bugün

Doğru haber olmadığı iddiaları mevcuttur. merakla iyi haber beklemekteyiz.
televizyon denen gereksizlik abidesinde programlarına rastladığımda pozitif yapısıyla beni mutlu eden tatlı insan. allah rahmet eylesin.
sol frame de, sabah sabah nerden aklınıza geldi defne joy foster denilen, dur bi bakayım ne yazmışlar diye açılan, okunduğunda inanılmayan, inanılmak istemeyen, site site doğruluğu araştırılan haber. şaşırtmıştır, üzmüştür. çocuğu da çok küçük. allah rahmet eylesin.
(bkz: #10686289)
umarım haklıdır. site site araştırılıyor. sağlıklı bir bilgiye ulaşılamıyor.
an itibariyle hurriyet.com da haberi girmiştir.
(bkz: http://www.hurriyet.com.t...ndem/16913186.asp?gid=373)
sabah vakti beni şok içinde bırakan ve çok üzen insandır. huzur içinde yatsın. hala inananmıyorum.
ölüm haberi üzmüştür.

edit; inanılmaz bi enerjisi vardı.. yüzünü görünce gülümserdi insan istem dışı.. hala öldüğüne inanamıyorum.
haber maalesef doğrulanmıştır.
şu anda televizyonlarda da verilemeye başlandı zira.
haberlerde duyduğumda dumura uğratmıştır. allah rahmet eylesin. hayat doluydu.
Kulağa mümkün değilmiş gibi gelen ancak bugün itibariyle gerçek olmuş üzücü olay.. yakınlarına sabır sevenlerine başsağlığı..

http://haber.gazetevatan.com/Haber/356669/1/Gundem
ölüm kimseye yakışmaz ama böylesi hayat dolu birine hiç yakışmadı.
herkes ölümlü biliyoruz ama yine de şoktayım.
sabah sabah şok a uğratmıştır beni. ailesine sabır, sevdiklerine baş sağlığı diliyorum.
o güzelim kıvırcık ölmüş ha... şoka uğratıyor insanı. nasıl olur lan bu???
uyanır uyanmaz bu haberi duymak üzüntü verici.
allah sevenlerine sabır versin , gerçekten şok edici bir durum .
sabah sabah donuk bir ifadeyle beni haber karşısında şoka uğratmıştır. Ölüm sebebi olarak astım hastalığı, uyuşturucu ve alkolden şüpheleniyor diye geçmekte haberlerde. Ölüm çok anlık.
umarım haber gerçek değildir. çok fazla televizyon izlemememe rağmen kendisini severim, ünlü insanların evlerine gittiği - gezdiği - dağıttığı programın* takipçisiydim!
hala gerçek mi yoksa değil mi diye düşündüğüm beni şok eden haber.
"Kocayı boşayıp, hocayı alacağım" esprisi çeşitli mecralarda gaf olarak algılanmıştı son olarak.

gerçek dünyasını ve duygularını dışa yansıtmıyordu sanki, tamamen içinde yaşıyordu. Sevinçli mi, hüzünlü mü yada öfkeli miydi yüzünden anlaşılmıyordu.

böyleleri akşam yatarlar, sabah ölürler.
sabah sabah beni şok etmiş haber. çok üzgünüm...
dünyanin en kötü sakasini yapan kisi.
üzmüştür.ekranların en doğal en eskimeyen yüzüydü.allah rahmet eylesin.
ölüm haberi ile sabah sabah bizi şoka sokmuş sunucudur.
üzmüştür.
Allah rahmet etsin, yakınlarına sabır versin.
daha minicik bebeği var...
ölüm ona yakışmayanlardandı...
sabah sabah şok etkisi yaratan ölüm haberine bir türlü inanamadığım ünlü şahsiyet. nur içinde yatsın.
Az once haberlerde, evinde olu bulundugunu duydum malesef. Allah rahmet eglesin, sevenlerine sabır versin...