bugün

dünyanın en geri kafalı adamı. geri kafalı ya.

amerika öyle istedi dimi ?
Kendinden buyuk insanlara el opturmesi hic samimi gelmiyor insanlara ayrica evet demeyi ogrenmeli.
Devletin başına bela gelecek.
görsel
görsel

istifa haberleri yalanlanmış.
ben bir türkçüyüm ben bir milliyetçiyim lakin kendisine bir kez bile oy vermedim şayet arap , kürt adaylar gösteriyor madem türkçüsüz , turancısınız isminizin hakkını verin bakın hdp'ye hakkını verdi iki seçimde de tüm baskılara rağmen ayakta kaldı az realist olun , ey bahçeli senin temel meziyetin muhalefet olmak değil senin temel görevin erdoğanı eleştirip , bol keseden atmak değil senin görevin bu yüce türk camiasını bir araya getirmektir senin görevin gençleri organize etmektir iyi örnek olmaktır ama siz bu mertebelere uygun değilsiniz , ne siyasette nede organizasyonlarda başarılısınız madem o işi yapamıyorsunuz yolumuzdan çekilin türkçü oylarını bölmeyin !
Ülkenin bu günlere gelmesine sebep olan taş devrinden kalmış bir insandır.
Ülkü devleri siyaset bilginleri ve 3-5 liseli tarafından kıytırık bir sözlükte eleştirilmekte hatta hakarete uğramaktadır!

Neymiş hareketin önünü açsınmış!

Neymiş devret bahçeliymiş!

Etrafında yalaka yığınlar varmış! O yüzden istifa etse dahi kararından vaz geçermiş!

Ulan Türk siyasi hareketin gelmiş geçmiş en şerefli en haysiyetli en dik duruşlu en lafının eri adamına sizin gibi 3-5 Dönek laf söylese ne olur! Şerefi mi azalır adamlığına zeval mi gelir! Partinin başında Sinan oğan olsa ne olacaktı? Veya meral hanım olsa ne olacaktı! MHP %40 oy mu alacaktı! Devlet bahçeli makam sevdalısı koltuk sevdalısı olsaydı itle köpekle hırsızla masaya oturur el sıkışır koltuklara yapışırdı. Ülkücü hareket bir siyasal harekettir ama temeli fikriyatında özünde ve Türk töresindedir! Siyasi çıkar veya şahsi ihtiraslarla hareket etmez fikirlerinden taviz vermez.

Ne mutlu ki sözünün eri olan tükürdüğünü yalamayan ve fikriyatının bilincinde olan bir lidere oy verdim! Ne mutlu ki ülkücüyüm ne mutlu ki tek çarenin son kalenin MHP olduğunun bilincindeyim! Kimse telaş yapmasın boşuna bu hareket milyonlarla yürümedi hiçbir zamanda iktidar hevesiyle şerefini çiğnemedi.

Allah ülkücü harekete inanan fikriyatına sahip çıkan ve oyunu ite çakala hırsıza puşta yedirmeyen her dava arkadaşımdan razı olsun! Biz hareketimizden de liderimizden de razıyız! Allahta onlardan razı olsun.
Reis iyi adamdır. Merttir, sokağa it kopuk salmazsılho gibi devlet adamıdır. Maalesef Akşener'den başka alternatifi yoktur.
siyaseti niye yaptığını, seçimlere niye girdiğini, hedefinin ne olduğunu hiçbir zaman anlayamayacağım nev i şahsına münhasır bir insan.
isim yapmaya genel başkan olmuş vasat troll.
istifa et artık.
mhpnin halifelik yapısı gibi işleyen yönetim yapısında ölene kadar istifa etmeyecek kişidir. her ne kadar bu bir kırmızı kitapta yazmasa da bu ülkücüler tarafından bilinir ve ülkücü hareketin ilk kurulduğu günden bu yana böyle bir olay olmamıştır.

şu solcu halimle ülkücülere partilerinin işleyişini anlattım ya artık bişey demiyorum.

ha bu arada istifa etmeli mi? bence ayağına taş bağlayıp boğaz köprüsünden atlamalıdır o ayrı tabii.
lafa gelince taşın altına elimizi değil gövdemizi koyarız, önce ben ve partim demez önce millet deriz diyen bir genel başkan olarak kendi isteği ile görevi sayın akşener'e bırakmalıdır.

bu olacak mıdır ihtimali var mıdır tabiki hayır. sonuçta terör'ün cumhuriyet tarihinin en fazla can kaybı ile sonuçlanan eylemler yaptığı günlerde bile iktidar ortağı olmayı bir şekilde istememiş hatta bunu onursuzca bulmuşsa kendisi daha da iktidar ortağı olamaz. bugün için mecliste temsilen edilen partiler içinde milletvekili sayısı ile 4 . sırada bulunan bir partinin genel başkanıdır. bu durumun da tek sorumlusu olayları doğru okuyamamış olmasıdır.
görsel

püskevitin beyin kısmından ısırılmış hali.
ülkenin amına koydu, farkına varması uzun sürmeyecek.
geçen seçim aldığı milletvekillerinin yarısını, üstünde sadece "hayır' yazan notlu hediye paketiyle, akpye göndermiş, en has akpli mhp genel başkanı.
kemal kılıçdaroğlu'nun teklifi başbakanlığı reddedip ona laf eden istifa etmesi partisinin yararına olacak mhp genel başkanı.
basiretsizliğin profil resmidir.
Bu memlekete Ecevit ve Bahçeli gibi dürüst adam ne gerek Özal ve tayyip tipinde adamları sever bizim insanımız.
Bu seçimden sonra istifa etmelidir. Taze kan lazım.
kendisini her ortamda savunan biri olarak artık istifasının farz olduğunu düşünüyorum.

seçim öncesi yapacağı tek şey vardı, sadece bir sihirli cümle edecekti: 'chp ile koalisyon kurmaya sıcak bakıyoruz'

işte bu sözü söylese insanlar mhp-chp koalisyonuna oy verirdi. ama muhalefeti seviyorum tadında takılınca oyları kaçırdı.

maalesef gitmesi gerek, yerine sinan oğan ya da meral akşener.
Yapacağı en iyi şey, artık istifa etmek olan kişi. Geçti abi artık genç lütfen.
kurt görünümlü makarnacıların istilasına uğramıştır.

vereydiniz oyunuzu, şimdi laga luga yapmayın, eksik olun siz, hatta bi zahmet ölün...
git artık git. tasını tarağını topla git. mahvettin koca bir camiayı.
akp bütün başarısını kendisine borçlu 2002'den beri iyi niyetli olduğuna inanmıyorum .
7 haziran-1 kasım arası tam 1 milyon 854 bin oy kaybetmeyi başarmıştır. Tebrikler.
güncel Önemli Başlıklar