bugün

şuan fark ettiğim ve içimi cız eden olay. bu dizi nasıl biter ya? yakınçağ'ı kapatıp yeni bir çağ başlatabiliriz. o derece hayati bir dönüm noktası.
Türkiye Avrupa Birliği'ne girdi deseler daha çok inanacağım şeydir.
Yakın çağ bitip daha da yakın çağ başlamıştır. Hicret gibi bi olaydır bu.
Dizi boyunca 23346 kadar kızla fingirdeyen sonra da banunun gotunden ayrılmayan, bi ara yuruyemeyen sonra yine bacakları açılan melih,

Sirfintilik yapmaktan tip fakültesini bitiremeyen üçkâğıtçı banu,( tıpı nasıl kazandı meçhul, o dizide kameraman bile tıp kazanabilir cunku çok kolay o dizide tıp)

Prof babasının maaşını kafelerde yiye yiye başkent ekonomisini uçuran pelin,

Dizinin kaslı gürbüz çapkını ozgur

Kazım amca ve onun hiç görmediğimiz kamyonu

Kazimin insani kanser eden deli karısı

Ve okulda ogluna torpil gecen doktor bahri.

Unutursak kalbimiz kurusun.
Bitsede yerine Rosalindayı falan koysalar.
Sanmıyorum dizinin biteceğini en az 10 sezon daha banuyla melihin ayrılıp barışması ve bu sırada arka fonda saçma sapan aşk şarkılarının çalması gerekir.türk dizilerinin tarzı bu bi kere.
2095 yılında gerçekleşecektir. daha 80 yıl var. *
Arka sokaklarla kapışır.
kurtlar vadisi bir deniz yıldızı iki yani bu diziler bitmez bizi de gömer valla.
beni gömer.
1200 bölümlük dizi bitmez aq.
olmayacaktır. bi 20 sene daha gidecek bu.
Bir an gerçekten final yapıp bitti sandım. Suratıma aptal bir gülümseme yerleşti, ta ki entryleri okuyana kadar. Dünyalar başıma yıkıldı, demek hala bitmemiş, diye geçirdim içimden. Tam bir hayal kırıklığıydı.
salih uçan futbolu bırakıp teknik direktör olmadan çekilmeyecek ve yayınlanmayacak bölüm.
hala izleyenler var mı

senaristler sıkılmadılar mı

kanallar nasıl tahammül gösteriyorlar sorularını beraberinde getiren bu dizinin en nihayetinde varacağı sonuçtur.
darısı arka sokaklara .
braking bad o kadar bölüm çekilseydi bizde ağlasaydık.

ne olurdu be.
(bkz: hayaldi gerçek oldu)
Başlığı sevindirip, entryleri üzen olaydır...
kaz kafalı insanları başlığına toplayandır. ulan star tv'ye geçmiş diyorlar; hala sevindiren durum, darısı bilmem neyin başına falan diyenler var. az entryleri okuyun amına koyim. bak kaç kişi yazmış star tv'ye geçti diye.
annemi hüzne beni sevinçlere gark eden durum. ama daha sırada unutma beni, beni affet ve adını hatırlamadığım* gibi bir kaç dizi var.

edit: beyler galiba yanlış alarm fox için final bölümüymüş stara transfer olmuş.
(bkz: allahını seven üzerime toprak atsın)
(bkz: mala xude awa)
darısı arka sokakların başınadır.
sıra arka sokaklara gelmiştir.
rahat 1000 bölü yayınlandıktan sonra senaristlerin olay bulamaması sebebiyle final yapmış dizidir.

Not:Kızım sana diyorum gelinim sen anla sözünden yola çıkarak arka sokaklar sana diyorum kurtlar vadisi sen anla.