bugün

3. bölümü yayınlanmış olan über dizi.
7x03

Her bölüm aksiyon olacak değil ya. Gayette harika bir bölümdü..

--spoiler--

• bölümün ilk 15 dakikası müthiş bir göt etme (hakimiyet) ve sinir harbine sahne oldu. sherlock'un öngörü olayı vardır ya. aynı onun gibi.. ama dex gerçekte yapamıyor onları. masuka'yı öldürme vs.
• louis'nin halini gördünüz mü? bir günde iş, sevgili ve hayatı elinden gitti. niye? yanlış adama bulaştın dostum sen. öyle koleksiyon biriktirmeyle, fahişeye sakso çektirmekle olmuyormuş. ahaha.
• gelelim quinn'e. olm git o saçlarına çeki düzen ver lan. üçüncü bölümde aklıma geldi o saçlar. uykudan yeni kalkmış gibisin kardeşim. miami metro'da çalışıyorsun sen. berber çırağı değilsin quinn. ikinci bir aldatma vakasını da yaşayamazdı. nadia söyledi gerçekleri. ama kendisini tehlikeye attı haberi yok.
• deb nihayet gerçeklerini görmeye başladı. ama dex'i kutlamak gerek. dürüst ve sabırlı olarak atlattı bu işi. ama deb bunu, dex kendini baskıda hissetmesin diye de yapmış olabilir.
• rus taşaklı mafyalarından isaak'in dex'i görmesi hiç iyi olmadı. ikinci bir 'hello, dexter morgan' olayını kaldıramaz bu bünye.
• yvonne'u doya doya görmek istiyorum artık ben. yeter, zor bekledim onu görecem diye. ufak bir scene ile kapatmışlar olayı. bir an önce dex ile çiçekler arasında sevişme sahnesi istiyorum.
• fox hole'u artık benimsedim. kendimi oranın bir personeli olarak görüyorum..
• dexter, ur amigdala is perfect. (isaak piçine gelsin.)

--spoiler--
Son bölümü Fevkalade olan dizidir efenim, şöyleki*;

--spoiler--
Piç louis gördü ebesini.* ne mutlu mesut bölümdür son bölümü dexter'ın. Ama şerefsiz verdi "dexter'ın teknesi" diye bizim elamanı ruslara. Olmadı bu hiç güzel. Herneyse, dexter debb aşkı deli gibi sarıcak, yola çıktı geldi geliyor. Ayrıca chuck'un hatunu da arada götürebilir dex tabi bizim eleman karizmatik, Efendim Son sahnede görüldüğü üzere dexter ritüeline devam edicek, deb de hiç ses etmiycek, ama sonuçlar ne olur bilinmez. Ruslar sıkıntılı geliyor ama dex onunda çaresine bakar.. Louis'in evdeki hali on numaraydı Keza gebererek gördü belasını şerrreffsiz. (aslında ben louisten daha değişik şeyler bekliyordum, dex'i keşfetmek falan gibi bi oyuna takılı kalmak tekneyi delerek batırmak nedir arkadaşım ?)
Süper bir bölüm daha izledik, harikaydı.
Birde Nadia gerçeği var ki hiç girmek istemiyorum
--spoiler--
adamın dibi. seri katillerin en kralıdır kendisi.
"öyle seri katile can kurban" dedirten dizidir.
bir mafya eksikti o da oldu tam oldu.

--spoiler--

öncelikle bu bölümde gördüğüm,kendisini zerre tanımadığım, sarı saçlı kara kaşlı, inceden atarlı hanım ablaya aşık olursa bizimki kafama sıkar giderim. yakıştıramam büyük başkana bunu. rita, layla, lumen. yeter, mecnun'un leylalarına dönmesin rica edicem.
ayzek abi çok karizmatik burdan saygılarımı yolluyorum kendisine ama çok ucuz harcadılar louis'i. daha büyük bi ekşın bekliyordum ben o piçten. gizem yarattılar yarattılar alnının çatından gitti adam, olmadı.
debra ile çok fazla haşır neşir oluyo dexter, ikna etmeye çabalamalar falan. bu ne ya. cool hali gitmeye başladı, uzayan dizilerin bokunun çıkma klişesini yaşatmaz umarım diyerek quin'in manitayla dna'sı alınan sarıyı ilerleyen bölümlerde karıştırıcam ben, gerçi kaşlardan ayırt edilebilirler. tekrar saygılar ayzek.

--spoiler--
güzel bir 3. bölümle devam eden dizi.

--spoiler--
stajyer öldü gitti sonunda, ayar oluyordum herife, yvonne'yi gördüm bir kez daha aşık oldum.. ama yakışır dexter abimize de
--spoiler--
--spoiler--
ve bazen bir aşk saçma bir dna örneği alma çabasıyla başlayabilir...
--spoiler--
--spoiler--
luis in bu dizide yeri yoktu ve boyle bı sezonda 3 bölüm fazla bile kaldı diyebilirim. ama 3. bölümün en dikkat kesildiğim yanı o sarışın nedir abi öyle dexter da gider ayak lafı geçirdi. bide debra git gide dexter tarafına geçti ve şu durumda dexterın kimliğini açığa vurmaya yaklaşan mafya bozuntusu ( adam bu sezonun kötü adamı olduğunu kanıtladı ) vede laquerta bakalım neler olucak merakla bekliyorum.
--spoiler--
yabancı bir dizi.

--spoiler--

koşka bradırların başganı rus elemanın geek elemanı alnının çatından vurmasıyla evde bayram sevinci yaşatmıştır.

yalnız ben şunu anlamadım o son diyalogta; debra fuckin morgan dexter'ı evine iteledi, git dedi sen kendi evinde otur artık dedi yani bana çaktırmadan naparsan yap kimi kesersen kes mi demek istedi.

anlamadığım bir diğer husus ise ilk bölümle ilintili. dexter reyiz neden bilezikli eleman siktor'u kesip biçmeyip yekten suya atmıştı, sağına soluna kah küpesine kah bileziğine kahtalı mıçısına bakmamıştı öyle yekten lapss deyü bırakmıştı suya.

--spoiler--
http://www.youtube.com/watch?v=ibdl8apfKpk

yerim be.
debde işin içine gircek ya hadi hayırlısı denilcek dizidir.
7. sezonda işleri zor olan ailemizin seri katili.

--spoiler--
bir yandan kardeşi, bir yandan cadı komiser karı ve bir yandan da mafya ile çemberi iyice daralan karanlık yolcu
--spoiler--
speltzer'ın evinde ışınlanma makinesi olan dizidir. dexter o mezarlığın kapısından çıkana kadar tahminimce 1 dakikada, Debra, Speltzer'in evindeydi. Debra olayları yaşarken tahminimce 7-8 dakikada, Dexter mezarlıktan evin üst katında çıkıverdi.
mükemmel ve doğruluğu tartışılmayacak bir söz geçmiştir.

"Güçlü insanlar genellikle yalnızdır."
7.sezonda kız kardeşiyle başı dertte olan, hayatımda bir numara olan dizidir.
4. bölüm fragmanı için;
https://www.youtube.com/w...mbedded&v=HdH6ZlTwrRA

--spoiler--
fragmanda kavganın sonunu göstermemiş ama bence dexter yenilecek ve kel adam dexterı tam öldürecekken debra gelip keli öldürcek. veya yakalayıp dexterla beraber öldürecekler. ve böylece debra da bu işe girmiş olacak.
--spoiler--
7 sezonu mükemmel ilerleyen dizidir. önceleri bölüm finallerini 5 dakika ihtiyaç molası kadar beklerken şimdi bir hafta beklemek zor geliyor.

debra bu yazıyı sana yazdım:

--spoiler--

sevdiğim adam bana bacım diyince.

--spoiler--
--spoiler--

dexter in karşı cinsle olan münasebeti hepimizin malumu ama sarışın hatunun önünde niye heyecanlandı? kaçırdığım bişi mi var ki bilemedim.

--spoiler--
--spoiler--

elisha cuthbert gelmiş, geri kalan herkes, dexter dahil, ölse ben diziyi yine seyrederim arkadaş.

düzeltme: eğer saat gecenin 5'i ise elisha cuthber ile Yvonne Strahovski birbirine karışabilir.
--spoiler--
halk kahramanıdır.
dark passenger duygusu subliminal bir mesajdır. bazı kişiler tarafından hissedilip, tatmin edilmeye çalışılır.
7x04

--spoiler--

şu sahnede çok fena güldüm lan.

görsel
http://f1210.hizliresim.com/12/q/f5su2.gif

• Bizim Rus Victor'a fena bağlanmış. Ama öyle bir havası var ki Dexter'la konuşmak istemesi falan hayranlık çıkacak gibi.
• Deb dumanı gördükten sonra sapıttı. Bunlar ailece katil doğmuşlar usta, Deb fark etmemiş. Dex'e destek çıkacaktır bundan sonra.
• Yalnız Debra'nın Dex'e karşı olan aşkını boş bıraktılar. Öyle olması gerekiyordu zaten bu olaylardan sonra. Belki Sarah ile birşey olursa kıskanabilir.
• Sarah demişken.. Lan her hafta bir tarafımı yırtıyorum artık diziye kesin girmeli. 1 dakikayı geçmiyor oynadığı sahneler zaten. 12 bölüm zaten topu topu!
• Alex sanki intihar etmeyi bekliyor gibiydi. Adamlar evine gelmiş. içki yudumlarken bile elleri titremiyor, nasıl oluyorsa.
• Önümüzde ki bölümleri bakıcaz artık.

--spoiler--
son bölümüyle yardırmıştır. bu arada dexter'ın daha önce bay harbor butcher oldugunu söylerse olacağını düşündüğü reaksiyonlar sahnesi : http://www.youtube.com/watch?v=7X063gO7Tdg
son bölümüyle yine kendisine hayran bırakan dizi.
ben kaçmam... insanlar benden kaçar !
swf ye hemen düşmüştür güldüren sahne. http://inciswf.com/fuuck.swf