bugün

her şeyi geçtim bu amq hintlilerine ne sokmuşuz ki diğer orospu evlatlarıyla kan kusuyorlar?

allah herkesin gönlüne göre versin.
1 takım vitaminsizlerin saçmalıklarına takılmamak lazım

çoğu rte den haz etmemesine rağmen hükümet düzeyinde

baş sağlığı gönderdi, bizde bu manyaklardan tonla var

hiç o toplara girmeyelim.
en tepedeki hariç hepsi şerefsizdir. evet.
halk ile devlet politikasını karıştırmaktadırlar.

şu da vardır ama sonra yaptığı için özür dilemiştir.
(bkz: microsoft isviçre yöneticisinin deprem paylaşımı)
belki de microsot'tan atılırım "kıç korkusu"ndan dolayı özür dilemiştir.
ama sonuçta olmuş...
bizler daha beterini diliyoruz onlar da bunu biliyor.

ne olacaktı ki başka çiçek mi göndereceklerdi..
Bizdeki çomarlar onlarda da var. ne takılıyorsunuz ki çomar bu yazar yada konuşur.
Gerçek yüzü budur eminim genelinin, kendilerinden olmayanı hiçbir zaman sevmeyecekleri için çokta şeyetmemek lazım.
Ulan trenlerde giderken kalabalıktan birbirlerinin ayaklarına işeyen Hint'li piç. Türkiye sana ne etti la? O değil de hani diyoruz ya yok sınırlar kalksın, herkes dünya vatandaşı olsun falan. Hiç olmaz öyle bir şey. Dünya bu insanlar sayesinde daha boktan bir yere gidiyor. Not: Hintli piç. Senin eksik dişini skim.
Hintlilerin acısı Türkiye'nin pakistan'ı desteklemesinden. ermeni eşekleri malum...
Noolur umursayın çok lazım bize bizim için uzulmeniz iyi dilekleriniz.

Te Allam ya.
11 eylül saldırılarında tanımadığım o çaresiz insanlar için ağlamıştım. Bile isteye ağlamak için değil çok üzüldüm ve hislendim diye.

Japonya depremi, fukişima faciası ve tsunaminin vurduğu bölgelerdeki insanların durumu içinde çok üzülmüştüm. Gözlerim dolmuştu.

Yani bunun milliyetle alakası yok. Eğer insanlığını kaybetmemiş birisi ise kişi, bir insanın çaresizliği için kalpten üzülür.
bir grup gavur çomarını barındıran haberdir. sanırım geçmişte atalarımız, bunların atalarını iyi bağırtmış. madem umrunuzda değil neden tweet atıyorsunuz kahpenin evlatları? biz bunların ülkelerinde olan üzücü olaylar için kötü şeyler yazsak, ne barbarlığımız kalır ne şerefsizliğimiz. sonra da insanlık dersi vermeye çalışırlar. kanını silktiğimin deyyusları. kininizde boğulun ulan. bizim aptal çomarlar yetmiyor. bir de bunlar çıkıyor. s*k kırıkları.
Hadi bunlar yabancı ülke içerisinde bu yorumları aratacak yorumlar yazanlar var ne demeli.
Her memleketin çomarı kendine konuşsa da dünya piyasasını, uluslararası ilişkileri sikmesek?

Bence yasa çıkartalım her ülkenin beyni sikilmiş irade, ayrım, düşünme, karşılaştırma vb yetenekleri olmayan çomar sürüleri sadece kendi iç dinamikleri hakkında konuşsalar.

Bence fena olmazdı.
güncel Önemli Başlıklar