bugün

(bkz: allah şehide kelle dedirtmesin)
yakın da banyo yapmanın bir diğer ismi olan "çimmek" kelimesini de telafüz edebilecek lider.

karadenizliler "yapacağuk uşağum" derken oluyor da bu adam püskevit diyince mi olmuyor?
tipi aşırı derecede gargamele benzeyen siyasetçidir.
adanada 'püskevit' olarak telaffuz edilen bir yiyecek maddesini kendi şivesiyle uygun şekilde telaffuz ettiği
için ergen tayfasının bir haftadır güldüğü lider.siz açında şeyinize gülün.şehitlere 'kelle' bebek katiline'sayın'
aşiret reisine 'abi'deseydi daha fazla itibar görürdü.
siyasetçidir efendim. ne eksik ne fazla. ya tipine takarlar ya telaffuzuna, e başbakanınız kim.
hata yapıyor pot kırıyor. ama verincede ayarı tam veriyor.
kendisi ile dalga geçen bazı kesimlere iyi bir cevap vermiş kişidir. bel altı oynamaya çalışarak halk üzerinde algı yaratmak isteyenlere şahsımca da iyi bir cevap olmuştur. bahçeli'nin sözlerini üzerine alan kesimin kendini tek tip söylemlerle savunmaya çalışması ayrıca dikkat çekmekte.
artık kendisine partisine ve ülküsüne inanan ne kadar vatansever varsa arkasına alması gereken ve şerefsizlere
karşı sürdürdüğü şerefli mücadeleye devam etmesini istediğim türkmen beyi.
mhp'li olmamama rağmen şu sözleriyle ayakta alkışladığım adam.

http://www.facebook.com/video/video.php?v=10150180982493043&oid=294863841974&comments
pazar günü show tv de 'siyaset meydanı'programında ali kırcanın sorularını yanıtlayacaktır.
liderlik ve hitabet yeteneği olmayan kendi partililerin bi tahammül edemediği benim ise acaba şimdi nasıl saçmalıcak diye merak ettiğim zat...
sayın devlet bahçeli devletin bürün tanıdığı imkanları geri çevirmiştir.aldığı maaşla bile üniversite öğrencilerine yardım yapar.devlet bahçeli dokuz kardeştir.ancak hiçbir kardeş kamuoyu tarafından tanınmaz.hepsi kendi işlerindedir.devlet bahçeli mhp ye genel başkan olasıya kadar aile osmaniyede vergi rekortmeni idi.ancak kardeşleri genel başkan olunca hürmetlerinden hepsi işlerinin bir kısmını tasviye etti.ayrıca hiç biride devletten iş alayım diye teşebbüs bile etmedi.devlet bahçeli hocamız her zaman ki gibi son derece mütevazi yaşayan bir vatandaştır.o bu ülkenin yetiştirdiği en değerli şahsiyetlerden biridir.bazı dunkofların eleştirilerine bakıp yargılamayın.gerçekten türk insanının dr.devlet bahçeliyi tanımasını isterdim.ancak buna en büyük engel sermaye grupları ve onların güdümündeki medyadır.çünkü devlet bahçeli asla kişilere ve bir gruba ödün vermez.o türkiye sevdalısıdir.
mhp gibi partiye çok fazla gelen devlet adamı, ülkücü falan değilim hatta sevmem bile ülkücülüğü. gerçekten bu kadar dalga konusu falan yapıyoruz ama hayatını okuyunca, sözlerini, düşüncelerini dinleyince gerçekten tam siyasi lider diyebiliriz. özel hayatı ile ilgili hiç bir yerde birşey bulunmuyormuş. hiç evlenmemiş sanırım " benim hayatım zikzaklı yada renkli değil benim hayatım siyaset" dermiş. ayrıca fark ettim şimdi diğer ülküdaşları gibi bıyığı sakalı yok... bilmiyorum birden acıdım adama. ölmeden bir kere gelsin 3-5 kalsın koltukta. hak ediyor bunu bence. ayrıca sohbet etmek istediğim insanlar arasında yerini aldı artık.

ayrıca saçlarını alnını ve ensesini açacak şekilde traş edermiş nedeni ise, "eğer yanlış birşey yaparsa enseme vurulsun doğru birşey yaparsam alnımdan öpsün" dermiş.
Milliyetçi hareket partisi genel başkanı.
'' püskevit '' sözü nedeniyle kendiysiyle alay etmeye kalkan bir kesime '' Allah şehite kelle demeyi nasip etmesin. '' diyerek ince ayar vermiştir.
püskevit gafı ile ilgili dönen geyiklerden memnun olduğunu söyleyerek tonton amcalık puanını bayağı bir arttırmış devlet adamıdır gözümde.
babacan bir siyasetçidir.
bugün ki edirne mitinginde 'püskevit' lafına yine dokundurmuştur.alay etme sırası artık onda.
piskevit vakası için "allah şehide kelle dedirtmesin" demiştir.koymuştur lafı.
Ulkerin dava acacagi kisiymis.
kaliteli bir adamdır.
ölse üzüleceğim tek siyasetçi.
ülkücü hareket içinde iğreti durmamak için iğreti durmaya çabalayan sempatik siyasetçi olabilir. (bkz: ülkücülerin bağıran tipler olması)
can dündarın kendisi için hazırladığı 45 dk.lık belgeseli mutlaka izlenmesi gereken lider.*
şöyle bir duygusal konuşmasıda varmış efendim.boğazı yırtılacak bi gün mitingde. http://www.facebook.com/v...video.php?v=1839065021700
güncel Önemli Başlıklar