bugün

Şerefi olmadığı için madalyasını da alamaz sakin ol.
eğer demirtaş pkkdan kopup kürtleri normal türk vatandaşına çevirebilirse mümkün.
her halikarda son seçim öncesi terörist başı apoya mektup okutup aponun terörist kardeşini trtye çıkaranlarla iş tutmaktan daha çok ülke hayrına.
Chp ve ip yeteri kadar eleştirilmemiş. Eğer yeteri kadar eleştirilmiş olsalardı, bu başlığa “megri megri” ve “seçim öncesi öcalan’ın kardeşinin televizyon konuşması” yazıp giderlerdi.
akp yanlışından döndü ama chp aynı yanlışlara devam ediyor. kaç kere diyeceğiz bu hdp'ye muhtaç değilsiniz diye. bunları yalnız başına bıraksanız kendi başına biter zaten. beslemeyin şunları.
kemal kılıçdaroğlu açıklamasıdır. haberiniz olsun.

tekrar söylüyorum, chp saçma sapan bir hal içerisinde.
bu başlığa çok iyi bakın.

chpli güruhtan kimse gelemez buralara. çünkü savundukları adamların ne mal olduklarını, saçma sapan bir siyasi dava uğruna vatanı sattıklarının farkındalar.
bende bir chp seçmeni olarak kılıçdaroğlu'nu bu saçma sözlerinden dolayı kınıyorum. chp için artık değişim zamanı gelmiştir. bu partinin başına atatürkçü, türkçü, milliyetçi genç bir liderin geçme zamanı gelmiştir. ama bu tanıma uygun bir lider henüz chp içinde göremiyorum.
Hâlâ CHP'ye oy veren dingil var mı acaba? dedirtir.
olum bu memleket en kıvrak dansözlerin memleketidir

dün hacı efendimiz, hoca efendimiz diyen

fetoya laf ettiğimizde küfür eden hayvanlar

şimdi fetoya bizim bile söyleyemediğimiz şeyleri söylüyor

yarın rüzgar bir değişir

en baba ampülcüler

birde baktın akabeye o biçim sallıyor

dansözün harman olduğu yer burası.
Gerçek bir Atatürkçü beyanı. Siz düşük zekalılar anlayamazsınız.
selahattin demirtaş devlet bahçeli rte ve daha birçok siyasetçiden daha cesur mert ve şereflidir.adam en azından sizin köpeklik ettiğiniz dansözler gibi bir lider değil. dik duruşlu. sırf kürt diye adama terörist diyorlar ama ülkenin her kutbunu ayrıştıran deyim yerindeyse ülkenin anasını sikenlere hala prim veriyor kodumun koyunları.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel

Bunu üzülerek belirtmek istiyorum ki CHP artık Kürt Milliyetçisi HDP'lilerin -HDP, PKK'nın siyasi koludur- ve DHKP-C mezhep faşizmine sahip Alevilerin partisidir.

Hiç Atatürkçü olmamalarına rağmen, Ulu Önder Atatürk'ümüzün ismini istismar ederek, terör-terörist sempatizanı yüzleri gözükmemesi amacıyla Atatürkçülüğü bir maske olarak taktıkları ve terör propagandası yaptıkları parti konumundadır.

Olay bu kadar ciddi olmasına rağmen hala bunun farkında ve bilincinde olmayan halkımız adına o kadar çok üzülüyorum ki anlatamam.

Arkadaşlar ben Türkiye'de yaşamıyorum.

Ben Türkiye Cumhuriyeti'nden 4.000 kilometre ötede yaşıyorum ve inanın bu olanları büyük bir endişeyle izliyorum.

Tuncelili bir Alevi olan Mehmet Moğultay'ın Adalet Bakanı olduğu dönem yargıda ilk kadrolaşma olan alevi tahakkümünü başlatması belli başlı bir projenin ilk adımıydı bana kalırsa.

Çünkü arkasından kankası Kemal Kılıçdaroğlu kaset skandalıyla birlikte CHP Genel Başkanlık koltuğuna aniden paraşütle indirildi.

Çok şey yaşandı sonrasında, çok şey.

CHP'nin asli unsuru olan gerçek Atatürkçülerin kendisini seçmeyeceğini bilen Kılıçdaroğlu 26-27 Şubat 2012'de yapılan CHP 16. kurultayında çok büyük bir hak ihlaline ve hukuksuzluğa imza atmıştı örneğin.

Yeterli delege sayısı yokken, delege yaptığı kendi mezhep kardeşleri ve hemşerileri dışında hiç kimsenin olmadığı tiyatro bir kurultayla seçilmişti...

Gerçek bir Atatürkçü olan isa Gök, bu yapılanların doğru olmadığını "kanunsuzluk hali var" diyerek haykırmak istediğinde ise mezhep faşisti Alevilerden dayak yemişti kurultayın ortasında...

isa Gök'ün nasıl ve ne şekilde hiç Atatürkçü olmayan bazı Kürtçü ve Alevicilerin -Mezhep faşisti Alevi- CHP'yi içten fethetmesi olayına karşı çıkarken tartaklandığını merak edenlere görüntülerin olduğu bu linki bırakıyorum.

(bkz: chp milletvekilini dövdüren sözde chp başkanı/#43356279)

Bir daha da hiçbir şey eskisi gibi olmadı bildiğiniz üzere...

Türk ve Sünni olanlar tasviye edildi, partiden ihraç edildiler bu sözde "din, dil, ırk gözetmeksizin insan ayrımı yapmadığını iddia eden Sosyaldemokrat Halkçı Partili" tipler tarafından...

Partinin içerisinde şuan sadece 7-8 tane gerçek Atatürkçü ve Ulusalcı bulunuyor.

Onlar da zaten sıcak mama yemenin keyfi için boynuna tasma taktıranlardan.

Son olarak geldiğimiz nokta da görüldüğü üzere bu...

Bizlere "Uyanın!" diye bağıracak gür sesli birileri lazım artık.

Ne olacaksa olsun diyecek, vatanına-milletine kendi benliğinden daha çok önem verdiği için korkusuzca bir şeyleri haykıracak birileri...

Yoksa biz daha çok Atatürkçü olduğunu iddia eden Atatürk düşmanları tarafından manipüle edilir, milli benliğimizi unutup asimile oluruz.
Ha bu arada, şu dhkp-c'nin alevli mezhep faşizmine sahip yüzleri belli olmasın diye Atatürkçü olduğunu iddia eden siz Atatürk düşmanları...

Sözüm sizlere.

Çocukluğunuzda size kemevlerinde aşılanan mezhep faşizminden dolayı Kemal Kılıçdaroğlu'na Ulu Önder Yüce Atatürk'ümüzden daha çok sevgi duyduğunuzu biliyorum.

O yüzden böyle başlıklarda olmamanız çok normal.

Ama yine de şunu iyi bilin ki siz kafanızı kuma gömseniz bile ödünüz dışarıda kalıyor.

Milli şuuru yüksek, milli benliğinin bilincinde, vatan-millet sevdalısı birileri gelip kamayı sokmaz umarım o kafanızı kuma gömdüğünüz esnada dışarıda kalan ödünüze.

CHP'yi içeriden fetheden sahte Atatürkçülerin ilahı olan Alevi Reisi Gıçdaroğlu'nun utanç verici sözleridir.
hatırlatalım. unutmak yok.

atatürkü fetiş derecesinde sevdiklerini iddia eden ergenlerin oy attığı partinin genel başkanına ait sözdür.
Evet taşıyacak.digerleri hep nefret ile anilacaktir.bir elli yıl sonra kitaplar ne yazacak önemli olan o.
O şeref madalyasından bir tane de kendisinin boynunda var Kılıçdaroğlu'nun.

Şeref oranı çok yüksek bir madalya.

Hahaha.
chpli yazarların "e ama megri megri" bile yazamadığı başlık.
Skandal ve ötesidir.
elinde masum sivil insanların kanını taşıyan teröristler de madalya sahibi olabilir ancak şeref ve haysiyetleri hakkında konuşmayı en gerektirmeyen insanlardır.