bugün

kafam güzel olduğundan mıdır bilmem ama dün gece beni hüngür hüngür ağlatan şarkı. arkadaşım şarkıyı açmadan önce hikayesini anlattı sonra da şarkıyı açtı. sonra ...
denek hayatlarımızın en esaslı tasviridir. bizi ölüme doğru iten 'denemelerin' anlatımıdır.

ve az sonra ankara'ya doğru yola çıkacak benim dilime dolaşan iki şarkıdan biridir.
diğeri için... vega - ankara
denek "hayatım"...
son kısımda ansızın beliriveren şey için; http://www.facebook.com/#...video.php?v=1380752991187
(bkz: 22 temmuz 2004 hizli tren faciasi)
farkındayız bugün...
şimdilerde "sos" olmuş, eskiden "sakin" olan grubun güzel şarkısı.
* yeni dinlediğim ve beğendiğim pek güzel şarkı.
sakin grubunun birbirinden güzel şarkılarından birisidir. bu grubun dağıtan her neyse çok ayıp etmiştir. ben inanıyorum ki onlara nazar değdi. geceden sabaha değil de bugünden yarına değil de acil olarak değil de çabuk çabuk bir araya gelirler tekrar umarım.
sakin grubunun en iyi parçası denilebilir. dağılmasıydı güzeldi..
her gece bir defa dinlemezsem rahat edemediğim enfes şarkı.
nakaratı çok guzel lan.
ayrıca yazar dizelerinde sisteme inceden ayar vermiş.
aferin.
ben sana soyledim.
ankara'nin fon müziği.
ne zaman gara gitsem, ne zaman burdan gitsem aklımda olan.

ağladık,ağlaştık, dünyaları kopardık farkındayız bugün.

ağlaya ağlaya ayrılmanın, ayrılmak zorunda olduğun anın fon muzigi.nasil da güzel açıklamış, sebepsiz ve sonuçsuz, denek hayatım!
lise hayatımın bir bölümüne ait güzel anılar anımsatan güzel şarkı. .
sakin isimli eski müzik grubunun bir şarkısı.

favorilerim eksik şarkı ve son defa.
lisede dinlediğim sakin şarkısı. şarkının bugün ne amaçla yazıldığını öğrenmem de değişik.
Kütahyada yaşanan hızlı tren kazasını anlatır. Ama buram buram ankara kokar bu şarkı.
görmemek için anımsamamak için yolumu değiştirdiğim şeyleri hatırlatan sakin şarkısı.

kaçıyorsun, unutuyorsun ama hayat işte.
Tren kazası adı altındaki katliamlarda ölen insanları düşününce üzen şarkı.