bugün

"sie git şimdi geç kağıdı getir!" demesi gereken öğrencidir.
hakkını savunan öğrencidir. çifte standarda göz yummaz. ben nasıl ki geç kalmamak için kıçımı yırtıyosam senden de aynı çabayı beklerim der.
derse almayan öğretmeni kalbinden bıçaklamakla ilgilidir.
99 aldığı zaman ağlayan öğrenciyle aynı kişi olduğunu düşündüğüm öğrenci modelidir.
intikam soğuk yenir hocaaa diyen öğrencidir.
sabahın köründe ders için uyanıp taa nerelerden gelipte hocayı yerinde göremeyen azgın kişiliktir.
kendi 20 kez geç kalıp, adama bak derse geç kalıyor birde öğretmen olacak diyen öğrencidir.
kısasa kısas diyen öğrencidir.
En doğrusunu yapan ama en doğrusunu yaptığı için sınıfca cezalandırılacak ve bir daha adaletin bu dünyada sadece güçlüden yana olduğu öğretilecek devrimci öğrenci tipidir. Sisteme karşı koyma cesareti gösteren bir kişilik sergilemiştir.
iki kelimeyle göt oğlanıdır.
bir lise hayalidir, gerçi hayaldi gerçek oldu.
ben yaptım. daha doğrusu şöyle:
20 dakika geçmişti dersin başlamasından. arkadaşlar kola kutusuyla tahtanın önünde futbol oynuyordu. kapıdan uzaktan gelmekte olan hocayı gören öğrenciler aceleyle yerlerine oturdu. ben de hoca gelmeden önce yerdeki kola kutusunu ortadan alıp çöpe attım. hoca da tutturdu bağırıyo "niye futbol oynuyosun lan sınıfta!" diye. ben de haksızlığa uğramanın verdiği cesaretle tuttum kapıyı hocanın yüzüne kapadım. daha sonra beni yanına dışarıya çağırdı, disipline veriyim mi muhabbetleri falan. özür dilerim bidaha yapmiycam falan dedim. affetti.
derse 1 saat geç gelip dersi 1 saat uzatan hocayı sabırla dinleyen öğrenciyi bok diye sıçmıştır.
eğlenceli öğretmenlerdir. lisede, fizik hocamız kendisinden sonra geleni muhakkak yok yazardı. koridorda, onu sınıfa doğru yürürken görüp biz koşmaya başlayınca o da koşar ve hemen kapıyı kapatırdı. sonra gelsin geç kağıdı için müdür yardımcısına yalvarmalar...hey gidi günler.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar