bugün

boncuk tabancasıyla kibrit kutusu bile deviremeyen, nike lı devrimcilerin, şehit haberlerine duyarsız kalmasıdır.

hala sivastaki 37 adamı konuşurlar, fakat hiç biri 30 bin delikanlıyı, müslüman türk- kürt çocuğunu konuşmaz.

aziz nesin denilen provakatörün kurtulmasına üzülüyorum bende. o haketmişti.

not: kimsenin yanmasına sevinmiyorum. cani değilim. sivasta ben yoktum. ülkücüyüm.

edit: insan yakmak mübahtır, fakat yalnızca allaha. fetonun adamı yada tayyibin kölesi değilim. kıçınızdan ideoloji yamamayın.
şehidlerin devrim şehidi olmayışından dolayıdır.
aynı devrimciler filistin'de savaşmış olmakla muhafazakar kesime gözünü dikmektedir. ama aynı dönemde çeçenlerin tepesinde de bir moskof zulmü vardı. neden oraya gitmediler ola ki? devrim yolunda dökülen kan mübahtır onlara göre.
(bkz: ulkuculerin kafalarinin cok karisik olmasi)
atatürk devrimleri ile kurulan cumhuriyetimizin bekası için canını veren yiğitler devrim şehidi değil mi? boşver onlar peygamber katında şehitler yurdundalar devrimin senin olsun...
vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır.
Mustafa Kemal ATATÜRK.
sap yiyip saman sıçmaktır. hümanist görünüp ideolojiye saplanmaktır.

fakat; "diğerlerinden çok o haketmişti" lafı nasıl bir edepsizliktir? hangisi haketti? ayrıca aziz nesin' in yakılmayı haketmesi nasıl oluyor acaba, bir insanın diri diri yakılmayı haketmesi ne demektir, kim verebilirir bunun kararını, hangi faninin haddinedir bu? işte bu da sap yiyip saman sıçmaktır. birine bok atarken, tükürdüğünü yalamaktır.

sivas' ta yananları konuşmalarından şikayet etmek de ne demektir? tamam ikisini de konuşsunlar demek ayrı, ben ikisine de üzülüyorum ama acı karşılaştırılır mı, acı kıskanılır mı bre?
pkk'li leşlere üzüldükleri içindir.
Atatürk'ün büyük Türk devriminin mazlum torunları şimdilerde amerikan sermayesi uğruna dağlarda kahpe kurşunların önüne atılırken, amerikan yalakası "muhafazakar" -her boku veriyorlar satıyorlar ama artık neyi muhafaza ediyorlarsa- kesimin it gibi korktukları gerçek devrimcilere bok atmak için uydurdukları yalandır.

En çok devrimciler üzülür bu vatanın aslan gibi gencecik evlatlarına. Öyle Amerikalarda ağlamaklı vidyolar çekip reklam yapmakla olmaz üzülmüş numarası yapmak kaypaklıktır.
insanlıklarını devirmiş kimselerdir.
saçmalıktır. ülkücü uydurmasıdır. yananların bunu hakettiğini söyleyen bir yazarın faşizan haykırışıdır.
devrimci olmayan kimselerin yaptığıdır.
''Bir Devrimci Başkasına Atılan Tokadı Kendi Yüzünde Hissedendir.''ernesto che guevara
hayatında devrimci tanımamış insan evladı girer böyle bir başlığı. ne denir ki? yazık sana.
hangi devrimi yaptılarda devrimci oldular diye insanın sorası gelir.bakıldığında devrimciyik diye gezinenlerin aslında belli bir devinimde kaybolup gidenlerden oluştuğunu görülecektir. ezber bozmak isterken belli ezberlere boğulmuşlardır. anarşizmle vandalizm arasında gidip gelen bu yönüyle kimi zaman şeytan diye tabir ettikleri faşizmin melekleri olan bir güruh. asıl sorun onlara kim üzülecek?
bunlar nihilist bir yapıda yok olup gidecekler özetle.
şehitlik ise başka ölümsüzlükle eş anlamlı
devrimci nedir lan, şu yüzyılda bu toprakta devrimci filan yoktur.

pkk'lı piçleri eleştirirken, madımak ile yan yana getirme salaklığı nedir. ne gibi aidiyetleri vardır ki.

orada yanan insanların hepsi memleket sevdalısı idi. bu salakça kıyas nereden çıkıyor.

ayrıca pkklı ve yandaşı yaratıklara devrimci diye onurlu bir paye vermeye çalış sonra ben, milliyetçiyim...