bugün

genelde lisede oluşan hadisedir.güzel bir bayan hoca gelir derse üzerinde etek ve bady olmasına karşın ergen çağındaki liseli erkek onları süper mini ve sadece sütyen olarak görür ve düşlerindeki bahçede dolaşarak geçirir.ve bir an kendine geldiğinde "hocam tuvalete gidebilir miyim" diye gözlerini hocanın göğüslerinden ayırmayarak tuvalete gider.
(bkz: ota boka 31 çekmek)
liseli işi.
(bkz: sen nasıl bir abazansın belli değil)
zamanında dersten çıkmayı bile beklemeyenlerin hikayelerini duymuş biri için en acayip ikinci vakadır.
elleri nasır bağlamış sırasını tuvalete taşımış ergendir.
liselidir ne yapsa yeridir dedirten aktivite. şahsen ben bu işi yeni öğrendiğimde tenefüste pisuvarda bile yapmıştım. suç bende mi? değil çünkü bana bunu öğreten pezevenk her yerde yapmamam gerektiğini öğretmemişti. neyse 2-3 ay kadar sonra bi başka görüşmemizde bazı kuralları anlattıda cenabetlikten ve sapık diye linç edilmekten kurtuldum. daha 12 yaşındaydım bunu da yazayımda yanlış anlamalara neden olmayım.
(bkz: çayırda çimende 31 çeken ergen gençler)
bizim hocalarımız hep erkekti o duyguyu hic tadamadım.onun yerine öndeki kızlar benim favorimdi.
doğduktan hemen sonra ebeyi düşünüp 31 çekm.. yok artık lan!
(bkz: anne kalktı inmiyor) diyen tiptir.
Ortaokulda ingilizce hocasını düşünüp yaptığımdır. Hele ki birşeye ihtiyacın var mı derken o göğüs dekoltesi.oyş.
bizzat sınıfta hocanın bacaklarına bakarak yavaş yavaş çekmişliğim var amk.. karı 37 yaşında tam bir milfti.. en arkada oturuyordum kimse ayıkmadı.