bugün

80 lerdeki ülkücü kimliğinden ötürü onlarca kez pişmanlığıı dile getiren, ne üdüğü belirisiz bir şahsiyettir. şimdilerde o eski zamanlarına geri dönüyor sanırım. her vatan millet sakarya muhabbeti yapan adamı mesih ilan ettiğinden dolayı kendini değerli sanan apolitik ergen tayfası nihat genç beyfendi'nin ülkücü kökenini hatırlaması iyi olacak. tabi canan arıtmanların, ogun samastların, abdullah çatlı nın, polatçıkların idol olduğu bir ülkede nihat genç in ülkücü duruşunu takdir edecek übermenşler her zaman olacaktır. önemli olan bu şeyleri bir an önce doğal seleksiyona uğratıp aramızdan elemine etmek.

umuyorum ki nihat genç de en kısa zamanda oturduğu yerden timsah gözyaşları dökmek yerine gider dağlara mücadale eder o çok sevdiği vatanı için. tabi yüreği yetiyorsa.

http://www.youtube.com/wa...mXDns&feature=related
(bkz: devlet bahçeli yi ayakta alkışlayan ulvi)
nihat genç güzel adamdır, delikanlı adamdır, vatansız köpeklerin nefret ettiği adamlardandır ama açık konuşmak gerekirse MHPye bu kadar da yanaştığını bilmiyordum. Şahsen tasvip etmedim. Evet vatanın köpekler tarafından didiklenmek istediği şu zamanlarda Sağcısı solcusu Milli cephenin her daim birlik olmasını isterim, ama bu birçok zaman Türkçülere, ülkücülere sallayan nihat genç'in yaptığı gibi doğrudan MHP çatısı altında olmamalı. farklı bir platform olabilir, farklı bir şey etkinlik olabilir ama MHP çatısı altında olamaz. Ha eski söylediklerini tenzih eder, özür dilerse başka mesele.

Ama dur!

tekrardan düşündüm.

Ne olursan ol yine gel! diyorum

AKPliler ideoloji dinlemeden Kürtçüsü, Liboşu, Yobazı, Kapiltalisti, dolandırıcısı, ülkeyi sömürmek isteyen işadamı aynı çatı altında birleşebiliyorlarsa Sen de MHPye gel!

arada cozutsan da Senin gibi delikanlı adamlar, kişinin veya bir topluluğun adamı olmayan adamlar belki Türk Irkının topraklarının değil de anadolu Türk ulusunun çocuğu adamlar da iyidir be. yeter ki samimi ol, yeter ki Mustafa Kemal'in ışığında "Türk" adının egemenliğine inan o türk kavramını siyasi olarak mustafa kemal doldurmuş, gönülde de herkesin farklı olsun farketmez.
böyle midesizler yüzünden akp'ye sempati duymaya başlıyor insan. akşam vatan sabah vatan, öğle bayrak, ikindi kan, yatsı silah. bıktırdılar artık vallahi billahi. iktidar olduklarında bi ton bankayı hortumlattılar şimdi de çıkmışlar vatandan, bayraktan, topraktan dem vuruyorlar. bu argümanlar bunların işlerini yoluna koymak için kullandıkları kılıflardır. toplumumuz balık hafızalıdır, hafıza-i beşer nisyan ile maluldür derler, hakikaten öyle. daha dün yönetimi eline yüzüne bulaştırıp arkasına bakmadan kaçanlar bugün nihat genç gibi şovenler tarafından alkışlanır oldular. biz unutmayız o günleri, unutanlara anlatmak gibi de bir vazifemiz olmalı.
konu nihat genç olunca neden ve kim için ayaga kalktığı degil, oturdugu zaman kimin kucagına oturdugu önemlidir. 28 şubatta darbeye leman dergisinde karşı durmuş ender kişilerden iken, 28 nisan darbesinde yaladıgı postal hala mide bulandırıyor.
bazılarının parayla satın alabildiği aydınlardan zannetikleri ama dişleri geçmeyince yok faşist yok postal yalayıcı diye de sıfatlandırması gerçekten hoş. bu admalar birinden nefret ediyorsa bilin ki o adam işe yarar kişidir.

apo ile ilişkisi ne olduğu belli olan diğer tarafta oturduğu amerika kucağında bir türlü gelememiş birinin yalakası iki kişinin lafıyla bu adamın değeri düşmez aksine yükselir!
(bkz: ne mutlu türküm diyene sözünden haz alan güruh)
bir zamanlar hiçbir partiye üye olmdağını söyleyen nihat genç'in ne kadar doğru söylediğini gösteren durum...

yalannn!!! yalannnnnnnnn söylüyorsunn!!!!
(bkz: nihat genç şakşakçısı facebook gençliği)
(bkz: Bill Clintonun burnunu sıkan çocuk)