bugün

yazılarından anlaşıldığı gibi fizik bilimi ile uğraşan yeni nesil meslektaşım.
hoş gelmiştir.
*
hayatı fenerbahçe (önemli olan takım değil futbol) ve kürtler üzerine siyasi espriler ile dolu liseli bir yazarımız. keşke koşturmasan sözlükte..
şike yapmış olduğuna dair önemli şüpheler bulunan bir takımın taraftarı olmayı, bir övünç kaynağı zanneden 8. nesil yazar.
Önemli şüphe nedir diye soran. Nick altında bazı cahillerin iyice saçmaladığı türkçenin içine sıçtıgı nick altının temiz tutulmasını isteyen 8. Nesil fenerbahçeli yazar.
şikeyi ve şike yapanları savunacak kadar hasta bir fenerli.tartışılmaz.
yarı adaşım , nesildaşım . hoşgeldin ( hoşgeldik ) .
şampiyon fenerbahçe taraftarının şampiyonlar liginde ki muhtemel rakiplerinden real madridin yedeklerini bu yıl intertoto kupasına bile gidemeyen ezeli rakipleri galatasaray karşısında izleyecekleri maçtır. galatasaray'a başarılar.

not: övünmek gibi olmasın fenerbahçeliyim.
(dennishan, 24.08.2011 16:13)

övünme zaten. gülerim lan ben sana ama. yazık nasıl bir içte patlamadır bu. dün oynadığınız hazırlık maçıyla övünün. son yurtdışı maçınızdı. edirne dışı size haram maalesef hocam...

edit: beşiktaş!!
(#12914845) burdaki bilgisiyle beni bitirmiş yazar ayrıca sondaki bkz de çevrilip kendisine verilmeli.
fenerbahçe'nin şampiyonlar ligi'nde çeyrek final oynamış "tek türk takımı" olduğunu iddia eden yazar.

galatasaray'ın şampiyonlar ligi'nde çeyrek final oynayan ilk kulüp olduğundan haberi yok zannedersem.

ama ağzı olan konuşuyor sözüne katılmadan edemeyeceğim. *
--spoiler--
(bkz: #12914845)

şampiyonlar liginde çeyrek final oynayıp maç kazanmış tek türk takımı iken böyle saçma bir tespittlere konu olmak.

(bkz: ağzı olan konuşuyor)
--spoiler--
sözlükteki antu terk yazarlardan biri.
an itibarı ile sıvamaya başlamıştır. çok bastırma, lekesi çıkmaz sonra.
sıçıp sıvamaya devam eden yazardır, yerinde olsam bir daha bu sözlüğe yazmam, hatta galatasaray taraftarından özür dilerim.

şampiyonlar ligi'nde çeyrek final oynayan ilk takım galatasaray'dır.

şampiyonlar ligi'nde çeyrek final oynayıp galibiyet alan ilk takım da galatasaray'dır.

(bkz: 3 nisan 2001 galatasaray real madrid maçı)

not : özür borçlusun yazar.

edit :

--spoiler--
bazılarının yazdıklarını anlayamadıgi yazardır.

şl'de çeyrek final oynayıp maç kazanan tek türk takımı ile sl'de çeyrek final oynayan tek türk takımı demek arasında ki farkı anlayamayan bebeler varmış

(bkz: haydi yazarlar okula)
--spoiler--
fenerbahçeyi şampiyonlar ligi çeyrek finalinde maç kazanan tek türk takımı yapmış. alkol alıp öyle entry giriyor heralde.
bu insanı görünce '' lan iyi ki fenerli değilim'' diyorum. cidden.
(#13153296) inci biraz ilerde yanlış gelmişsin kardeş.
koyu bir fenerbahçe taraftarı olduğunu anladığım yazar , hoşgelmiş sefa getirmiş efenim .
(#13365725) Burda ki tespitiyle helal olsun denilesi yazar.
nick altımda eğitim durumunu belirten yazar.
ukte nedir bana öğreten yazar, teşekkürü bir borç biliyorum...
--spoiler--
(#14027498) şarkıların tüm halka hitap ettiğini söyleyen ama hamsinin sadece trabzonsporlular tarafından tüketildiğini sanan yazardır.

pangaea
--spoiler--

Benim Yazdığım Cümlede Hamsiyi Sadece Trabzonsporlular Tüketiyor diye Bir Anlamı Nereden Çıkardın anlamıyorum. Hamsi Beyinli Olmasının Sebebi Hamsi Yemekten Değil Canım Benim Doğuştan Doğuştan.
yeni yılını en içten dileklerimle kutladığım,

kendisine sevgi, dostluk ve huzur dolu sağlıklı bir yıl dilediğim uludağ sözlük yazarı.
(bkz: trabzonspor un kupası için ince çalışma yapıyoruz/#14216306)
bayraktar'ın açıklamasını kısa bir bkz. ile çok iyi açıklamış. tebrikler. *
(#14517536)
vay anasını. anasını.
neyse sıradan bir yazar.
(#14681121)

entrysiyle çok şey bildiğini zannedip, aklınca nik altından ayar çaktığını sanan angry bird. kendisine dedim "gel beraber galatasaray müzesini gezelim, bilet paran benden, akbil paran da benden.." diye ama kabul etmedi saf. gidip görmezsen galatasaray müzesinde "yüzlerce kupa" olduğunu bilemezsin sevgili kardeşim. o değil de sizin müzede sadece futboldan kazandığınız kupalar mı var lan?

bu arada teklifim hala geçerli akbil paran da benden bak!
renktaş yazar, yazmaya devam.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar