Yazdınız da cevap mı vermedik dediğim durumdur.

Çekinmeyin yazın, dinlerim efendim.
demek ki derdi yokmuş.

birini bulamadığından deilidir.
Bu zamanda normal olandır.
Dertleşmeye başlayınca seni susturup kendi dertlerini anlatmaya çalışan ve kendi dertlerinin daha çok olduğuna seni ikna etmeye çalışan insan tipi var. Bunlardan uzak durun. Oturup bir güzel dertleşemezsiniz bunlarla.
Benim dertlerim kimsenin umrunda degil ki.
Dertleştiğinizde bunu köpek gibi kullanan zayıf noktalarınızı sömüren insanlar var. Kimseyle dertleşmeyin. insanlara bu kadar güvenmeyin.
Daha önce kova insanıyla tanışmamış kişi problemidir.
Valla dert dinliyordum ama bir sure oncesine kadar. Dertdinizi dinliyorum yol.gosteriyorum hayatinizi kurtariyorum sonra sizden bi haber. Eeeee niye zamanimi caldiniz gereksiz insanlar.
çığlık çığlığa ağlama isteği uyandırır. anlatsam da kim anlar ki diye düşündürür. psikoloğa gitmeyi düşünüyorum sırf bu yüzden. biri beni dinlese, anlamaya çalışsa, yol gösterse.

artık gerçekten dayanamıyorum bu hayata.
insanlar bakış açısını değiştirmeli, dertleşecek değil derman olacak insan arasa bu kadar izdırap çekmez. Bu arada içimden geldi hazır izdırap demişken; izdırabını sikeyim.
dertleşmeyi çok da istemediğinden olan durumdur.

yoksa biz burada ne güne duruyoruz..
Yaz dinliyorum.
Sen istiyor dertleşmek o zaman verecek 100 tl. Dolar olmuş 3.5 amk nere vercen pezevenk burada seni dusunuoz!
Eskiden çok dert dinlerdim. Öyle böyle değil.
Sonra baktım ki "nasılsın" diyen yok. Herkes "iyi değilim" demeye başladı. Ben de bıraktım. Ara sıra iyidir ama huy edinmemek lazım.

Sıkıntılı durumdur.
Anlaşılmadıktan ve çözümü olmadıktan sonra anlamı olmayandır.

Insan bazen kendi derdini bile tanımlayamıyor.
Gelin amk siz de gelin.
neden dertleşme ihtiyacı duyuyorsunuz ki ben bunu hiç anlamadım, moral vermek varken dert anlatmak nedir insanlara hiç sevmem.
Şimdi birbirimizi yemeyelim. Kimse gerçekten dertleşmek için hemcinsini tercih etmiyor. Herkes karşı cinsten bi dert ortağı arıyor. Daha doğrusu erkek tayfa böyle. Dertleşme üzerinden yürüyenler de mevcut.
Bana sorarsanız benim fikrim şu karşı cinsle dertleşmek sevgili veya eski sevgili/yalnızlık konusunda mantıklı. Diğer konularda neden dertleşmek istersiniz? Zaten diğer türlü Kiraya zam yaptılar ya bu ay domates biber çok pahalı nasıl yapsak diye neden karşı cinsle konuşmak istesin ki insan.

Velhasıl birbirimize destek olalım. Bugün bize yarın size. Abazaları ve ellerindeki oluşumu tenzih ederim.
aramayı bıraktım.
senin saçmalıklarını dinleyecek kimse yoktur. bir zaman sonra içeri göndere göndere kelimeleri...BAM. derdi olan birisi de kalmamıştır artık ortada
Var sevgili yazar. Oda parayla değilki azcık zaman oda feda olsun. Dertleşmek iyidir biraz rahatlatır ufkunu açar illaki faydası olucaktır.
yazabilirsiniz bir süreliğine buralardayım. aşk sevgi konuları olmassa daha fazla yardımcı olabilirim.
Güzin ablaya başvurun kardeşim devlet artık dert dinleme memurları atamaları başlatmalı insanlar artık birbirlerini dinlemeye bile tahammül edemiyor devlet bu işe el atsın.
ben herkesin derdini dinlerim. isteyen yazabilir.
bir insanın başka birine dertlerini anlatması kadar saçma bir şey yok, hele ki bu hiç tanımadığı, hiç görmediği, adını dahi bilmediği biri ise.

tanım: saçma bir arayıştır.