bugün

videosuyla gece gece gülmekten yerlere yatıran kolpa videonun konusudur. lan konulu hem de. ulan vakit...
gerçekse: (bkz: dünyanın çivisi çıkmış)
yalansa: (bkz: alem göt olmuş)
her durumda kaybeden biziz.
(bkz: vakit kaybı)
gerçek mi feyk mi bilinmez video. o değilde geyikleri yetti

-video için gül tarafından onaylanır onaylanmaz chp nin anayasa mahkemesine başvuracağı söyleniyormuş
-anayasa oylamalarına katılmayan deniz baykalın "iktidar"ı meclis dışında bulduğu ortaya çıktı
(bkz: iflas eden vakit in altın vuruşu)
eğer iftira ise nasıl müslüman olduklarını merak ettiğim, eğer gerçekse kişilerin özel hayatlarını deşifre etmenin hangi dine hangi gazetecilik anlayışına sığdığını sorguladığım çirkin ötesi durumdur. haber demek isterdim ama bu tarz birşey haber olamaz. kim olursa olsun özel hayata saygı nerde kaldı?
(bkz: haydi tayyip sıra sende)
(bkz: vakit kötü kolla götü)
Metacafede hâlâ izlenilebilen kaçamaktır. Görüntüler daha nettir. Bu kadar ateşli bir biçimde tepki vermeye gerek yok. Bi sakin olun, varan iki gelsin, uzmanlar incelesin... vs vs. Yok Deniz Baykal kesin istifa edecekmiş de yok kolpa videoymuş, yazarımız çok gülmüş de... Sonra Entry editlemek zorunda kalmayın.
(bkz: gerçekse çok komik şakaysa hiç komik değil)
ya insancıklar nasıl bir ruh hali ve zihniyet yapısına sahipsiniz. eğer bu gerçekse başlı başına bir skandal ama eğer gerçek değilse... lan orda çıplak bi kadın var aq. sırf baykala bok atmak için bi kadını neden soyuyorsunuz? ya da bu iş için sen kadın neden soyunursun? totonu gösterme meraklısı mısın? ibneler skandal yaratacaktınız bari ses olsaydı. bu video gerçek ya da değil, vakit gazetesinin intiharı gibi bir şey bu. bunu ne dinle açıklayabilirsiniz, ne skandalla, ne ahlakla, ne habercilikle... hiçbir şekilde açıklanamaz böyle bir şey. sansür koysaydınız lan bari. erotik yayın gibi aq...
vakit gazetesinin önder sav ile telefon muhabbetini göz önünde bulundurarak, yorum yapmak için biraz daha beklenmesi gereken durum.
deniz baykal bu olaydan sonra istifa etmeli, ayrica chp artik . doğruysa...
(bkz: ses yokmu ses)
hoşgeldiniz kızlar güle güle elizabeth.
silinmiş haberdir.

Ulan CHP'yi hiç sevmiyorum.

Ama vakit'ten de nefret ediyorum.

Videoyu da indirdim.

Gelsinler kendilerine dava delili olarak vereyim...

Ya da vermesem mi,

Yok yok vereyim.

Sktiret lan istifa etsin baykal.

ama vakit te fena para öder..

Şeklinde düşüncelere salmış, muhtemelen yalan haber başlığıdır.
doğruysa türkiye'yi yönetme konusunda söz sahibi birinin bu şekilde gündeme gelmesi hakikaten utanç verici. eğer yalansa da haberi çıkaran her kimse yaptığı alenen günah. hele ki haberi sanırım vakit çıkarmış. bu adamlar dinciyiz deyip ardına böyle bir olayda baş kahraman oluyorlarsa zaten tükürürüm böyle din anlayışına ben. kul hakkı denen olaydan bi haber dinci mi olur allah aşkına.
bu haberi yapan kişi;

haber doğruysa, milletin özelini yaymanın müslümanlığa aykırı bir davranış olduğunu bilmeyecek kadar islamiyetten bi haber sanırım.
islamiyet başkalarının ayıbını örtmeyi emreder.

haber yalansa şayet, attığı iftiranın hesabını nasıl vereceğini düşünmeye başlasın.
Kul hakkının yükünü kimse kaldıramaz.
vakit gazetesinin ceza aldığı günde ortaya çıkmış adice, kaypakça yapılmış bir haber. bana öyle geliyor ki deniz baykal ı, chp nin başından alıp mustafa sarıgül ü oraya geçirerek bir daha ki seçimlerde başımıza gelmesini sağlayacak amerika. ne tesadüftür ki mustafa sarıgül de amerikadan henüz dönmüştü.
tüm erkekler gibi nefsinde dürtüklemesiyle ortaya çıkan haz alma duygularının bastırılmasıdır. bunda bizim yapabileceğimiz birşey yok. * (bkz: deniz baykal ın iktidara yürüyüşü)
(bkz: nakit gazetesi)
defalarca izledim. baykal a benziyor ama sanırım o değil sözlük. yani o bile olsa beynim böyle bir şeyi kabul edemiyor. yok lan değildir. yani tamam saçma muhalefet yapar da yıllardır çapkınlığını görmedik.

ikinci ali kırca vakkası mı. aman yarabbi.
baykalsa felaket değilse daha felaket. ohannesler götürsün başka bir şey demem. diyemem. vakit de bundan sonra bangbus neyim çekmeye başlarsa ona da şaşırmam.

not: eksileyen bilader yoksa varan 2 yi tahmin mi ettim? ünlü siyasetçi koko zuburoğlu bangbusta yakalandı... işte o görüntüler...
kesin yargılarla yorum yapmaktan kaçınılması gereken konudur, hiçbirşey kesin değilken kimsenin hakkına girmemek gerekir, yarını bekleyin. burdaki entrylerin yarısı edit olacak ya savunanların ya da deniz baykal bunu yapmıştır diyenlerin entryleri edite uğrayacak ya da silinecek, yarın ola hayrola.
aziz yıldırım'ın gündemi değiştirme çabasıdır. *