bugün

Lezbiyeni kurtarır ıssız bir adaya götürürüm. bir süre sonra cinsel açlık başlayacak zaten. bundan faydalanıp beceririm.
ikisi de dilleri ile kulaç atabileceğinden; kurtarılmaya ihtiyaçları yoktur.
yüzme bilmiyorum.
''hangisini kurtarırım bilmem ama bu başlığı açan moron denize düşse asla kurtarmam'' diye cevaplanası saçma soru.
ikisini de boğarım.
Ikısını de kurtarırım belkı kurtulduktan sonra ımana gelırler bır umut.
erkek olduğuma göre gaya güvenemem ama lezbiyenden zarar gelmez. evet cevabım lezbiyen. bir umut belki karşılığında grup yapmaya çağırır.
edit: gaylar eksilemiş beni. neyse lezbiyenler açık oylarsanız tanışırız. her düşünceye açığım ben haberiniz olsun.
o değil de pamuk mu ağır demir mi diye devam eden tekerleme. tabii ki demir , bu oyunlara gelmem ben.
soru garip amk .şoyle olabilerdi denize Gay ve lezbiyen düştü hangisini kurtarirsin .gelelim cevaba tabikisi lezoyu kurtarirdim belki kurtardim diye verirdi * .
Bir erkek olarak gayi kurtarırım. En azından sikme ihtimalim var.

(bkz: Adam madam kayarım ben buna)
Tabiki Lez çünkü o daha yardıma muhtaç sonuçta erkeğe göre daha korumasız.
Lezbıyen.
lezi kurtarirdim tabi ki. belki cesaretime verir.
Ikisini de kurtarırım. Sonuçta sorduğun soruya göre ayrı zamanlarda düşecekler. Ya sonuç olarak kurtardığın insan olmuş olacak.
gay'i. belki asik olur bana. canını bana borclu ulan.
Hangisini kurtarırdım bilmem ama homofobik düşse kurtarmazdım.
denize insan düşünce cinsel yönelimini soran gerizekalılar varmış demek, vay anasını ne günlere kaldık.

sen kurtarma ulan ayı!
gay ve lezbiyen'in aynı anda suda boğulmasının amacı ne ben onu anlamadım.
Illa birini kurtaracaksam gay ama kurtarabilirsem ikisini de kurtaririm onlar da insan sonucta.
Erkek bir birey olarak tabi ki lezbiyeni kurtaririm.
en yakin olani kurtarirdim.
denizi kurtarırım.

ikiside lut döneminde helak olmuş bireylerdir.

deniz kutsaldır.
Lezbiyen.
seni de denize atarım amk.
Gay ı kurtarsam beni siker aq.