bugün

karısı ve kızlarının başkalarına haram olan yerlerini örtmeden düğüne gitmesine müsade eden, hatta onlara 'yakışmış' diye tepki veren acınası, godoş babadır.

acıyorum sizlere gerçekten. dünyada sadece sizler var sanıyorsunuz. batının kendileri için icaat ettikleri kavramları hemen üstlenip sözde çağdaş olduğunuzu söylüyorsunuz.

bak arkadaşım son kez diyorum. batı'dan gelen özgürlük, demokrasi, feminizm, liberalizm, sosyalizm v.b kavramlardan uzak dur. bu lafları bağnazlık olsun diye söylemiyorum, bunlar gerçek şeyler. batı her zaman müslümanları sömürmüş, onları küçük görmüştür.
kendileri dusunmekten acizdir...
milletin karısına kızına yicekmiş gibi bakıp karısını kızını örten ibneden daha insandır. ama godoş değildir.
karısını-kızını kapatıp altına 20cm topuklu ayakkabı giydiren, daracık kot yada kumaş pantolondan yada etekten taşan kalçaları ile halay çeken, giydiği dar gömleğinden badisinden memeleri taşan, meme uçları belli olan, domaldığında kim kardasian gibi duran kızını düğüne allayıp pullayıp götüren baba kadar godoş değildir.
haya duygusunun dibe vurduğu bu zamanlarda sayıları bir hayli fazladır .
umre vakti geldiğinde de aynı karısını ve kızını tesettüre sokup umreye de götüren er kişisidir, ki bizi yine de ilgilendirmez tabiki.
müslümanın malı ortaktır düşüncesini benimsemiş godoştur.
sizin gibi düşünenlere ne yapsa yaranamayacak insandır. yapcağı en doğru şeyi yapar sizin gibileri iplemezler.
onun sözde godoşluğu yanında bunları takip eden, "harama bakma" kuralını ihlal eden gavatlığı sözde olmaktan çıkmış, bir am beyinlinin bünyesinde can bulmuştur.
(bkz: mario balotelli)*