bugün

2 leş ırkın kapışması.

tanım : en mantıklı cevabı denizi kurtarırım olan sorudur.
sigara yakar, izlerim.
Kürdü kurtarırım arabı zaten allah kurtarır.
Ardından halay çeker kahrol israil al sana deniz içine düş diye böğürürüz.
Kürtler denizi ortadan ikiye bölüp kurtulurlar bence . Araplar garibim .

işbu entry faşizm içermemektedir .
Denizi kurtarırım.
Ayaklarımı serin sulara uzatıp sigaramı yakar izlerim diye cevaplanması gereken eylem.
ikisinide kurtaririm.

insan sonucta o kurt olmayi istemediki veya arap.
2 ''insanı'' kurtarmaya çalışırım.
kürek bulup kafalarını basarım.
ikisini de kurtarırım, tamam bunları yaptıklarından dolayı sevmiyorum ama kesin kurtarırım, onlar da seni kurtarır, normal hayatta böyle ayrımlar yok bu sözlükler de falan çok var sadece... napiyim arap diye izleyim ölsün mü? sanki biz kutsal ırkız mk önemli olan kişisel karakter, ırk üzerinden övünmek kolay.
Sıkıyosa arabı kurtar sonra haberlerde kürdü ölüme bıraktı yazsınlarda ülke karışsın.
denizi kurtarırım.
ikisine de Ataturkun dogum yilini sorarim dogru cevabi vereni kurtaririm. Memlekete hayirli adam lazim.
(bkz: sen bunu anana sorsana delikanlı)
içinizde insanlık barındırıyorsanız ikisini de kurtarmaya çalışırsınız. niçin ? çünkü kimsenin ırkı alnında yazmıyor. salak salak rüyalara dalmayın derim.
Kendinizi kurtarın kendinizi çünkü bu devirde önce gendini gurtaracaaan.
illa birini kurtarmam gerekiyorsa kürdü kurtarırım.
bugüne kadar abartısız, bir tane düzgün arap görmedim. tanıdıklarımın hepsi öeehh insanlardı.
kürtlerin en leşi bile araplardan bin kat iyi.
ha, kurtarmama gibi bir lüksüm varsa kenarda oturur izlerim amk ne diye tehlikeye atcam kendimi.
kürdü kurtarırım; bana borçlu olur. hdp nin başına geç ne dersem onu yap derim. geçiririm abi terörü bitittiririm tamamen, sözde kürdistan hayallerini vs. akıllarından çıkarttırırım.

arabı kurtarırım; derim lan zamanında siz ingilizlere sattınız bizi ama bak türk kurtardı seni deyip ders veririm.

neyin kafası la bu.
ikisinin de Allah belasını versin. ikisini de kurtarmam.
Baliklari. Swh.
denize arıtma tesisi kurarım.
seni kurtarmam onu biliyorum. şu yılda hala ırk konuşuyosunuz zavallılar aslolanın insanın içinde olduğunu anlamak bu kadar zor değil.
birde akapeli atar arkama bakmadan kaçarım.
Yüzme bilmediğimden beni de kurtaracak biri lazım:(
ikisi de tez gebere.