bugün

iyi açıdan düşünmek istiyorum bunun mantıklı bir nedeni olmalı! andımızı kaldıran, türküm tabelalarını indiren bir akpnin yanında bahçeli neden yer alıyor?

- Ya akp tekrar çözüm sürecine dönecek o yüzden ona engel olmak için istiyor ya da buna benzer nedenlerle.
çünkü davasını satmadı. evet.
Koltuğunu kaybetmemek için elbette. Meral akşener, ümit özdağ, Koray Avcı, Sinan oğan gibi kişiler ona muhalifti ve başkanlığa adaydı. O da korktu bu kişilerden, akp'den yardım istedi. Kurultay da engellenmişti hatırlarsanız.

Tamamen koltuk sevdasından kaynaklanan bir durum. Partiye bir halt kattığı yok, çok yaşlandı fakat o koltuğa çakılı kaldı.. Bu siyasiler, koltuğu babalarının malları sanmaya bayılıyorlar.. istifa etmek onurlu bir davranıştır, o da siyasilerin çoğunda bulunmaz. Eğer mhp'nin başına ümit özdağ geçseydi, oyum her türlü mhp'ye idi..
Kokusu çıkacaktır muhtemelen tüm ihale onun üzerine kalacak ama yaş nedeni ile yırtacaktır. Ama şunu çözemedim neden aniden karar değiştirdi. Kesinlikle bir açıgı var ve bu kullanılıyor. Elbet öğreneceğiz.
çünkü ikisi de siyasal islamcıdır.
mhp devleti yönetiyor len mq.
mhp %11 oyla akp'yi yönetiyor len mq.
akp bizim çizgimize geldi len mq.
chdpkkip len mq.

iddialara göre bu sebeplerle yanındadır ama sonuç malum.

bu da böyle bir entry'dir.