bugün

Sürekli reklamı yapılmıştı bu filmin. Hani daha önceki BKM yapımlarınınında reklamı yapılmıştıda bu kadar değil. Neyse izledim filmi ve size şunu söyleyebilirim. Rezalet. Evet hatta çöp diyelim daha iyi olur. Erdem Yener in oyunculuk çok kötü ciddiyim bu kadar mı iğrenç oynar bir insan ya da karakteri mi kötüydü emin değilim hani adamdan beklentim vardı tebrikler o beklenti bu filmle yok oldu. Diğer oyunculara bakarsak Özge Tokaslan filmdeki en kötü oyuncuydu oyunculuk eğitimı aldığından şüphe duyuyorum. Kıvanç Baran Aslan da iyi bi oyuncu değil ama az rol alarak yırtmış yine. Alper Kul, Özgün Aydın, Uğur Bilgin, Özge Borak ve Meltem Yılmazkaya eh işte dedirtecek cinstendı. Ali Sunal ve Aziz Aslan dan bahsetmiyorum zira düzgün rol de alamadılar. Doğa Rutkay acilen oyunculuğu bırakmalı Erdem Yener gibi o da vasat bir oyunculuk sergiledi bu filmde diyecem de gerçi o normalde de vasat bir oyuncuydu. Kadroda iyi iş çıkarmış dedirtecek sadece Onur Buldu ve Onur Atilla var.

Sonuç: Çağlar Çorumlu'nun olmadığı bir Güldür güldür yapımından kaçınılmalıdır.
güldür güldür ekibi tarafından hazırlanan komedi filmi. ama kadrodan çağlar çorumlu yani şevket yok. gözler ister istemez şevket'i arıyor. film genel olarak güzel eğlenceli bir film. kahkaha attırmasa bile yüzde tebessüm bırakıyor. izlemek isteyenler için an itibariyle star'da yayınlanıyor.