bugün

hesabini hackleyenin fuat avni oldugu ihtimaller dahilindedir. korkma, titre.
Hackerları Saygıyı hak ediyor fakat kendileri de biraz popülist.
bir erkek, bir kadın' daki rolü eleştirilmiş daha önceki yapıtları eleştirilmiş...
ulan bir erkek, bir kadin'da ki iki kişilik, mekanlı tiyatro.kimseyi dahil etmeden oyunculuklarını, doğaçlamayı sergiliyorlar.sevişmişler, yatmışlar kalkmışlar kime ne yani, hoşuna gitmiyorsa aç kanal 7'yi izle. neyse acun gibi para kazanmanın, halkı tv izleme ahmaklığına sevk eden medyamızın olması, bu saçma sapan halka, hak bile. acun da haklı, demet de.acun biliyor ki ülke de popüler olmanın yolu ayakta uyuyan, saçma sapan alkışlayan halktan geçer. ama demet şunu bilmiyor bu halk aydınlanmadıkça, bu göz boyayan acun gibi medya domuzlarının kulu olur.
kendi çapında ayar vermiştir ayakta alkışlarım ama acuna sökmez bu. maalesef.
twitter hesabının açıkça hacklendiği belli olan zat.
Yarışmaya katılmasına anlam vermedim. sana mı düştü seviyeyi yükseltmek. o yarışma sanat için mi yapılıyor zannediyorsun? twitter da yazılanları belli ki başkası yazmış, o harfleri daha önce kullanmadığına göre ama tavrı o tweetlerden çok farklı değildi. elitist, tepeden bakan ve tepeden baktığı bir kesmin karşısına, 'bakın ben sizden daha iyiyim' diye çıkan bir kadından bahsediyoruz. Ben kendisini severim, 1 kadın 1 erkeği de severim, yaptığı yorumları da beğendim ama onun yeri orası değil, bunu bilemeyecek kadar egosu tavan yapmış olması yılın en itici insanı yaptı kendisini.
kendisi acun ılıcalı dan daha samimiyetsiz, murat boz dan daha şımarık, eser yenenler den daha güzeldir. güzel kombo. özgü namal öpülüp başa konulmalı. sarıp sarmalanmalı.

orda burda parayı kırıp sonra da geziciyim azınlığım, azım ama haklıyım, sokaktayım, yanınızdayım ayağı çekebilmesi ise takdire şayan. herkes yapamaz. ben yapsam mesela siktir git derler, üzülürüm. çok hassasım ben.

hacklenen twitter hesabından bağımsız konuşuyorum. o olayda da bir ali cengiz oyunu var gibi ama neyse.
ne bok yediği, ne durumda olduğu pek umrumda değil, tek umrumda olan şey bu kadını yıllardır arzulamam.kime benzer, hayalimdeki ilk kadın, ilk aşk kimdir bilmem, hatırlamam... belki de hatırlamak istemem... ama bu kadını istiyorum.

tanım: başarılı bir oyuncu.
edit : inşallah ekşi'yi takip ettiği gibi bu sayfayı da takip ediyordur ve bu dürüst yaklaşımımı, kendisine banyo filminden beri aşık olduğumu yüzünü söyleme şansına beni nail eder.
edit2: kriterleri çoğaltıyorum. 1.85 boy, 80 kilo, yapılı, kumral, orta uzun saçlı yağız bir gencim.
Ne yaptıgı kime laf soyledigi falan alakadar etmiyor da "farketmeden" adında cok guzel bi sarkı soylemis kadındır. En sevilesi sarkılardandır.
brazzers'taki bir ablaya çok benzeyen bir abla.
güzel hatundur. Emre Karayel ile yaptıkları banka reklamının taksim-talimhane'deki sokak çekimlerinde tanışma fırsatım oldu. Az bir makyaj vardı yüzünde, konuşurken senide çoşturan bir gülümsemesi var. bir an mala bağlamış tek erkeğin ben olduğum düşünecesi ile etrafıma baktığım zaman endişeriminin yersiz olduğunu görüp rahatlamıştım. Bize ''hadi bakalım şimdi şurdaki dağa gidip otlamaya gidecez'' dese hep bir ağızdann ''meeee meee'' diyeceğimiz kıvama gelmiştik. Işığı çok güçlü hatun, seksapalite 10...

Yıllardır yaptığı dizi bu hüloğğ memleketin çok üstünde olmasına, birilerinin sürekli ahlaken rahatsız olup dizinin senaryosuna, yapısına uyguladığı dikta baskısına rağmen gene de oyunculuğunu konuşturmuş kişi, yerin bura değil anam senin, en az bi italya olmadı fransa sinemalarında görmek lazım seni, yoksa maazallah yarın bir gün senide leblebi tozu buludurmaktan içeri alırlar, korkuyorum...
Her an yüzünde bir şeytanlık olan kadın, dişlek ve çok bilmiş.
çok bilmişlik hareketleri onu itici kılıyor.
daş gibi garıdır fakat bakışları yılan gibidir. soyut bir şeyle tanımlayacak olursak bu kadın bildiğin ''günah''tır.
Ayakları çok güzel. Altlarını öpmek isterdim.
sevişilesi hatundur.
bir gun hic unutmam sirada onumdeydi ikiea da 2 menu filan aldi karttan cektirdi uzuldum lan o an ulkemiz artistleri ne durumdalar diye daha sonra tvde filan gordum dizimsi seyler yapti bilmiyorum simdi herhalde doner iskender yiyordur.
evgarısıdır. canısıdır gibi bir şey. ama çirkin biraz.
jüri iken söylediklerine bakıyorum, tavrına bakıyorum, altın portakal'daki tavrına bakıyorum, söylemine bakıyorum ve hesabının hacklenmediğini düşünüyorum. bütün bunların bir hacker malzemesi olduğunu bilmeseydik "hayır, bu demet evgar değil!" der miydik? bence hiçte absürd durmazdı tam da demet evgarlık dururdu.
bayan dediğin için iyi sevişebileceğini bile düşünemeyeceğin kadındır.
Hiç bir zamanda bu barzolukla demet evgar gibi kadınlarla birlikte olamayacağın gerçeğide cabasıdır.
başarılı bir oyuncu.

meftunum bu hatuna, hatun kelimesinin sözlük anlamı resmen, bi kadında onu çekici yapan şey bakışları, ağır, asil olmasıdır, bu sebeple demet gibi sıla gibi kadınlar çok çekici geliyor bana, demetin yeri çok ayrı. Aşırı güzel ve sempatikte geliyor bana, oyunculukla uğraştığım için saatlerce tiyatro ve sinemada konuşabiliriz.

evlen benimle demet!
avrupai davranışlarıyla ilgi odağı olan aktristir.
Etrafımdaki her 10 erkeğin 8 ininin kendiyle ilgili seks fantezisi kurduğu kadın. Hayır bir bana mı seksi, çekici, güzel gelmiyor anlamış değilim.
Diksiyonuna bayıldığım oyuncu..d ve t harflerini ondan daha güzel vurgulayabilen var mıdır acaba
sözlükte eleştirilen bir diğer sanatçıdır. lan o değil de burada bir kişi bir ünlüye seksi ya da güzel desin hemen eksiler geliyor. sonra da sözlükte kız yok diyorlar *

taş gibi hatundur. hem akıllı, hem diksiyonu düzgün, hemde görgülüdür. yerim o yanaklarını.
Yahşi batı filminde fıçıdan bozma küvetin içinden ansızın çıktığından beri hastası olduğum kadındır. Farklı bir seksapeli var.
güzellikten öte seksapeli olan kadındır kendisi de durumun farkındadır zaten.