bugün

sünnetir. kime ne ulan peygamber puyurmuşsa başım gözüm üsütnedir. yarın birgün bilim ortaya koyarsa faydasını görüsünüz ebenizi.
bear grylls sandım, hayatta kalmaksa mesele eşşek boku bile yenir sanırım.

şuan yok dersiniz ama ölüm korkusu en feci korkudur herşeyi yaptırır insana.
Pislikten başka bir şey değildir. Bunu peygambere isnad eden islam'ın koskoca temizlikle ilgili diğer öğretilerini unutmuş görünüyor.
araplaşmış türklerin gerçekleştirdiği eylem, o kadar ahmaklar ki deve bunlara gülüyor.
görsel
Pakistanlı bir vatandaş suudi arabistan'ın cidde şehrinde kendi sidiğini deve sidiği diye sattığı için tutuklanmış. Allah akıl fikir versin.
Hacca giden ağır yobazlar yapar ondan sonra hastanelik olurlar.
Bir o kalmıştı içmediğiniz.
saçma sapan bir eylem. bir de bunu koskoca peygamber efendimizin yaptığını, sünnet olduğunu söyleyenler var. deve sidiği ancak su bulunamadığı zamanlarda içilebilir ve hafif necaset olarak kabul edilir ancak temiz su varken deve sidiği içmek abesle iştigaldir. yok içinde yararlı bakteriler var, yok şifa diyenler de halt yemiş. bokun içinde de milyonlarca bakteri vardır. bu bakteriler bağırsak içinde besinlerin sindiriminde oldukça etkilidir. inceleyeceğiniz bir çok makalede göreceksiniz ki bu bakteriler olmazsa ölebiliriz bile. o halde bu idrarın faydalı olduğunu ve içilebileceğini söyleyen güruh tedavi ve sağlıklı hayat için bok yiyebilir.
deve sidiği ancak çölde falan susuz kalınınca içilebilir. yani ben ancak o zaman içerim. ölmekten iyidir. "insan doğaya karşı" isimle programda bile adam hayatta kalmak için kendi sidiğini içiyor. hayatta kalmak için yapılır. o zaman su durumları nasıldı bilmiyorum. ama normal bir durumda, su varken, su içebilmek mümkün iken ben böyle bir saçmalığı kabul etmiyorum. araplar pis insan diye boşuna demiyorlar.
deve sütü falan olsa neyse de. ulan devenin sidiği içilir mi biraz akıllanın be arkadaş.
olsa da içsektir, deve sidiği içmeyen kendine müslümanım demesin. peygamberin sünnetini saçmalık olarak görenler zaten kafirlerdir, allah bizi onlardan korusun.

şaka maka bu hadisi uyduran adam fena trollemiş yobazları eheheh yüzyılın trolü amk.

için için.
Yemin ediyorum entry nick uyumu ama en on ikiden vuranı. Helal olsun.

Not:ikinci satırı okumadim affet.
Arap dünyasında Peygmberden Sonra insanları Uyutmak için uydurulan hadis dininde Kutsal olan eylemdir.
bear grylls'in yaptığıdır.
herkes kendine layık olanı içer / teflon.
kovid-19'a iyi geliyormuş.
Sünnetmiş.
Ya o değil de ben bu yobazların konuşturulması, ekrana getirilmesi taraftarıyım. Acayip mizahi yönümü destekliyip, doyuruyorlar. iki gülme geliyor kendimden geçiyorum falan.
Var olun be, o ağlı beyinsinizden öperim
böbreklere deli dehşet zararı olduğunu düşündüğüm eylem.
deve sidiğinden beter bir dünya zıkkımı içenlerin hayret ettiğidir.
Ha ben içmem ama içenede karışmam.

benim bir arkadaş vardı allah seni inandırsın tayvana felan gidip oradaki karılara ağzına işettirip yıkanmadan gelirdi.
1500 yıllık bir cahil çöl bedevisi eylemi...
"Atam uyan pisliğini yiyelim." Diyen kemalistten evladır.
çölde yaşam savaşı verenlerin belki de hayatta kalabilmek için susuzluk karşısında başvurdukları son çare idi.
(bkz: ummetikemaldusmani)'nın deve b*ku yeme eşliğinde bol bol yaptığı eylem.