bekliyorum resmen amk. pingine soktumun firmasını tez elden değiştirmek lazım.
haftasonu kardan dolayı evde mahsur kalınca indirimle 59.99 tl ye satın aldığım oyun. bir adet monk açtım lvl 15 lerde falanım.
reaper of souls paketiyle iyice içine sıçılmış oyun. önceki pakedi daha iyiydi. her levelin kıymeti vardı. bir cesetten aldığınız 10 altın bile değerliydi. ona ramen bir çok eksiği vardı. reaper of souls ile o eksiklerin bazıları giderildi ama bu defada ne level'in ne de altıının kıymeti kaldı. karakterimle 100 metre gitmeden 2 level atladım, binlerce altın aldım. ne sike hizmettir bu? iyice içine sıçıldı bu oyunun. baştan aşağı anlamsız bir oyun. almayın efenim.
season 5'de beraber yardıracak diablo'yu koruma ve yaşatma derneği üyelerini aradığım oyundur.
daha iyisini ariyorsanız (bkz: path of exile)
uzun süre sonra oyuna geri döndüm , beraber oynamak isteyen varsa yeşillendirsin.
bir ara gece gündüz, durmaksızın oynadığım oyundu kendisi. ha bitmiyor mu tabiki bitiyor lakin yerde yuvarlanarak sağı solu kafamla kırıp, "liirroooyy çenngiizzz" diyerek adamlara dalmak hala hoşuma gidiyor.
Aral'da indirime girmiş oyun.

Ana oyun da eklentisi de 69 TL'ye düşmüş (129 ve 99 tl'Den)

http://www.aralgame.com/k...Nrvj8ymm8QCFRHKtAodlRgASg
g2play.net' de ek paketi ile birlikte 121 liraya satılmaktadır. blizzard' ın sitesine göre epey bi ucuza geliyor burası.
Blizzardin bi kac sene once cikarip bu aralar ek paket yayinladigi hack/slash rpg oyunudur.
bir dönem hardcore ile barbarianımla ölüm kalım savaşı verdiğim oyundur.
şu an oynamakta olduğum oyundur. oynayan varsa özelden yazabilir.
yeni paket ile birlikte bir çok oyuncunun gönlünü almış olan oyun. legendary droplarının düzenlenmesi ile oyun biraz adam olmuş diyebiliriz fakat bence henüz oyunun bir çok eksiği var hatta bazı arkadaşlar horadric cube tarzında bir şeyin geleceğini ve çıkan legendary çöp itemleri bunun içine koyarak rastgele legendary alacağımızı söylemişti. çöp legendaryler için önemli bir gelişme olur bu olursa. set itemlerin(planlar değil o çıkıyor zaten) kalkmasıyla oldukça kolaylaşmış olan oyun.
güncel Önemli Başlıklar