bugün

Değiştirilen ortaöğretim yönetmeliğinin getirdiği bir yeniliktir. özürsüz 10 gün, özürlü devamsızlık ile beraber toplam 45 gün devamsızlık yapılabilecek.
beni teğet geçmeyen hadisedir. son senemi bitirseydim de öyle yapsaydın meb? he canım?
teğet geçmiştir. yehuu ilk defa bi seyden yırttım.
victor hugo'nun "bir okul fazla yapın, bir
hapishane eksiltmiş olursunuz." sözünü akıllara getiren durum.
zamanında askeri liseye gitmedik sert kuralları var diye. Böyle giderse hiç fark kalmayacak.
bırak teğet geçmeyi, bağrıma saplanmıştır. Tam okula gelmeyip, dershanede ygs kasacakken oldu mu şimdi bu?
iyi olmuştur. zorla okula gittikçe biraz türkçe öğrenirler belki. lise mezunu gibi lise mezunu olurlar.

edit: genç liseliler rahatsız.
öğrencileri soğutacak hatta çocuk işçilerin sayısının artacağını gösteren uygulama. kimse iyi olmuş demesin şimdi zamanında hepimiz geç kalmadan, öğreetmenle aynı anda girmekten yok yazıldık. yazık olmayacak mı bu öğrencilere?
(bkz: şimdi liseliler düşünsün)
ulan ben hasta olsam on gün iyileşemem o ne öyle dedirten hadise hadi devamsızlık neysede 50 not hiç olmamış 45 iyiydi yahu.
yeni ehliyetlerdeki reformları gözde canlandıran olaydır.
öğrencinin göte gelme durumudur vay amk dedirtir. Ygsye çalıştığım ilk sene 2 ay gitmemiştim lan 10 gün ne.
sağlık raporu ve sınav notunda başlayacak eli açıklığın habercisidir.
herkes devamsızlığa takmış. ulan geçme notu 50 farkında mısınız. 45 alamıyosun yeri geliyor. 50 nasıl alıcaksınız onu düşünün.

edit: şimdi sıçtınız arkadaşlar.
hay allah belanı versin meb dedirten lanet uygulama.
içimizdeki liselileri ortaya çıkarmıştır. 5 zenci arasındaki stoya gibi parlıyorsunuz amk.
Bana dokunmayan bir durumdur, lise biteli çok oluyor. Lise öğrencileri için iç karartan bir durumdur, genellikle hepsi okuldan soğumuş kişilerdir, bu da üstüne tuzu biberi olunca iyice soğuyacakları aşikardır. Gerçekten ama gerçekten üstlerine alınmasınlar boku yedikleri ortadadır.
milli eğitim bakanlığının yeni düzenlemesi.
lise ve orta öğretimi etkileyecektir. Üniversiteliler bu durumdan yırttılar. *
abartıdır.
eğitimle bu kadar oynanması yanlış zaten bir de kalkmış 49 alırsan kalırsın 11 gün gelmezsen kalırsın diyorsun.
bu kalma işi, okula gelmediğin vakit kaçırdığın konuları telafi edilmeyecek boyutta olmasından kaynaklı değil mi?
son sınıflar için bir değişiklik yapılsın bari yazıktır, 12. sınıfta kim ders işliyor adam gibi. öğrenmek isteyen kişiyi kim gelme diyor veyahut.
yazık, son sınıflara üzülüyorum.
yetmeyen barajdır, 55 olmalıydı geçer not; üni.ye girmek istiyorlarsa alışsınlar 50-55 barajına.
4 yıl ile yırttığım uygulama.banane dedirtir.

(bkz: bana faydası olmayan kilisenin papazını sikeyim)
Hakkı yenen emektar liseliyi sokaklara dökecek olan hain planların bir parçasıdır. Sendika dedik olmadı, şimdide devamsızlığımıza göz diktiler.

Not: liseliyim mutluyum.
bu sene meb liselilere ne kitleyecek diye düşünüyordum 8 gün kala süprizi açıkladılar.
45 i sanki haklariyla aliyolardi da 50 yaptiniz. öğretmen sisire not veriyor zaten buyuk cogunluga simdi az daha ufleyecek.
Bolca rapor almayı gerektirecek can sıkıcı bir durum.