bugün

içeriye girip
-beyler sakin yakışıyormu size?ne güzel giymişiniz lacileri canti olmuşunuz bir mevzu varsa gelin mahallede ki arsada halledelim.
peres: "... şöyledir, böyledir."

patlıcan bombası: "büzük ağzını, amını çamını sikerim. ya likud'a yarraamın girmiş olmasına ne diyorsun? gavat!"

moderatör: "bay patlikan bombasay, tekrar tartışmaya giremeyiz. insanlar akşam yemeğine geçmek için bekliyor."

patlıcan bombası: "onlar tok, yarrak dolması yediler. ama sen konuş tabi, karının şeftali gibin amucuu var ne de olsa, daşşaktan çıkmışın evladı."

moderatör: "tartışmayı bitirmek zorundayım."

patlıcan dolması: "davoslu heidi'leri alp dağlarında sikeyim.. ekonomik açılımı bile sikerim ben. dünya ekonomisi ince dallarda benim yarrak onun amda.. bir daha da davos'un ancak ağzına yüzüne gelirim."
Recep Tayyip Erdoğan'ın hayatının ayarını almasıyla sonuçlanacak durum.
Niddhog : la mod o kolu alır senin tampon bölgene monte ederim ! Ne gevşek heriflersiniz aq. Simon Peres gel bize,
Gel götünü dön bize... Ve trinity vari bir uçan tekme ile moderatör ufucklanır akabinde neo vari uçularak ortam terk edilir.
(bkz: anam rüyaymış meğer)
fiammetta: moderatör ne oluyor götün başın oynuyor, peres sen sus lan kulağın da duymuyormuş, anneni diyorum iyi bir hatun diyorum. bi daha davos'a gelen top olsun arkadaş.
oneydilan: burda da mi hatun yok lan?.. 1500 tane sap toplanmisiniz.. sevmedim aga ben burayi.. daha da davos'a gelmem.
"burdayız ulan!!! forza uludağ sözlük" diye pankart açılırdı.
-ulan bu moderotörlerden çektiğimiz ne !
(bkz: şraaaaaaakkkkkk)
(bkz: davosun zall tarafından yönetilmesi)
-van minit, van minit. soyledıklerımı dıgerlerı duysun istiyorum.
--ama daha çaylak modundasın. on tane cumle kur bekle. seni yazar yapınca gel doya doya konus
(bkz: davosa sozlukteki çaylaklar katilsaydi alabilecekler)
(bkz: imamı gördük bir de cemaate bakalım)
not: kendini bilen kaliteli yazarları tenzih ederim.
peres in karma puanının yerle yeksan olmasını mümkün kılardı sanırım.
o bahaneyle halk kahramanı olabilecek kişi.

(bkz: peki zeki muren de bizi gorecek mi)
rte: van minut, van minut. *july4th: tamamı ingilizce olan entryler silinir.

rte: Sesin çok yüksek çıkıyor. Benden yaşlısın biliyorum ki sesinin benden çok yüksek çıkması bir suçluluk psikolojisinin gereğidir.
july4th: diğer yazarlarla polemik oluşturacak entryler silinir.

rte: Ülkenizde başbakanlık yapmış 2 kişinin bana çok önemli lafları vardır. Filistin'e, tankların üstünde girdiği zaman, 'kendimi bir başka mutlu addediyorum' diyen başbakanlarınız var.
july4th: rötuş isteği, spoiler kullanılmamış.

rte: isim de veririm, belki merak edenleriniz vardır.
july4th: sözlüğü yasal yönden zor durumda bırakabilir.

rte: israil barbarlığı zalimliğinde çok ötesinde birşeydir.
july4th: entry alıntı ve kaynak belirtilmeden (ç)alınmış.

rte: Benim için de bundan böyle Davos bitmiştir. Daha Davos'a gelmem.
july4th: sadece yazarı ilgilendirecek derecede subjektif entryler silinir. *
(bkz: siz yazarları silmeyi cok iyi bilirsiniz)
orada kavga çıkacağını bile bile şov yapmak için toplantıya girmezdi.
- şşş dayı önce o eli bi indir. aloo o eli bi indirecen önce.
davos zirvesi başlar başlamaz masayı devirirdi.

p.s. zirvedir o zirve. davos'a katılsa bir şey olmazdı. sonuçta sözük yazarları sıradan salakların yansımasıdır %99 oranında. ve salaklık her yerde.
güncel Önemli Başlıklar