1051.bölümle veda eden dizi.
2009'da ramazan ayında başlayan dizinin final bölümüdür.
önce survivor sonra deniz yıldızı.

yeteeer üstümüze geldiğiniz yetmedi mi? ardarda yapılır mı bu?
Bitiyor mu çok şükür denilendir. Daha az önce görüp bitmiyor niye dedikodusunu yaptık babamla.
arkadaşlar hevesinizi kırmak gibi olmasın ama yanlıştır. deniz yıldızı tamamen final yapmıyor, sadece fox'ta final yapıyor. önümüzdeki sezon star tv'de kaldığı yerden devam edecek. ne yazık ki.
tam bitti diye sevinirken Hevesimizi kursagimizda birakan bolumdur. Star tv satin almis. Anlayacaginiz, cumbus daha yeni basliyor.
deniz yıldızı bitemez bitirilemez bitmesi teklif dahi edilemez.
sakin olun, star tvye gecmis.
rahat 1000 bölü yayınlandıktan sonra senaristlerin olay bulamaması sebebiyle final yapmış dizidir.

Not:Kızım sana diyorum gelinim sen anla sözünden yola çıkarak arka sokaklar sana diyorum kurtlar vadisi sen anla.
sıra arka sokaklara gelmiştir.
darısı arka sokakların başınadır.
(bkz: mala xude awa)
annemi hüzne beni sevinçlere gark eden durum. ama daha sırada unutma beni, beni affet ve adını hatırlamadığım* gibi bir kaç dizi var.

edit: beyler galiba yanlış alarm fox için final bölümüymüş stara transfer olmuş.
(bkz: allahını seven üzerime toprak atsın)
kaz kafalı insanları başlığına toplayandır. ulan star tv'ye geçmiş diyorlar; hala sevindiren durum, darısı bilmem neyin başına falan diyenler var. az entryleri okuyun amına koyim. bak kaç kişi yazmış star tv'ye geçti diye.
Başlığı sevindirip, entryleri üzen olaydır...
(bkz: hayaldi gerçek oldu)
braking bad o kadar bölüm çekilseydi bizde ağlasaydık.

ne olurdu be.
darısı arka sokaklara .
hala izleyenler var mı

senaristler sıkılmadılar mı

kanallar nasıl tahammül gösteriyorlar sorularını beraberinde getiren bu dizinin en nihayetinde varacağı sonuçtur.
salih uçan futbolu bırakıp teknik direktör olmadan çekilmeyecek ve yayınlanmayacak bölüm.
Bir an gerçekten final yapıp bitti sandım. Suratıma aptal bir gülümseme yerleşti, ta ki entryleri okuyana kadar. Dünyalar başıma yıkıldı, demek hala bitmemiş, diye geçirdim içimden. Tam bir hayal kırıklığıydı.
olmayacaktır. bi 20 sene daha gidecek bu.
1200 bölümlük dizi bitmez aq.
beni gömer.
kurtlar vadisi bir deniz yıldızı iki yani bu diziler bitmez bizi de gömer valla.