bugün

koç gibi fenerbahçeli yazar. canı sağolsun. üzülmesin.
http://www.facebook.com/photo.php?v=382277938490297
(bkz: #15553158) şu sıralar bir çok fenerbahçeli gibi kuduran bir fenerbahçe taraftarıdır. yazdığı entrylerden galatasaray a nereden sallasam da sinir etsem amacı taşıdığı aşikadır. zira bu durumu, büyük türkiye kupasını aldıkları halde, 12 mayısı unutmadığını göstermektedir.

son bombası ise, yukarıda belirtmiş olduğum entry sinde kendince arda yı konuşturmuş ve fenerbahçe nin ne kadar da büyük bir takım olduğunu kendince anlatmaya çalışmıştır.

hayır kaynak göster var mı hakikaten böyle birşey diyoruz birde sulu sulu cevap vermeler falan. tam fenerli anasını satayım. yazık, bir kupa aldık, ne yapacaklarını şaşırdı yavrucaklar.

http://www.youtube.com/watch?v=uAXKZGSlHeE +

(bkz: bir baroni ağlıyor gözleri yaşlı götü pişik)
gündemi 1 ay geriden takip eden bir ergenin kapak olmak amacıyla nick altına entry girdiği yazar.

olum ben sizi kapak yapmaktan usandım siz hala yorulmadınız.

söz konusu entrydeki arda'nın söylediği söz aksiyon dergisine verdiği röportajda söylemiştir.

Gs Camiasından Gelecek tepkiye karşılık o sözü yumuşatılmış kılıfına uydurulmuştur.

yumuşatılmış halini istiyorsan 3 kuruşa kıyda aksiyon al yok ben sansürsüzü istiyorum diyorsan röportajı yapanla görüş.

hadi şimdi bsgçk.
kendince kapak koyan, ama kapakların en büyüğünü fenerbahçe li olduğu gün yemiş, ancak bir türlü bu huyundan vazgeçmemiş fenerbahçeli.

kendileri, galatasaray ın kadıköyde seve seve aldığı şampiyonluk kupasını hazmedemediğinden dolayı olsa gerek, okuduğu yazıları dahi kendince farklı bir şekilde beynine aktarır olmuş.

şimdi azizim;

arkadaşımızın bu entrysinde (bkz: #15553158) arda turan adlı futbolcunun, fenerbahçe hakkında aksiyon dergisine açıkladığı bir demeci sözlük ahalisine sunup, galatasaray lı arkadaşlarını sinir edeceğini düşünmüş. o yazısında sözüm ona arda;

--spoiler--
Arda Turan: FENERBAHÇE mükemmel bi duruş sergiledi. işte bu yüzden; Fenerbahçe Türkiye Cumhuriyeti'dir !
--spoiler--

açıklamasında bulunmuş.

bendeniz de kendilerine mesaj yollayarak, ''birader bende okudum o yazıyı, arda turan yanlızca;

Türkiye de F.Bahçe, ne olursa olsun, haklılar mı haksızlar mı onu Allah bilir; ama aslan gibi bir duruş sergilediler. demiş

senin yazdığını nerede demiş ben göremedim. söyle, gerçekten böyle birşey demiş ise arda turan başlığı altına bombardıman yapıcam, gerçekten merak ediyorum, ama kendin uyduruyosan nick altı girişicem'' mesajını yolladım.

ki zaten arda hakikaten böyle bir açıklama yapmış olsa, bu fenerbahçe li genç arkadaşa kalmaz çoktan medyaya düşer ve yer yerinden oynar o ayrı.

ancak kendileride tam bir yaralı fenerbahçeliye yakışır şekilde sulu sulu cevap vererek, bendenize ''üç kuruş para harcada aksiyon dergisini al sansürsüz halini gör'' diyerek kapak koyduğunu zannetmiştir.

bendeniz ise aksiyon dergisine zaten abone olan bir kişi olarak bıkmadım açtım dergiyi ve baktım yazıya. hatta üşenemedim internette milliyet gazetesinde ve aksiyon dergisinin resmi sitesinde buldum. sansürsüz halini. buyursunlar;

http://spor.milliyet.com.....2012/1543135/default.htm

http://www.aksiyon.com.tr...madridde-ogreniyorum.html

haa bu arkadaşımız çıkar derse ''o röportajı yapan benim arda benim dediğim gibi söyledi ama ben değiştirdim ortalık kızışmasın diye'' o ayrı.

efenim şimdi onu bunu geçtim. şunu merak ediyorum?

nedir bu eziklik arkadaş, nedir bu çekememezlik. ne oldu? kapak koyucam diye yırttın kendini ne oldu? iyi mi oldu şimdi. hayır seni geçtim diğer fenerbahçeli arkadaşlarınıda üzdün. lan fenerliye bak kapak yemiş diye. ayıp değil mi takımını böyle zor duruma düşürüyosun.

birde bana özelden kapak mesajları göderiyor sinirli kuş.

angry birds anasını satayım bildiğin angry birds olmuş.

şimdi farkettim, arda ile konuşan adamla görüş demiş gerçeğini öğrenmek istiyorsam eğer. ulan hakikaten bsgçk yahu. o zaman halamın da şeyi olsa eniştem olur. adamın kaynaklarına bak nerelerden nerelerden kaynaklar bulup bizlere sunuyor. vallaha bravo.

yazık lan. galatasaray lı arkadaşlara söylüyorum, bunun üzerine çok fazla gitmeyin yazık kendince bişeyler yapıyor dokunmayın.
--spoiler--
yumuşatılmış halini istiyorsan 3 kuruşa kıyda aksiyon al -- yok ben sansürsüzü istiyorum diyorsan röportajı yapanla görüş.
--spoiler--

Okuduğunu anlamayan yazarlar hala kapak yapacam diye son çırpınışlarını gerçekleştirme çabasında.

ee nede olsa özel mesajları paylaşmak yasak dimi trolüm *

arda turanın röportajı tepki çekmemek için yumuşatılmış olarak medyaya yansıtıldı.

ama istersen behram abiye mail yola belki röportajın orjinalini seninle paylaşır.

ama arkadaş kapak yapacam diye 6s'nin şampiyonlugundan girmiş angry birdse çıkmış güya seve seve şampiyonluk olduklarından bahsetmiş

gs'liler maç boyunca altına sıçmış kokusu kadıköy semalarını doldurmuştur.

oyuncular beraberliğe yatmak için90 dakikanın 40 dakikasını yerlerde yatarak geçirmiş

galatasarayda en fazla topla oynayan kaleci muslera olup 4 dk 51 saniye topla oynamış 2. uzun saçlı defans oyuncusu 1 dk 23 saniye 3. gene bir defans oyuncusu semih 50 saniye

kısaca maç tek kale oynanmış ortasaha ve forvet oyuncularının ayagına top değmemiştir deyim yerindeyse ve bu tablo ortadayken hala seve seve şampiyon olduk yazarak konuyu dagıtmaya çalışmaktadır.

ben onurumla şerefimle yarım puanla şampiyonluğu kaçırdım ya sen ? rakiperin sana yata yata şerefsizce onursuzca şampiyon olmuşsındır ve bununla hava atmaya çalışmakta.

yazıktır troldür hor görmemek lazım

kaynak konusuna gelince sözlükte paylaştığım haberlerin % 80 - % 90 nı doğru çıkmakta ve birçok gsli göt olmaktadır.

ama sorun değil ben göt ederim sen yeterki razı ol.
adam uçmuş, adam mazbut, pek üzerine varmamak gerek. birde söylediğine göre, sözlükte tartışmaya girecegin son fenerli dennishan mış. iki galatasaray muhabbeti yaptık kudurdu.
bir troll fenerlidir. galatasaray' a rakibini onun bunun yardımıyla anca geçmiş demiştir. ona hatırlatmak isterim 9 puan fark neydi? sene başından beri fener küme düşmesin diye yapılan kulisler, yapılan oyunları göremiyor ne yazık ki bu troll arkadaşımız. kesin aziz yıldırım için sahaya atlayanlardan biridir buda. *

(bkz: galatasaray şampiyon olabilir bu da size koyabilir)
hiç bulaşılmaması gereken fenerliymiş kendileri. bu gün bunu anladım. adam sinirlendi bastı gitti gs fb muhabbetine. nerdesin olum diyorum.

birde balkan kupanız yok ya kıskanıyosunuz demesin mi bana? o an gülmekten yere düştüm sözlük.
iq seviyesi düşük yazarlarla tartışmaya girmeyecek yazar. bundan sonra zeka testi felan yapacam başka yolu yok zamanım değerli topu topu kaç yıl yaşayacam ki.

dünkü muhabbetten bir örnek

gs'li bir andaval: ya bizim gs sizin fenerden büyük bizim daha çok kupamız var

denishan: fenerbahçenin almış olduğu kupaları gösteirir tabiki fenerbahçenin aldıgı kupalar galatasarayın almış aldığı kupalardan fazladır

gs'li andaval: ya balkan kupasını neden sayıyorsun o kupamı be kimlerle oynamıssınız yeaahahah tepkisini koyar

dennishan: madem alması bu kadar basit alsaydınız o zaman

gs'li andaval: fatal error

aynı gs'li andaval nick altına girip aramızda olmayan kendi kıçından uydurduğu sözleri ben söylemişim gibi yazması dahada bir komiktir.

baktım iq seviyesi düşük mesajlaşmayı kestim ne desen anlamıyor kupamız fazla diyor kupaları gösteriyoruz ama o kupalar sayılmazki diyor *

bide olmayan bir konuşmayı ben söylemişim gibi nick altıma yazanın anasına hürmetlerimi sunarım.
bu arkadaşımıza ne desem doymuyor doymuyor doymuyor. dediklerine göre, kendilerinin bir galatasaray lının bu sözlükte laf dalaşına girecek en son fenerli olduğunu belirtti. yani anladığım kadarıyla kendileri her galatasaray lıyı susturabilecek kapasitede ve göt edebilecek kapasitedeler imiş (bkz: yersen).

kendileri ile yaklaşık 11 saattir dalaşıyoruz hala susturamadı hala göt edemedi. ha sorsanız etti kendince kapaklar falan.

ama özel mesajlarla bu işin olmayacağı belli.

kendisine tüm sözlük huzurunda bir teklifim var,

sevgili dennishan,
eğer sanada uyar ise (ki her kulvarda galatasaray lılar göt edebilme kapasitesine sahip bir bireymiş ya kendileri) bir gün ve bir saat belirleyelim her ikimizede uygun olan, bir başlık altında tüm sözlük ahalisi önünde bir muhabbet edelim galatasaray fenerbahçe hakkında. hangisi bu ülkenin en büyük takımı ve hangisi daha çirkef diye.

yani senin anlayacağın dennishan, söylentilere göre tüm galatasaray lıları göt ediyormuşsun ya, he işte beni de milletin içinde göt edebiliyormusun bir görelim.

bu yazıyı okuduktan sonra günü ve saati belirleyip bir başlık atalım. hatta, bu cumartesi saatlerimizi gece 11 buçuğa ayarlıyalım mı? ne dersin?

hem bir gün sonrası pazar bol bol konuşuruz. tabii sana uymazsa tarih ve saat değişebilir.

birde kendileri iq oranı zayıf olanlarla tartışmaya girmiyor imiş. belki bizim iq müzüde hor görebilir. belirlediğimiz tarihe kadar çok çalışacağım dennishan söz.

(bkz: gel gel)

edit: hala bir ses yok. dennishan papucu yarım çık dışarıya oynıyalım'

edit2: http://galeri.uludagsozluk.com/r/90589/+

edit3: adama özelden de mesaj yolladım ses yok hala.

(bkz: dennishan uyuma takımına sahip çık)
(bkz: yenilen pehlivan güreşe doymazmış)

benim dilimde tüy bitti iq seviyesi düşük yazarlar hala salya sümük ağlamada.

tamam allahın yarattığı her kula saygımız varda gına geldi nato mermer nato kafa engellisin.
kendileri o kadar büyük fenerlidir ki ilk kapışma önerisine kendince sebeplerinden ötürü ilgi duymadığını belirtmiştir. kaçak dövüşmeyi sever. iq seviyesiymiş. bahaneleri yesinler.

halbuki bende boşu boşuna hayallere kapılmıştım bir fenerli buldum geri vites yapmayan sözlük ortamında erkek gibi tartışırız diye ama her fenerli gibi geri vites yaptı.

kendince kapaklarına devam et sen, şu son yaptığınla bile tüm sözlük gördü ne de kral ne de göt eden fenerli olduğunu.

gerçi benim teklifim hala geçerli. ben inanıyorum ki fenerbahçe bazı konularda başarılı olsun o zaman karşıma çıkacak.

bu kaçmasına da hak vermiyor değilim arkadaş. adam neyi nasıl savunucak. baştan fenerli olmakla kaybediyor.

bir daha da öle ''onu göt ederim, bana bulaşmayın, çok pis kapak koyarım'' edalarında bulunmamasını tavsiye ediyorum.

diğer takım taraftarlarına da nacizane bir tavsiyem var. bu adama bulaşmayın sinirlenmeye gerek yok, uzaktan atıp tutar o kadar.

kendince kapaklara devam. lorkelere devam.

http://inciswf.com/1284922099.swf

kahkahalarla edit: şimdi farkettim bir de engellisin yazmış. kendince engellemiş beni liseli ergenlerin yaptığı gibi. ne zoruna gittide engelledin beni yahu. tamam tamam yazmıcam sana artık rahat durduğun sürece. ilahi ne güldürdün beni yahu. kaçak dövüşgen diyoruz da inandıramıyoruz. sinirden kendisine bişey yapmasa bari.

hayır o kadar da gslileri göt eden biri ne olduda tahammülü kalmadı bir gslinin yazdıklarından anlamadım. demek o kadar artiz olmamak lazım imiş. biri gelir o ''göt ederim'' laflarını sana iade edermiş.

neyse beyler bu çocuğun üzerine gitmeyin yazıktır dağılalım.
ali sami yen'in taksim stadının olduğu yere yapıldığını sanan biri. bununla da yetinmemiş yukarıda balkan kupasını sizde alsaydınız diye savunmuş. o'nu sarıyer ve samsun'da aldı canım benim. galatasaray katılmadığı bir turnuvayı ayrıca nasıl kazansın. uefa kupasıyla övünenenle alay edip balkan kupasıyla övünmek için hangi hapları kullanıyorsun daha da merak ediyorum.
76.mecidiyeköy'deki şimdi yıkılmış olan stadın taksim stadının olduğu yere yapıldığını zanneden kişi. yazık lan.

(bkz:alisamiyen arazisinin kendilerine ait olduğunu sanan taraftarlara sahip kulüp.

ama bu taraftarlar bilmezler ki alisamiyenin oldugu yerde ki taksim stadında maçlarını oynadıkalrını sonra devletten stad yapacagız diye izin istediklerini, sonra ellerine yüzlerine bulaştırınca alisamiyen stadını devletin yaptığını.

bu taraftar grubu hem alisamiyeni kendi malları zanneder hem arsasını)

(bkz: (#15228925))

bu zeka seviyesine sahip kişi. sanırım küfür yemekten haz alıyor.
(#15562516)

galatasaray'ın balkan kupasına katılmadıgını sanan ergen gs'lilerin nick altını pislettiği yazar.

bakalım bi galatasaray katılmış mı katılmamış mı ?

sene 1961 - 1962

galatasaray - OLYMPIACOS CFP (YUNANiSTAN) 0-1 (D) 1-1 (Galatasaray grupta diskalifiye oldu.)

kendi evinde oynadığı maçta 1-0 yenilen gs deplasmanda 1-1 berabere kalıyor

devam edelim

galatasaray - SARAJEVO (YUGOSLAVYA) 1-0 0-3

büyük başarı sağlayan galatasaray ilk maçı tek golle kazanmasına rağmen deplasmanda fark yiyor.

bitmedi devam

galatasaray - STEAGUL ROSU BRASOV (ROMANYA) 0-3 0-0

ilk maçta evinde 3 yiyen gs deplasmanda 0-0 berabere kalıyor

madem başladık devam edelim ama gs'den 1981 senesine kadar ses çıkmıyor

galatasaray - BEROE STARA ZAGORA (BULGARiSTAN) 1-2 0-3 (D) (H)

kendi evindeki maçı 2-1 kaybeden gs deplasmanda 3-0 hükmen mağlup sayılıyor

galatasaray - FC STEAUA BÜKREŞ (ROMANYA) 1-1 0-3 (D) (H)

kendi evinde 1-1 berabere kalan gs deplasmanda gene 3-0 hükmen mağlup sayılıyor ve 1 puanla tamamlıyor

sene 1983

FC ARGES DASIA PITEŞTI (ROMANYA) 2-0 0-2 (D)

kendi evinde 2-0 gibi bir galibiyet alan gs mucize gerçekleştiriyor ama sevinçleri kursaklarında kalıyor deplasmanda aynı skorla mağlup oluyorlar

GALATASARAY - BEROE STARA ZAGORA (BULGARiSTAN) 2-4 (D) 0-1

deplasmanda 4 tane yiyen gs kendi evindede makus talihini yenemiyor ve 1-0 mağlup oluyor

84-85 sezonunda kendileri için bir ilki başarıp çeyrek finale çıkıyorlar

GALATASARAY IRAKLIS SELANiK (YUNANiSTAN) 1-5 (D) 1-1

ama alışıgeldiği gibi ilk maçta 5 tane yeyip kendi evindede rakibin yedeklerine karşı 1-1 berabere kalma başarısını gösteriyorlar.

gene uzun süre ses seda çıkmıyor tabi

90 yılında yugoslavyanın sscb'nin dagılma sürecinde degerini yitiren kupada yarı final oynama başarısı(!)nı göstermişlerdir o maçtada

GALATASARAY - FK BUDUCNOST PODGORICA (YUGOSLAVYA) 0-2 (D) 1-1

deplasmanda 2 tane yeyip kendi evinde berabere kalarak anasının ligine geri dönmüştür.

gs'nin bu başarısından (!) sonra bu kupa iki defa daha düzenlenmiş ve birini sarıyer birinide samsunspor kazanmış ve kupa yugoslavya vee sscb nin dagılmasıyla kalkmıştır.

ergen efendi oku öğren bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp.
adam hala daha galatasaray ın balkan kupasında ki başarısızlıklarını gösterip, fenerbahçe nin balkan şampiyonu olduğunu nispet yaparcasına açıklıyor galatasaraylıları avrupa konusunda kızdırıp üzebileceğini zannediyor ezik fenerli.

ulan daha ne kadar düşeceksin gözümde daha ne kadar. hala balkan şampiyonluğunu övüyo adam ya çıldıracağım. aranmızda ki fenerliler durdurun lan şunu gözümde itibarı olmayan takımınızın taraftarlarını iyice taşşak konusu yapıyor bu adam.

git bari bizde çeyrek final oynadık de, siz o sezon avrupa da bir bok yapamazken biz çeyrek final oynadık de lan. bunu da ben mi söliyim artık allahım yarabbim.

hala balkan kupası diyor adam bak hele bak bak.
galatasaray balkan kupasından elenirken şkk'da yarı final oynadı bebe ruhi. siz ne yaptınız. tüm taraftarlar toplanmışsınız başarı arıyorsunuz yıllardır. balkan kupası olmasa ne yapacaksınız merak ediyorum. http://en.wikipedia.org/w...66%E2%80%9367_Balkans_Cup işte fener'in yenip şampiyon olduğu güçlü takımlar. bulgaristan arnavutluk ve romanya takımı ve finalde yunan takımı. biliyorsunuz o yıllarda bu ülkeler avrupayı kasıp kavuruyordu.
beyler şu adamla balkan kupası muhabbetine girip seviyemizi düşürmeyelim. adam bizi bildiğin balkan kupası seviyesine indirmeye çalışıyor. o gidip balkan kupamız var diye yırtsın kendini, bizim avrupa kupaları konusunda tartışmaya girmemiz gereken bir takım varsa oda arsenal taraftarları olabilir. ''nası koyduk 2000 de'', ''17 mayıslarda size bişey oluyo sayın arsenal taraftarı'', ''avrupada sizden daha çok kupamız var oğlum'' gibi laflar atmalıyız. veyahut milan taraftarına ''2000 lerin başında ne çektirdik size ama'' gibi girişken cümleler kurabiliriz. balkan kupası nedir lan. bırakın istediğini desin yırtsın kendini.

gerçi aklıma geldi şimdi bunun gibi bi arsenal taraftarı çıkıp ''lağn ama bizimde 60 yıllarda fuar kupası şampiyonluğumuz var sizin varmı lağn ühü ühü'' çıkıp ağlayabilir. hiç çekilmez amk.
(#15630520) kemalist yazardır. ben kemalist değilim ama fikrini sevdim, (allah korusun) olursa beraber avlarız köpekleri.
kendisinin rambo okan olduğundan şüphelenmekteyim.
canımın sıkıldığı bir esnada ne yapsam ne yapsam diye kara kara düşünürken aklıma ''tek eğlence fenerbahçe'' lafı geldi ve hemen ''sevgili dennishan arkadaşımın entrylerine bakayımda biraz eğleneyim'' diyerek başladım nick altını kurcalamaya. daha ilk sayfayı bitirmeden gülmekten attım kendimi yerlere.

(bkz: #12914845)

sevgili dennishan arkadaşımız burada fb nin 0 çektiği zamanlardan kalma bir yarası olacak ki biraz uçmuş ve bu yara gözünü karartmış olacak ki kendi kafasında hayaller kurmuş.

ne diyor, şmp ligi çeyrek finalinde tek galibiyet alan türk takımı.

galatasaray 3-2 real madrid 2000/01 şmp ligi sezonu çeyrak final

monaco 0-1 galatasaray 1988/89 şmp klüpler kupası ( o dönemin şmp ligi) sezonu çeyrek final.

uçmuş lan bu adam. bide ağzı olan konuşuyor demiş. ya götüyle düşünebilenlere ne demeli.

dur bakalım daha neler göreceğiz.
her entrysini artıladığım adam.
akp ye oy verenlere cahil liseli muamelesi yapar akp hükümetinden nefret eder tayyibe kaptırır(#15824061) ama aynı meclis aynı hükümet fenerbahçesini aziz babasını akladığı zaman aklıselim meclis olur tayyip amcası olur(#15814437).

bunun adı literatürde nedir sen düşün sözlük.

tanım: troll
uzun zamandır takip etmediğim, bir an aklıma gelmiş ezik fenerbahçeli. bakıyım gene neler saçmalamış belki bu sefer mantıklı birşeyler yazmıştır diyorum nafile. gene troll gene troll. bu adam fenerbahçe için tüm ideolojisini tüm inandıklarını satar. ne de olsa fenerbahçe cumhuriyetine mensup.