bugün

birhan keskin hayranı oldugunu düşündügüm yazar. tebrikler. çok azız, çok.
(#20672256)

bir tas yemek alan kadına gülen yazar.
(bkz: #20672256)

bir tas yemek alan kadının o anki gülümsemesine ortak olmuş yazardır.

bir tas alan kadına gülmemiş onun mutlu olduğunu fark edip mutlu olmasına gülümsemiştir. aslında insanların hayata dair beklentilerinin ne denli farklı olduğu görmüştür. sen bir arabayla mutlu olurken, o kadın bir tas yemek aldığı için mutludur. o kadının mutlu olmalıydı, zenginlik veya çok şey beklemek mutluluk değildir bunu fark edip kendi hayallerine, durumuna küfredip o kadını hayata dair gülümseten bir detay olarak düşünmüş olabilir.

maksat hüsn-i zanda bulunmak, yani böyle de düşünmüş olabilir ben şahsen böyle düşünürdüm.*
bugün sürekli karşıma çıkan yazar, ama inat ettim mesaj atmıycam. mutlu günümde muhabbet edicez senle sayın meslektaşım.
severek takip ettiğim 'heykeli dikilesice' yazar.
tüm sözlük ahalisinin bayramını en içten dilekleriyle kutlayan yazar.
' heykeli dikilesice ' diye hitap edilmekten pek bi hoşlaşan yazar.
heykeli dikilesice bir yazar.
" heykeli sikilesice."

pardon

" heykeli dikilesice."

yani karması.
en son sinirden delirdigini itiraf eden yazar.
bir daha haber alamadik.
matilde nickli yazarın nickaltı yazdığı yazar.

çok kıskandım amk.
(bkz: up up up)
inceyi yakalayan yazar.
gece gece aklımı aldı. sütlü türk kahvesi yaptım tak buraya entry yazmış.
ıssız bir adaya düşsem, yanıma alacağım üç şeyden birisi de bu yazardır.
(#21449571) açtığım başlıkla beni troll ilan eden yazar, troll görmemiş olsa gerek. yazık kimin çocuğuysa.
kezbansavar bir yazardır.

bunu böyle çeşitli sosyal ağların altına yapıştırın. içindeki gözlem kısmına kezbanlar düşüyor.

daha sonrasında yazarımız gelip burada bizi aydınlatıyor.
candy crash saga.
türk kızının facebook kapak fotoğrafları başlığında yardıran güzel insan. hunharca gülerek takip ediyoruz efendim. çok iyi lan. hll spr dvm. *
sözlükte ilk tanıdığım yazarlardan.
(bkz: dost olunası)
sivaslı üslubu yerinde yazar ayrıca medeni.
(#21800729) bunlardan çok var. *
takip edin amk. *
bazılarına acı koymuş yazar. yazmaya devam etsin. keko diyen buram buram kezban kokanlar gidecek ama o kalacak.
türk kızının facebook kapak fotoğrafları başlığı ile kodladığım yazar. ne zaman o başlığı görsem aha dılişıs diyorum.
yaşını söyleyip veda eden yazar * .
güncel Önemli Başlıklar