bugün

haksızlığa karşı sesini yükselten herkesi vatan haini, eşkıya vb.sıfatlarla anmaya alışkın olan tiptir.

bu ülkede susarsan ya da "devlet" için insan öldürürsen; kahramansın.
susamayıp isyan edersen de terörist olursun kardeşim terörist olursun.

bak berkin elvan'a; 9 ay boyunca seslerini çıkarmayan andaval sürüsü faşist, terörist yaptı çocuğu öldükten sonra.
bak geçen sene 1 mayıs'ta başından yaralanan dilan'a; komadayken vatan haini oldu kız.

herkes vatan haini, herkes terörist bu ülkede.

ahmet kaya terörist,
deniz gezmiş terörist,
mahir çayan terörist,
berkin elvan terörist.

ama hdp/bdp binalarını ağızlarından salyalara akıtarak taşlayanlar, tabalalarını indirenler,bayraklarını yakanlar vatansever çocuklardır.

ben en çok şuna gülüyorum: bir olaya, birisinin ölümüne üzülmeyi, başka bir acı olayı tasvip etmek sananlara.

edit: ha siz seviyorsunuz bu ülkeyi, ama deniz gezmiş ve arkadaşları ve de onun için üzülenler sevmiyor öyle mi? sizin o nohut kadar beyninize sokayım ben.
devletini, milletini seven tiptir.
terörist kavramı yanlış olabilir belki ama bir nebze doğru tiptir. varolan rejime karşı çıkan herkes anarşist silahlananlar ise teröristtir. ayrıca mahir çayan teröristtir. bu zaten inkar edilen bir şey de değildir. öptüm. kib. by. sçs.
haklıdır deniz gezmiş terör suçundan mahkum olmuştur bilmeyenlere yazık valla.
banka soyguncusu polis katili devletin anayasal düzeni yıkmaya çalışan adama sizin orada melek mi diyorlar .?

kusura bakmayın ama bizim burada göte göt dendiği için terörist diyoruz.
vatan çiftliklerinizse
kasalarınızın ve çek defterlerinizin içindekilerse vatan
vatan, şose boylarında gebermekse açlıktan
vatan, soğukta it gibi titremek ve sıtmadan kıvranmaksa yazın
fabrikalarınızda al kanımızı içmekse vatan
vatan tırnaklarıysa ağalarınızın
vatan, mızraklı ilmihalse, vatan, polis copuysa, ödeneklerinizse, maaşlarınızsa vatan
vatan, amerikan üsleri, amerikan bombası, amerikan donanması topuysa
vatan, kurtulmamaksa kokmuş karanlığımızdan
ben vatan hainiyim
yazın üç sütun üstüne kapkara haykıran puntolarla
deniz gezmiş vatan hainliğine devam ediyor hâlâ...
tetöristin ne oldugunu bilmeyen zavallı tiptir.
oksijen israfı, at gözlüklü tiptir. bunlara laf anlatamazsın.
öncelikle tdk anlamıyla baktığımızda sokakta gösteri yapanlar da teröristtir. ayrıca deniz gezmiş, ahmet kaya ve berkin elvanı aynı payda da birleştirmek sanırım ancak bir kezbanın yapabileceği bir şeydir.
imralı'da paşalar gibi yaşayana "barış elçisi" diyen tiptir. ciddiye alınmaması gerekir. belki böylelikle nesilleri tükenir de biz de rahat ederiz.
Teror ne demek haberi olmayan tiptir.
At gözlüklü tiptir.

Edit: Ve genelde bu tip entryleri eksiler. *
cahilldir cahillikte doktora yapmıştır gerçk bir türkçü ülkücü değildir çünkü okuyan ülkücüler bile ne adammış diyerek sever saygı duyarlar kesin şeriatçı falandır ve çok büyük ihtimalle hayatında hiç kitap okumamıştır yazıktır bir an önce temizlenmelidirler tek deniz konusunda değil ülkeye zarar oksijen israfı.
Doğru diyen tiptir.
terörist.
Deniz gezmiş Atatürk'ün kurduğu ülkeye baş kaldırmış teröristtir, banka soymuş hırsızdır.
Götünü 6. Filo askerlerinin becermesini istediğim tiptir.
ardından hemide yavşaktır diye eklemesi gereken tiptir.
68 kuşağını yanlış anlamıştır.
askerime polisime kurşun sıkan adama kahraman mı diyeyim?

tanım: terörist.
O tip ayakta alkışlanmalıdır doğru söze ne hacet .
Deniz gezmiş'e terörist diyenler kendi ödedikleri vergilerle binlerce askerin kanı elinde olan ve hala daha bütünlüğümüzün önünde tehdit olarak duran apo piçinin besleniyor olmasına neden ses çıkartmaz hiç anlamıyorum. Götünüz yemiyor değil mi kendi kendine ihanet eden devlete başkaldırmaya? Göt ister çünkü bu. Sizin ülkücü babanız da böyleydi. Amerikaya secde edip deniz gibilere hain diye saldırırdı.
Ya tarihçi ya bilgilidir.
ulan deniz'in zamanında pkk mı vardı ki deniz pkk sempatizanı olsun.

o zaman ki kürtçü hareketler şimdinin 10'da biri kadardır belki de.

(bkz: bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak)
Bu başlığı açan kemalinaskerleriyiz arkadaşım, şimdi Deniz Gezmiş Türkiye'ye komünizm rejimini getirmek istiyordu. Çabası bu yüzdendi. Bunu herhalde bilemeyecek kadar aymaz değilsinizdir. Şimdi bir rejimi kurmak için, diğerini yıkmak gerekiyor. Bu durumda Deniz Gezmiş Atatürk'ün Cumhuriyeti ile ters düşmektedir. Dolayısıyla, o user'i kullanarak kendini rezil etmişsin. Burada anlaşılmayacak birşey var mı? Cumhuriyeti yıkmak isteyen birisi için hükmü siz verin! Ayrıca Türkiye de çıkardığı yaygaralarıda katmıyorum hiç. Ve Deniz Gezmişin Türk Bayrağı ile yada Atatürk ile çekilmiş tek fotoğrafını bana gönderin elinizi öpeceğim ve özür dileyeceğim.