sözlüğü günlük sanan yazarların söylemidir.sözlüğe bağlılığını gösterir.
dertliyim hepinizden çok uzaktayım lan,
gözlerinizden öperim.
(bkz: dert bende derman sende be sözlük)
sözlük yazarlarının sıkça dile getirdiği, uludağ sözlüğün adeta sorunlu, dertli, anormal ve daha nicesi insanları bünyesinde barındırdığını görmenize sebep olan konu, hede, vs. * evet sözlük şu anda hayatımın şokunu yaşıyorum. neden mi ? az önce channingtatum adlı yazarın girdiği bir entrysindeki linkin bozuk olduğunu söylemek için mesaj attım. o da bana kendin bul dedi. şaka tabi, link attı. o da olmadı. videoyu anlattı neyse önemli olan bu değil... yazarın söylediği videoyu bulmaya çalışırken bir videoya denk geldim. evet youtube'da.
amatör falan böyle harika, beğendim. şukusunu verdim hemen. sonra ne göreyim ! ne göreyyiiimm !! official music video yapmış adam. adam dediğime bakmayın 17 yaşında. hemen yazdım vikipediye. ya çıktı adı inanabiliyor musunuz sözlük yazarları ? inanabiliyor musunuz ? öyle heyecanlandım ki. zaten az önce de bir itirafta bulunmuştum aslında bir yakınmaydı. (bkz: #12695422)
o youtube ünlüsünün kim olduğunu yeni bir justin bieber vakası olmaması için söylemeyeceğim. ama doğru söylediğimden emin olup beni dokuz köyden kovabilirsiniz. evet saçmalamaya başladım çünkü çok kıskandım sözlük. bunu da tercüme ettirsin yutup ünlüsü.
not: moderatörlere sesleniyorum, bu entry silinirse gitarımın sapını karnıma sokarak intihar edeceğim. en azından beni moonlight sonata anlar. * saygılar... *
kim değil ki? hepimiz dertliyiz.
3 bira üstüne 2 shot metaxa, 1 shot votka ve 1 bira daha. Bu kıyağımı unutma yazar...
herkesin bi derdi var be,azizim.
bir yakarış.

hangimiz derdi yok ? hangimiz mutsuz olduğu halde etrafındaki insanlara sahte gülücükler saçmıyor ?
Şaka şuka makara kukara değil. Bildiğin dertliyim amk.

(bkz: Mc dertli playboy)
Herkes dertli,ben de dertliyim.anlatınca ağrı kesici gibi kısa süreli etkili oluyor.
Çok dertliyim be sözlük. Bir yere yazmak istiyorum artık, üşenipte okumazsanız da canınız sağolsun

Yaklaşık 2 yıl olacak, ilk hafta nefret ettiğim kişiye aşığım. Bu çocuk bu yıl kelimenin tam anlamı ile orospu bir kız ile çıktı. ilişkileri 1 ay sürdü en fazla, ilişkinin ne için olduğunu az çok anlamışsınızdır. Fakat ben unutamadım sözlük. Aynı yıl çok büyük kazıklar da yedim dost bildiklerimden fakat o acı bile ona duyduğum sevgiyi azaltmadı. Bilmiyorum belki de benim yaptığım onun yerine ona kafamdaki ruhu koymaktı. Ama seviyorum ne yapayım. Benimle konuştuğunda onu tersledim. Arkadaşlarıma hep ondan nefret ettiğimi söyledim. Ona pis pis baktım. Belki de o hep o kızı düşündü ama ben belki de banadır diye düşündüm. Bazen düşünmekten uyuyamıyorum. Kıskanıyorum. Haftalarca yemiyorum. En son unutmak için lezbiyenliğe bile geldim sözlük. Unutamıyorum. Ve bu canımı yakıyor artık. Liseli aşkı deyip geçebilirsiniz, doğrudur fakat liseli aşkı da olsa acıtıyor be. Hele o kızla tekrar bir araya geldiklerini öğrenince yıkıldım. Acıdan ve hayal kırıklığından başka bir şey hissedemedim. Belki de asla o kız kadar iyi olamayacağım. Belki de sevdiği tip uzun boylu kısa kıvırcık saçlı punk kızlar değilde elektro müzik dinleyen kısa boylu düz saçlı kızlardır. Ama sırf benim elimde olmayan bir şey yüzünden bile onu elde edemeyeceğimi bilmek, acı.
Ben artık çevremde bir tane bile normal zeka düzeyinde, beyni olan, vizyonlu bireyler olduğuna inanmıyorum. Hepsi resmen boşluk be. Bıktım bu Saçma sapan ilişkilerden, çıkar gözetmelerden, iyi gün dostluklarından. Dönüp bakıyorum diyorum sanırım bu hayatta bütün dertler kederleri bana yüklemişler, dert sahibi oldum 4 ayda be Sözlük.
Dertliyim sözlük, yakasım var dünyayı. Alış-a-mıyorum yokluğuna, hatıralarımda saklıyorum onu sözlük. Her gece açıyorum fotoğrafını bakıyorum yakıyorum sigaramı uzuun uzuun hatıralara dalıp gidiyorum sözlük. Bazen düşünüyorum bu kadar basit mi aşk dedikleri illet? Basitse eğer ben niye kurtulamıyorum? Gidende özlüyormudur diye düşünüyorum be sözlük, kendimi avutuyorum aklım sıra. Ama merak etme sözlül yarın psikoloğa gidiyorum sözlük madem tek başıma Mutlu olamıyorum bari haplar yardım etsin bana. Sahi niye kimse sevmedi bizi sözlük? Biz çok güzel sevdik aslında ama bu gitmeler, yarı yolda bırakmalar niye sözlük? Ağlayasım geliyo hıçkıra hıçkıra ne ara bağlandım bu kadar diye soruyorum kendime cevap bulamıyorum. Her seferinde aynı hataya düşüyorum sözlük Bi bakışına, Bi nasılsın yazmasına aldanıyorum her seferinde yeniden yeniden yeniden umutlanıyorum sözlük. Biliyorum daha büyük acılar var fakat bu acı başka be sözlük. ilk günler diyorum ne güzeldi kıskanırdı beni herkesten herşeyden, artık bir mesajına muhtaç yaşıyorum onun sözlük. Ben aşık oldum sen olma sözlük, ve sakın unutma herkes yalan bu hayatta sözlük sadece kendin varsın gerisi yalan.
Derdim var be sözlük. Ayrılalı henüz 4 gün olmuşken, kutlar gibi bara gitmiş. Ne eyleyeyim ben ?
Size derdinizi soranın derdini sikeyim.
her insan derlidir eminim ama artık dertlerim acılarım ve duygularımla baş edemeyecek düzeye geldim ilk başlar da intihar etmeyi dahil çokça defalarca düşündüm ama bir korkak gibi ölmek istemedim zamanla böyle yaşamaya alışsam dahil acı ve mutsuzluğa dertlere tasalara asla alışamadım çok uzun süredir mutsuzum mutluluk nasıl bir his unuttum artık. her gece sessizce uykuya dalana kadar ağlamaktan üzülmekten bıktım bazen başa çıkamayınca sözlükte dahil yazmıyorum zaten sözlükte yazma sebebim duygularımı dökmek.insanların en büyük hayali zengin olmak gibi şeyler benim hayalim isr tekrar dan mutlu olabilmek mutlu kalabilmek bazen unutursun dertleri ama mutlu olamazsın kısa süre için aklından çıksa da içinde hep vardır.
Ne geldiyse başımıza dertleşirken kendimizi kaptırıp gereksiz detay vermemizden geldi sevgili sözlük dertliyim..
Konuşmaya, anlatmaya Bile dermanım yok. Ağzımı açsam bir bıçak deşecek gibi.
bende dertliyim sözlük bugün yanlışlıkla sevgili yaptım. walla istemeden oldu.nasıl ayrılacam lan ben şimdi.ewed