bugün

map dust2'dir.

alırsın colt'unu bombanı, zırhını bosgelmisyazarın da dediği gibi öçöçöçööçöçö yaparsın. çıkan çıtırtı sesi kulağını gıdıklar. büyük hevesle b kapısına doğru çıkarsın. mutlusundur, kulağında dale don dale çalmaktadır bir yandan da aşağıda dönen muhabbeti takip etmektesindir. *
her şey böyle güzel giderken,

çaaaaaaarrrkkkkkkkk diye bir sesle adamının rövaşata çektiğini görürmekle birlikte beşinci boyuttaki dededen bile daha ilahi bir sesin headshot diyerek dağda taşta yankılanmasını duyarsın.
daha başlayalı 5 saniye olmuştur ve tek kurşun sıkamadan ölmüşsündür.

hemen y'ye basıp "awp almasana oç" yazarsın. ama ölü olduğun için kimse seni duymaz.

gözyaşlarını içine akıtırsın...

edit: bosgelmisyazar gitmiş bu arada.
Yolludur.
(bkz: vurduruyordur) gercektende vurdurdu.
Dakika bir gol bir yapacak kişidir.
akp li kürttür.
Genelde yakalayamaz o kapıdan geçen ct'yi. Tavsiyem biraz önüne nişan alıp kapıya sokmaktır. En kötü asist gelir.
işi biliyorsa orta kapıyı keser. Bir de awp kullanmayı biliyorsa ct nin vay haline. Ama ct yi kaçırırsa onun vay haline.
tehlikelidir efenim, long ve midden adam kaçırmaz oynamayı biliyorsa.
Önündeki sekmeden atlayıp araya girmeden duvarın bitişiğinde pusuya yatmışsa kârlı çıkacaktır.
Counterın doğup B kapısına yönelirken kapının arasından 432 hasarlık headshot atışı yapan adidir.
b kapısını smokelarsanız vay onun haline olur durum.
pkklidir. isi gucu pusmak zaten. erkek gibi mp5 alip yakin mesafede savasamaz.
Merdiven tarafindan ct lerin basesini izler ve B ye gitmeye calisanlari vurur.
Güvenlik güçlerimiz tarafından ölü ele geçirilmiştir.
Counter da half life misali lazer güdümlü roket olsaydı onu yiyecek awp nisancisi.
canter in hala oynandığını görünce şaşırdım, ne yalan söyleyeyim bende özledim, ne yıllardı dedirtti şimdi bana resmen nostalji yaşıyorum, youtube girip biraz videoların a bakayım.