bugün

havuç. renk ve içerik olarak birebir. bir de roka var.
telegol programı.
kafa dağıtıcı uğraşlardır.
(bkz: yarak afedersin)
2 bölüm how i met your mother yeterlidir.
kahve falı.
depresyonu sona erdiren aktivitelerdir. örneğin sorununu tekrar tekrar anlatıp basitleşmesini sıradanlaşmasını sağlamak.
ölüm. bir anlamda çıkarır ama geri girilir mi orası meçhul.
sevgili edinmek.
sıcak bir sohbet.
var olsun.
yeni aşk.
sözlüğe takılmak yardım eder yan etkisi vardır alışkanlık yapar.
http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/65778/turk-isi-saka-daldirma-sanati-hapazlamak izleyin bi 5-10 dk.lık çıkarsınız
Ölümü düşünmek.
Para makinesi'nde para sayılırken çıkan ses anti-depresan'dan iyidir.
iron maiden. Parçaları dinlerken o kadar eğleniyor ki insan depresyon falan kalmıyor.
Dua.....
ağız dolusu küfür savurmak.
anime izlemek. Bir anda kişiliğinizden ve kendi hayatınızdan uzaklaşıp, anime dünyasında mutlu mesut bir karakter oluveriyorsunuz.
kilo vermek, saç kestirmek ama kesinlikle yemek yemek değil a dostlar.
dostlarınız ile sohbet etmek, bazen her şeyi unutturur.
yürümek.
hergün açık havada düzenli yürüyüş depresyonun en iyi ilaçlarından birisidir.

ha bir de hareketli, eğlenceli, neşeli bir şarkı da iyi gelir zaman zaman:

(bkz: http://www.youtube.com/watch?v=3_I8RCUpe-c)
denizin ta kendisidir.
iş bulabilmek.
spor, kesinlikle öneririm. ben de bi ara yaşadım bu siktiri boktan hastalığı. öyle herkesin dediği gibi ay depresyondayım, kötüyüm değil bu. bildiğin hastalık yani. eğer çok kötü bir durumda değilseniz, ilaç milaç hiç bulaşmayın. 1 aylık depresyon için 3 yıl lustral içen arkadaşım var. şimdi de bırakamıyor. spor yapın, kitap okuyun, kız arkadaş yapın 2 sevişin. hiç birine takatiniz yoksa çıkın sokağa dolaşın. yorulana kadar. sonra eve gelip buz gibi bir duş alın ki ben çok faydasını gördüm.. bünyeniz zayıfsa denemeyin ama soğuk suyla alınan duş sizi kendinize getiriyor gerçekten. erken yatıp erken kalkın. sabahlara kadar oturup, akşam uyanarak depresyondan çıkamazsınız. aksine daha da batarsınız. annenize, babanıza, sevgilinize, kardeşlerinize varsa eşinize veya çocuklarınıza bol bol zaman ayırın. lan en babası 2 ay sürüyor ya. saçmalamayın oğlum hiç bir şey yapmasanız da gidiyo zaten.