bugün

ilk kez, ilk aşık olduğum kadının bana dinlettiği vega grubunun solisti. duymamla aşığı olmam eşzamanlı gerçekleşti.önceleri, acaba bana dinleten yüzünden mi bu kadar sevdim deniz i diye düşünürdüm, fakat bana dinleten kadın yarım yamalak bir hatıraya dönüşse dahi,deniz'in anlamı benim için hep aynı kaldı.o ne zaman tamam tamam sustum dese ben hala "hayır,susma" diyorum. o ne zaman sorsa "evet,bu sabahların bir anlamı var" diyorum. resmen ergen gibi seviyorum ben bu kadını.
(bkz: o kız buraya gelecek)
badem ve konukları albümü sayesinde sesini tekrardan duyduğumuz. özlemişiz!
(bkz: yok böyle bir ses). türkiye nin en iyi kadın vokallerinin başında gelmekte olan güzel insan.
soyadı çok güzel olan hanım kızımızdır.
kargo ile düet yapmış özlenen sestir. kargo' nun yeni solisti magazin dergilerinden mi çıkmış, ses ondan mı çıkıyor yoksa konu mankeni mi? diye sorularla boğuşurken deniz' in sesini duyunca irkildim. vega geri dönmeli, hemen dönmeli.
sabah akşam o konuşsun ben dinleyim diyicek kadınlardan. sesi öyle bir içten, öyle bir alıp götüren türden. sırf sesi için bir kadına aşık olunur mu, oluyor işte amk.
harfleri yutan insan. buradan deniz özbey e seslenmek istiyorum çok tatlısın. *
türkiye'de çok kaliteli müzik yapan kişilerden. kıymeti bilinmiyor ama ona hayran kalmamak mümkün değil kendim için...

bu ülke bu müzikleri dinlerken keyif alıyorsa, ben onlarla aynı dilden konuşmuyorum.
https://www.facebook.com/...75394/?type=1&theater
delinin yıldızıyla birlikte kendisini ne kadar özlemiş olduğumu fark ettim, harikasın , mükemmelsin deniz , iyi ki varsın!
özel isimlerden. özel seslerden. kupa kızı ve sinek valesinin söz yazarlarından. yeri ayrı olanlardan.

yeni albümü de müjdeledi. günlerce dinlenecek ve hiç eskimeyecek yine.
yıllardır, sesinde bu kadar hayran olunacak ne bulunuyor çözemediğim şarkıcı.

akranları olan özlem tekin, şebnem ferah, aslı gökyokuş, pamela ile aynı klasmanda bile yer alamayacak kadar vasat bence.

tınısı, tonu falan kendine has ama şarkıcılık namına ne var yani bütününde?

hepi topu bı sıbah bi ımıtt variçimdiii. bu mu yani rock ?
bir sair olarak diyorum ki, bu sozleri yazabilmek icin su anki kocasının zamaninda onu cok ama cok uzmus olması gerekir. uclari kirik enistemiz sonsuz sevgiyi gorunce afallamis ve ona donmustur. yani kadin sevgisiyle kazanabilir. erkek gec farketmedigi surece...
Ne söylerse söylesin sabaha kadar dinlerim kendisini. Twitter kullandığım zamanlar kendisi beni takip etmişti selam olsun.
Çocuksu sesinden ve yüzünü pek göremeyişimizden ötürü hâlâ genç olduğunu zannettiğim şarkıcı. 50'sine merdiven dayamış.
Sesine aşık olduğum bir diğer kadın daha. Böyle sesi olan bir sevgilim olsaydı evlenmiştim şimdiye çocuklarım falan vardı.
merve özbey'in üvey kardeşi.
Çok güzel kadınmış. Hala güzeldir eminim. Sesi, tonlaması, her şeyiyle. Çizilmiş gibi şuna bak.
görsel