bugün

sevmedim. galatasaray düşmanlığını sevmedim hiç. bir daha okumamak üzere butona basmış olmalıyım. basmadıysam da basayım o butona.

bir yazar.
Şampiyonluğumuzu kutladığım değerli yazar. Bu sözlükte bir arada gördüğümüz ilk şampiyonluk galiba, daha niceleri olsun dostum.*
son zamanlarda yeşilçam girizgahları yapan yazar. güzel de gayet. eline sağlık.
(bkz: #22606967) helal olsun yazarı.
galatasaray - fenerbahçe mevzusuna dalmasa iyi çocuk aslında.
güldüren yazardır.
aklı başında ve zeki bir yazar olduğunu düşünüyorum.
uzun zamandır nick altına yazmadığımı farkettiğim insan. bu kadar bedduayla hala bacağının kopmamış, parmaklarının ezilmemiş olmasına şaşırıyorum.
kendisi allah tır
ben söylemiyorum kendisi söylüyor.(#20112000)
(#20015722) fotoğraflarla ayar vermiştir. ince görmüştür.
toma'lara gelsin inşallah dediğim kişi *
bizden aldığı paralarla ortadan kaybolan sonra da atatürkçüyüm diye geçinen bir insan. bir de atatürkçüyüm diye suçlanıyorum demiş, işte ben buna gülerim. atatürk sana başkalarının parasını alıp kaçmayı mı öğretti?
Orospu Çocuklarınca Nick Altı Çöplüğe Çevrilen, Sırf Fenerbahçeli Diye Galatasaraylıların, Sırf Atatürkçü diye yobaz orospu Çocuklarının Sevmediği yazar.

sikimde mi değil elbet.
aziz yıldırım sevdalısı yazar..
odamda gezen böceğe bakınca aklıma gelen kişi. bir süredir sosyal medyada atıp tutamıyor, bir ses verse de içimize su serpse.
özellikle şu günlerde fenerbahçe için bir çok entry girmesi beklenirken ortalardan yok olan yazar. bu kadar çok ara verdiğini görmemiştim. hakkında yapılan suçlamalardan olsa gerek.
buraya yazdığım entry'ler sayesinde sözlükte ne kadar sevilmediğini anladığım kişi. aldığım onlarca mesajdan bir tane hakkında olumlu konuşan yok. hepsi beter olsun gibi şeyler yazıyor. beter olacak yakında inşallah *
aykut kocaman'ın arkasından ağıtlar yaktığı, komşularına helvalar pişirdiği rivayet edilen kişi. o helvalar boğazında kalır inşallah!
çok yakında karakoldan çağırdıklarında ne halt edeceğini şimdiden düşünmesi gereken kişi. inşallah ailesiyle beraberken kimlik kontrolünde alırlar da iyice rezil olur.
fenerbahçe'ye, real madrid başkanı'nın ağzından yazılan faksı evinde hazırolda okuduğu rivayet edilen şahıs. timsah yürüyüşü de yaptı mı meraktayız *
kendisi evladım olsa saat 22:30'da bakkala gönderip bira aldırırdım, o derece sevmediğim bir kişidir *
twitter'da reyhanlı'nın faili AKP hükümeti yazmış insan. akp hükümetinin kendisinden 1000 kat daha "dürüst" olduğundan haberi yok sanırım. bir insan, bir kimseye laf söylerken ilk önce döner bir aynaya bakar. ben bunca insanın parasını aldım, sonra ortadan kayboldum der utanır. bunu yapamıyorsa zaten bu insandan hayır da beklenmez. akp hükümetinin 10 senedir neden iktidar olduğunun kanıtı denizhan durmuş daran ve benzeri kişilerdir.
(bkz: teşrif eylemesin yine simasını cima eylediğimin)
kaç gündür bacak kopması, beyin kanaması, araba çarpması gibi haberlerini alamadığım kişi. tez zamanda gelmesini bekliyorum.
twitter'da DüşmanınÇoksaBaşarmıssınDemektir hashtag'ini paylaşmış absürd kişilik. insanların parasını alıp ortadan kaybolmayı başarı sanan mahluk.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar