bugün

dünyanın en güzel denizinde yüzerek bana kimse işim zor demesin kardeşim dedirten gıcık ötesi reklamdır efendim.
denyıl difonun kemiklerini sızlatan reklamdır. erdal yağcılardan rabinsın olursa eh yani, kavt kuvt, deyen eşşek kadar bayazıttan da bu kadar cuma olur. külliyen cehalet, yüzme bilmiyen yeteneksizler forevır.
ellerindeki cep telefonun şarjı hiç bitmez, telefon her yerden çeker, v.s, v.s.
bankaların klasik gelinde sizi bir sikiverelim reklamlarındandır.

erdal özyağcılar gibi bir aktör ve beyaz gibi bir sunucunun böyle ibnece reklamlarda oynamasını çok yavşakca bulmakta ve yuh çekmekteyim.
facia sürmekte efenim. yeter artık bitmedi mi sözleşmeniz? allah bilir reklam ajansıyla da yollarınızı ayırmadınız hala... aferin, devam edin böyle. bravo bravo!

(bkz: #6814701)
--spoiler--
cuma bir kaç reklam önce jet ski ile kendi açtığı restoranın servisine çıkmıştır.
--spoiler--
e ne duruyorsunuz oğlum,binin ona gidin,mutlaka bir gemi ile karşılarsınız.

saçmalıklar ile dolu reklamlar silsilesi.
sadece maldiv için izlediğim reklam, erdal özyağcılar ve eda taşpınardan gerisini tanımam.
komik olması beklenen , ama hiç komik olmayan reklamlar serisidir . lan hem deniz akkaya gelmişti bu utapik adaya ? nerde o?
reklam ajansı: güzel sanatlar reklam ajansı imiş.*
Beyazin parasiz kalarak cektigi reklam filmidir.
mantık hatası aradım yazayım diye. bir baktım, deve misali neresi mantıklı ki. ya anladık reklamın iyisi kötüsü olmaz, amaç dikkat çekmek ama bu kadar saçmalanmaz ki. kabak tadı verdi artık bu reklam serisi.
sıkmış, baymış, tiksindirmiş reklamdır. ohannes ya sittin senedir aynı reklam.
hayır hasenat yaptıklarına ikna etmeye çalışıyorlar, oysaki yaptıkları bir nevi bul karayi* al parayı dolandırıcılığı.
beyaz'ın basarisiz oldugu israrla fotosoklu denizi gozumuze sokan reklamdir. Bi bitmedi. Ayni reklamin pesine baslayan koray candemir sesli coca cola reklamindan ciddi dersler almalari gerekir.
deniz geliyo abi deniz! konulu reklamına her defasında gülüyorum desem yalan olmaz. arkadaşın oyunculuk performansını beğendim. tam bir esnaf tiplemesi...