bugün

demet evgar'ın yaşadığı ilginç olay.

--spoiler--
Demet Evgar, bugün önce dudağını arı soktuğunu, soktuktan 15 dakika sonrasında merdivenlerden yuvarlandığını, daha sonra dudağını sokan arının terliğinin içine girdiğinden terliği giyince bu kez de ayağının üstünü soktuğunu ve şu an hastanede olduğunu açıkladı.
--spoiler--

görsel
https://twitter.com/kadra...70699322590584839/photo/1

Kibariyenin annesine dönmüş. Geçmiş olsun. O değil de hani arı sokunca ölüyordu?
Durumla ne güzel dalga geçiyor. Ben seviyorum bu kadını.
umursanmayan olay. dünyada o kadar insan açlıktan ölüyor birini arı sokmuş umurumda olur mu? tabii ki de hayır.

(bkz: geçiniz)
insanlık hali bu olabilir yani herkesin başına gelen yada gelebilecek bir şey abartmaya gerek yok bence.
Bundan bize ne olmasi.
3 yıl kadar önce, mangal yaparken kullandığım eldivenin içine sızan bal arısı da benim parmağımı sokmuştu ve sağ işaret parmağım uf olmuştu ama hiç bu kadar gündem yapmadınız! çok kırıldım sözlük çok...

edit: demet sen misin?
bakışlarında hep korkarım bu kadının ( beyoğlu'nda yakından görmüştüm bir kere daha da korkmuştum amk). şimdi ise korkum tavan yaptı . tövbe bismillah. *
biz de yedik. botoks yaptır, tutmasın ondan sonra insan içine nasıl çıkacağım buldum, arı soktu diyeyim... o arada estetikçide hallederiz tekrar. yer miyiz la biz?
guslün önemi adlı durum. sonrasında da ayağını arı sokup merdivenden yuvarlanıyor.
Tarlabaşı travestilerine dönmüş Allah affetsin.