bugün

türkeşin,yazıcıoğlunun yaptıklarınınahı çıkıyor partiden ve partililerinden.
her insanın başına gelebilecek bir durumdur.
yok o düşen başbakan olsaydı çakma atatürkçülerimiz çoktan halıya , halıyı yapana şiirler yazmıştı. kahraman etmişti.
(bkz: düştüysek kalkarız)

it sürüsü sevinmesin, o olmasa bile başka bir başbuğ milliyetçi hareketi devam ettircektir.
sonuç olarak insanlık halidir, kazadır.

(bkz: auuuuuuuuuuu)
insanlık halidir.
ben sizden üstünüm havalarında kırmızı halıda yürümek istemediği için düşmüştür.

ccc aaauuuu ccc

not: ülkücü değilim.
fifa 98'de topla ilerlerken q tuşuna basınca futbolcu kendini yere bırakırdı. aynı o düşüş.
ata binmekten aciz lafını başbakan için kullanan insanın düz yolda düştüğü durumdur.
devlet elden mi gidiyor dedirtmiştir.
halının israil tarafından kızıl ötesi ışınlarla huysuzlaştırılması sonucu gerçekleşen hadisedir. ben öyle duydum, rececep'i sırtından atan ata da aynısını yapmışlardı. hep aynı numara... belki de halıyı üreten emekçilerin ahı tutmuştur lan.
bâzı komünistlere mizâh malzemesi olmuş olaydır. kendileri sayın devlet bahçeli'nin düşmesine gülerken , geriye kalan son sovyet kalesinin düşmüş olduğunu unutmaktadırlar. *
'ne var yani, hangimiz bir yere takılıp düşmedik ki?' dediğim olay. bununla alay edenler ya ergendir ya da ergenlikten çıkamamış olan yetişkinimsilerdir. ulan sanki adam ayıp bir şey yaptı da ortaya çıktı! nesiyle dalga geçiliyor anlamıyorum.

not: mhp'li değilim.
en azından şerefi ve onuru ayaktadır.
belki çok mühim bir hadise değildir. fakat düşündürendir, manidardır. partinin başında durma konusunda ısrarcı davrandıkça partisi de kendisi gibi düşmektedir. artık arkadan gelenlerin önünü açmanın, kenara çekilip oturmanın vakti gelmiştir devlet bey, yoksa daha çok düşersiniz.
önce erdoğan başbakan olduktan hemen sonra attan düştü,sonra kılıçdaroğlu genel başkan olduktan sonra bir alışveriş merkezinde ters yönde giden yürüyen merdivenlere binip düşücek gibi oldu.şimdi de devlet bahçeli halıdan kayıp düştü..ulan bu ne iştir ya!!! iktidarı,ana muhalefeti ve muhalefetiyle bütün hepsi ne kadar düşmeye meraklıymış..üçü birden bir sağlam adam edemiyor.
michael jackson'ın dansındaki 45derecelik duruşu hatırlatmıştır. abi adam o kadar şekil ki düşerken normal insanlarda görülen refleksi bile yapmıyor eller vücuda bitişik düşüyor.
hayırlı bir vakadır. çim değil mermer olaydı daha manalı olurdu.
(bkz: ne mozaigi ulan mermer mermer)
akla geldikçe kopartan olaydır. adam yere düşerken bile tepki vermiyo asşlfhdsfsdf
2012 yılında gerçekleşen vahim olaydır.

https://www.youtube.com/watch?v=EC3NPQz9Yf8