bugün

Kendi kulvarındaki en iyi film. Şehitlik edebiyatına sarılıp duygu sömürüsü ile işi götürmeye çalışmamışlar. illa ki abartı yerleri vardı ama en azından saçma sapan asker dizileri/ filmleri gibi özensiz değil, adamların bu işe ciddi emek sarf ettiği belli. Normal şartlar altında görmesi gerekenden biraz fazla değer görmesini ise daha kaç yıldızın hangi rütbe olduğunu bile araştırıp öğrenmeden askerlik üzerine senaryo yazan senaristlere ve onları ciddiye alan yapımcılara borçludur.
Orospu çocuklarını kudurtan film.
Beğenmeyen gitsin cumali ceber izlesin.
En az ilk filmi kadar ince düşünülmüş, mükemmel bir senaryo ve oyunculara sahip. Türk askerini ve mücadelesini anlatan film. Beğenmeyen az öteye bayılsın rica edeceğim.
vasat film ama garip bir şekilde çok izlendi. mesela nefes'in üstünde değil.
abi film çok iyi ya..
boktan bir film. vasatın altı.
börü filminde aynı çalışma ekibini göreceğiz.bu filmin bazılarının damarına basmasına öyle seviniyorum ki, ilerde börü var star'da yayınlanacak 8 bölümlük.onuda izleyin.beğenmemeye devam edin.
(bkz: börü)
1.sini de 2.sini de izlemedim izlemiyeceğim. siz film yapmayın amk. türk filmine para veren zihniyeti de sikeyim ahha
Sen izlemesen de olur.
Türkiye'de muhtemelen belli bir kesim tarafından çok beğenilecek olan ama tarafımca o kadar da beğenilmeyen bir film.
içinde geçen:

"kaybettiğimiz her parçamız için savaşa girseydik,
tankları altay dağları'na kadar sürmemiz lazımdı."

repliğiyle hafızama kazınmış, türk sinemasının en iyileri arasına rahatlıkla girecek bir filmdir.
Milliyetçi gazı vermek dışında herhangi bir özelliği olmayan vasat film.
duygulanıp ağladığım film idi. yabancı asker görüp çekinen fakat askerimizin üzerindeki türk bayrağını görüp sarılan bir kardeşimiz vardı. orada tutamadım kendimi.
bosuna izlemeyin. milliyetcilik kasan gereksiz vasat film.
Zannettiğimden daha kaliteliydi. Bazı yerlerde gerçekçiliği yoktu ama yalan dolan coni filmi yerine bunu tercih ederim. Bi de şey,.. Öhöm... O neydi bee!! (hanımlar beni anlar) * )
Aqlatan film. Seküler militarist biri olarak aqladım.

Daeşçi allavekbercileri nasıl sikiyorlar ama.

Amk ne kadar daeşçi gavat varmış burda.
emsallerinin çoğalmasını dilediğim yapım. atsız ata'nın kahramanlık şiiri be yer verilmesi sevindirmiştir.
rezil ve leş bir türk filmi.

Türklerin elinden iyi film çıktığı mı görülmüş de bu iyi olsun ?

Varsa yoksa milliyetçilik kasıyorlar.
Milyon kere izlesem bıktırmayacak, mükemmel bir film. ALPER ÇAĞLAR SEN MÜKEMMEL BiR DETAYSIN.
Eşrefin sebahati, eşrefin kendini siper etmesi anlamlı bir filmdi...
Vizyona girdiği zamanlarda gittiğim,ilk yarısında kahkaha atıp çıktığım,askeri dram görünümlü komedi filmidir.

Arkadaş ben böyle kötü yapılmış bir film görmedim ya,vine videoları bile daha iyidir bundan.

işin kötüsü olan paraya oldu amk,beni zorla ikna eden o arkadaşların da amk.
Vatan sevgisini konu alan bir savas filmidir. Her izleyisimde gozlerimi doldurur.hele muzikleri. (bkz: kolay degildir) (bkz: affet)
Defalarca izlenen sıkmayan mükemmel bir film olmuş kesinlikle tavsiye ediyorum.
Gerçek silahların kullanılması da cabası (mühimmat dışında tabi).
Dağ filminin ikincisi. Biri kısa dönem diğeri uzun dönem iki askerin sonradan özel askerler olmasını anlatıyor. Palavranın hası. Utanmasalar genelkurmay Başkanı yapacaklar. Evet.