bugün

22 ocakta vizyona girecek komedi filmi.

http://www.youtube.com/watch?v=Enz1CaM1qaM
Komik gibi.
pek gülünecek bir şeyi görünmeyen fragmana sahip film. evet.
Güldür güldürün yeni vizyona giren filmi.
film sonunda izleyenlerin,
"gittim, izledim, sevmedim"
diyecekleri film...
Beklentim çok düşük izlediğimden midir nedir ben çok güldüm...

Kesinlikle öyle basit sıradan bir film değil...

Yılmaz Erdoğan hikayesiymiş zaten...

Başarılı...
Ortalama bir komedi filmdir.
kayseri'yi kötü gösteriyor diye soruşturma açılacakmış. kayseri vekillerinden biri açacakmış hatta.
Güldür güldür neydi ki film bir şeye benzesin. Ulan iki televizyonda gözüken iki vine çeken hemen film yapıyor. Bu Nasıl iştir.
Para kaybettim, daha önemlisi işimi gücümü bırakıp gittim vakit kaybettim. Çıkıp gidesim gelen belki gülerim diye kaldığım film. Yanımda babama baktım gülüyomu diye uyumuş. Gitmeyin derim, becerememişler.
Güldür güldür bundan kat kat iyiydi. Çok basit bir senaryo olmuş. Doğru düzgün güldürmedi maalesef.
Buna vereceğiniz parayla gidin bir fakiri doyurun.
güzel bir filmdi. beklentiniz bir jim carrey filmi olmadığı için tat alabiliyorsunuz.
yok öyle para kaybı yok böyle zaman kaybı diyen arkadaşların 720pizlebedavaizle.com gibi sitelerin altına yorum yapması daha iyi olacaktır.
ne arıyordunuz da bulamadınız acaba bu filmde diye merak ediyorum gerçekten.

beğenmeyen (bkz: geym of bizans)ı izlesin ne diyeyim.
yine bir tv'den az geldi biletten de kazanalım filmi.
Malatya'da yaşayan bir miraszede olarak katıla katıla güldüğüm filmdir. Hele filmdeki Yeşilyurt, Pınarbaşı, kanal gibi mekanları şahsen biliyor olmak ayrı bir tat kattı. Ot sahnesi, üvey kardeşler filan çok güldüm ve evet Başıma bişey gelmeyecekse benim de o tarz akrabalarım var. Biz de küçükken cümbür cemaat ordaki gibi beraber sofraya otururduk ve biz de Saçma sapan bir arazi davasından ötürü amcamlarla küsüz.

Ayrıca filmi Recep ivedikle kıyaslayanlar bilsin ki "eşdeğer değel".
artık kullanıma kapalı bir bioelektrik yapıdır, merhumun arkasından konuşmayalım.
bazı şeylerin kötü olduğunu hiç tecrübe etmeden bilirsin ya, öyle bir film. inşallah yapımında emeği geçen herkesi idam ederler.
Film afişine Güldür Güldür kadrosundan yazılmasa daha çok bilet sattıracak film.
Kadronun yanında hikayesinin vasat kaldığı film. Yılmaz Erdoğan gitgide kredisini tüketiyor. Artık adı kalite garantisi vermiyor. Demek ki sosyetenin cilalı kaldırımları pek ilham kaynağı olamıyor kendisine.
Türkiyede çok da iyi işler yok ama film alanında diğerlerine kıyasla güzeldi.
dün gayet keyifle, beğenerek izlediğim film oldu. yer yer güldürdü, bir yerde de hafif hüzünlendirdi. ailenin, birliğin, beraberliğin önemine güzel değinilmişti. bazı yerlerde esprilere değil, mimiklere güldüğüm de oldu. argo sözcükler kullanılmıştı ama aşırıya kaçmadan onların da yerinde kullanıldığını söyleyebilirim. oyuncuların her biri rolünü güzel oynamıştı. bir de...daha önce Malatya'ya hiç gitmedim ama yöreye özgü güzel kareleri görebilme fırsatımız oldu. teknoloji ve bilgi çağına da vurgu yapılması hoştu. daha doğrusu...teknolojinin yerinde kullanılmamasına ilişkin vurgular denilebilir.

filmi beğenerek izledim. filmi güzel yapan salt film değil benim için gerçi...beraber vakit geçirdiğin kişi/kişiler de oldukça önemli dünyayı algılayış biçiminde...
Çok keyif aldim vesselam konunun malatyada gecmesi de ayri guzel.
çağlar çorumlu olmadığı için hevesimin kaçtığı film
görsel
ulan iyi ki bazı salaklar gibi para verip sinemada izlememişim filmi. bu ne amk.
bu filmde özgür ozan oynadı mı oynamadı mı amk?

vikipedi'de oynamadı diyor:
https://tr.wikipedia.org/wiki/Dedemin_Fi%C5%9Fi

sinematürk'te oynadı diyor: (en sona yazmışlar ismini)
http://www.sinematurk.com/film/63069/