bugün

uzun bacaklı her hatunda görmek isterim etkileyicilik 9/10.
kilolu kızların giymemesi gerekir.
cok zayiflar giymesin komik duruyo tayt ama bol o ne lan.
mat olduğu zaman güzel görünüyor. Parlak olduğu zaman güreşçi kıspeti gibi duruyor.
bayağı bir albenisi var, uzun bacaklı, zayıf hatunlara çok yakışıyor. üstüne de uzun bir hırka. ımmm tadından yenmez.
kısa boylu kadınlara yakışmayan giyecek.
şu sıralar derime yapışmışcasına üstümden çıkarmadığımdır. her ne kadar kırbaç nerde kırbaç algısı da yarattırsa bence bir kadına en çok yakışan klasik taytlara nispeten daha çekici duran hede.

ayrıca üstüne şu gördüğünüz korseyle görsel

çok iyi bir kombin yapabilirsiniz kızlar.

(bkz: denedim yüzde yüz çalışıyor).
(bkz: asuman krause)
Diger ince kumaşlı ve geyikli taytlar dışında giyilmesini şiddetle tavsiye ederim mümkünse zayıf olun vucudunuza yapışsın tadından yenmez.
şişman kızlar giyince külahta dondurma gibi duruyor.
pisik yapması muhtemeldir.
paralı asker üniformasıdır. işlevseldir.
gerçek deri değil, imitasyondur.
Asuman Krause'yi akıllara getirir. Hatta deri tayt konuşulacaksa Asuman Krause'dan başlanılması gerekir.
Kısa ve öz seksi.
sokaklarda hep görmek istediğimiz, modasının bitmemesi gerekendir.
dışardan hoş dursa da bacağı yakıyor.
55 kilo üstü kadınların giymesi yasaklanmalıdır.
gorunce ruhumu teslim edecegimi dusundugum bayansi bir kiyafetmi deyim artik nese iste.
fatih ürek'in sık sık kullandığı alt giysi şeysi. ruhu teslim etmeden tekrar düşünmek lazım.
Normalde bir iki yıl önceye kadar sadece fahişeler giyerdi onlar da sadece gece işe çıkarken giyerlerdi, gündüz sokaüa çıkarken onlar bile giymezdi. Şimdi herkesin altında.

Kimseye laf söyleme niyetiyle yazmıyorum, çok muhafazakar biri de değilim. Sadece durum tespitidir.
38 bedenden üstü çirkin duruyor, haberiniz olsun.
gayet çirkindir.
pek giyilcek bir kıyafet değil. pişik olursunuz mazallah.
zaten tayt fetisistiyim bir de derisi.. uu beybi oldurmez.. surundurur..
adını taytlara yazdım yarim, rugan derilere kazdım