bugün

terkeden sevgilisinden daha yakışıklı birini gören kadındır. kadınların kimyasını anlamak mümkün değil.
sadece alışverişle bu durumdan kurtulabilir. ancak bu da kredi kartı ekstresine fena yansır demedi demeyin.
sanki bolu tüneline giriyor. hazır girmişsin depresyona kal az orda. ama yok illa bi çıkıntılık yapacak.
vurgun yiyebilir.
(bkz: kredi kartı)
çıkmamıştır, güçlü görünmek için çıkmış gibi yapar.
hobi olarak depresyona giriyordur.
kendini kandırmak en sevdiği oyundur.

ya da

kadın milleti işte, normal.
bir arkadaşa bakıp çıkmıştır.

(bkz: nevrotik)
hoş bulduğu bir erkekten iltifat almıştır.
bir kuaför veya bir tatlı söz her şeyi halleder.
şimdi burdayım diyen kadındır.

-tamam da niye ordasın?
ani giriş çıkışlara sahiptir.
depresyona girip bir türlü çıkamamaktan iyidir diye düşünen kadındır.

hayır anlayamıyorum, çıksa bir dert, çıkmasa bir dert?
alışveriş merkezinde kaybolmuş ve sonunda çıkış yazısını bulan kadındır.
istediği şey alınmıştır.
saçını kestirip kendini alışverişe vermiştir. (bkz: denendi sonuca ulaşıldı)
bir süredir araları bozuk olan sevgilisinden mesaj gelmiştir. o an hayata dönülür.

(bkz: kişi kendinden bilir işi)
alışveriş yapmıştır , birini beğenmiştir , kuaföre gitmiştir , kafayı çekmiştir .
(bkz: girdi girdi çıktı)
aslında bu an, onun depresyondan çıktığı değil yalancı depresyondan çıkıp gerçek depresyona girdiği andır.

zira,

yaşıyor göründüğü depresyon sürecinin, ilişki açısından bir sürünme eşiği olduğunun farkına varamadan, kendini acındırma ve onu kendine bu şekilde bağlama çabalarına devam eder. her şeyin bittiğini anladığı anda ise iş-işten geçmiş olur.
çikolata yemiştir.
girdiği yeni bir depresyondur.
-aşkım nerdesin?

+şimdi depresyona girdim..

-çık la oradan..kadın başına bilip bilmediğin yerlere giriyon...kak git la çabuk eve.geliyom ben de.
bi kuaför ve alışverişle 2 dakikada ortadan kalkar depresyon falan kalmaz. tecrübeyle sabittir.