bugün

Şah-ı Merdan Ali yoldaşı biricik Kılıçdaroğlu'muz ölmesin!!!! Bu adamı bilmem!!!! Ama Kılıçdaroğlu'muz Dersim isyanının intikamını Atatürkçüleri CHP'den atarak aldı!!! Peki sırada ne var?!!!! Onu da iktidara gelince CHP göreceğiz!!!! Bu işler böyle!!! Böyle bu işler!!!
eceliyle giderse 1-2 sene içerisinde olabilir, geçen sene sinyalini vermişti sonuçta.
Sağa sola dağılan mhp seçmenini geri döndürmese bile kafalarını karıştıracak olaydır. Mhp’nin içinde az da olsa sağlam arkadaş kaldı zaten onlar da ölmesini bekliyorlar. Akp ittifakını bitirir tabi.
Tüm yurtta ve yavru vatan Kıbrıs’ta şenliklerle kutlanacak bir olay...
tayyib yerine geçecek stepneyi çoktan hazırlamıştır. bir şey değişmez.
Ölüsüne bir tas suyu,
Dökenin de avradını...
Uzulmem.
allah rahmet eylesin.
akepelileri hüngür müngür ağlatır.
Ülkücü kardeşlerimin kalbinde o çoktan öldü. Tekrar dirilip ölse neye yarar ?
en çok rte'yi üzer.
amansız takipçisi olan belli bir kitlenin yanlış cenazeye katılmasına sebep olabilir.

(bkz: çinli zannedip koreli dövmek)
beyin ölümü zaten çook önceden gerçekleşmişti diye biliyorum.
Onun daha gorevleri var bir sey olmaz ona .
Cocuklara hayrina puskevit dagitilir.
sokakta kavgasız yürüyorsanız o kişinin sayesindedir ölmesi halinde ise yerine geçecek kişinin yapısı türkiye'nin geleceğini yönlendirecektir.
devletin başına devlet geçeçek sloganının sona ermesidir. akp nin oylarının düşüş göstermesidir.
kurtlar sürüyle ye takılırsa birileri, toplu ölümler muhtemeldir.
gerçi başbuğunu takip edemeyen kurt, reisinin peşine düşer mi, orası da muamma.
türkiye için kötü günlerin başlangıcı demektir efendim.güzel şey diyenlerin oturacak yerleri kalmayınca,ne fatihalar okur ama...(!)
bekarlığın getirdiği stresten meydana gelebilir.

(bkz: abazanlıktan ölmek)

(bkz: 31 yapar)
o değil de bi gün öyle bağırırken hınk hınk diye gidecek ondan korkuyoruz. dikkat et başkan.
mhpli olmamama rağmen beni üzecek olay. o olmazsa tvlerde kim avazı çıktığı kadar deli gibi bağıracak.
(bkz: ahmet türk ün ölmesi)
(bkz: abdullah öcalan ın ölmesi)
(bkz: emine ayna nın ölmesi)
(bkz: aysel tuğluk un ölmesi)
ölmesi gereken çok insan varken alparslan türkeş'ten sonra onun ölmesi mhp için yıkım olur . yerine tuğrul türkeş'in geçmesi muhtemeldir .
siyasetten bağımsız bir şekilde insanca bir yaklaşımla da olması istenilemeyebilecek durumdur.