Harbiden var mi dertli yazar yoksa bir tek ben miyim?
Benim ben. ATM para mı yuttu !!!!

410 lira bi de. Yarın içerden alırım inşaallah.

Dua edin.
Bir derdim var'a başvursunlar eheh.
Dertten sigaranın dumanı gibi hep gri kederliyiz.alıştık artık dertsiz yaşamamaya..
sağ elimi rahat kullanamıyorum. az biraz yazı yazdığımda, birkaç dakika 1-2 kilo yük taşıdığımda, yemekte çatal kaşık kullanırken bile bileğim ağrıyor. fırsat bulsam doktora gidecem gidemedim bir türlü. alın size dert.
içinde olduğum yazarlar kümesidir.
30 eylül 2021 tarihinde bir derdim daha doğdu. doğdu doğmasına ama ölmesi nereden baksan en az 2023 ü bulur. o denli iz bırakmış bir mevzuat.

t : kısaca tüm yazarlar. ufak büyük bilemem ama şu an buradaki tüm yazarların bir derdi vardır.
psikolojik ailevi x ne sorunu olan yazar varsa rehabilite edebilirim 1 dakika sonrasının bilemeyen idrak edemeyen hiç ölmeyecekmiş gibi yaşayan herhangi bir derten mutsuz olan zevatlar bana yazabilir ama tek şartla dediklerimi yapacaklar dik kafalı olan laf anlamaz beynamaz tipler yazmasın.
Olmayanı varsa kendini açık etmesin. Haset edilir. Bilgisine. Ben hep kendi kendine terapi yöntemini uyguluyorum. Kendimi iyileştirebilecek tek kişi benim. Karşımdaki bir psikiyatr da olsa beni yargılar mı acaba düşüncesi olacağı için; kimseye kendimi de derdimi de anlatamam.
bence herkesin illa ki küçük veya büyük derdi olabilir. okulu geçme derdi bile bir dert mesela.
Derdinizi sikeyim ehehe.
yazıp yazıp sildim..
(bkz: Derdini sikeyim butonu)

Evet.
dedem de böyle derdi...
bütün yazarlardır. çünkü hepimiz insanız ve dünya üzerinde derdi ya da sorunu olmayan hiçbir insan yoktur. bunu ısrarla reddetse bile derdi vardır işte. en basitinden bunu reddetmesi bile yanlıştır ve bu bir sorunu olduğuna işarettir.
Sizi hiç alakadar etmez.
dert bir değil elvan elvan.
Hiç korkmasın söylesin.
Sevgilim yok bik bik. Al söyledim mk,evet..
Yok ya bana anlatmayın. Dert mert deyince aklıma yavuz sultan Selimin derdi olan neylesin hikayesi geliyor onun için yazdım.
Hem dertliyim hem uykusuzum ama sizden psikolojik destek alacak kadar da aklımı yitirdiğim söylenemez..
Dert kapısı mı lan burası çıkışı geldi aklıma istemsizce güldüm.