2002 - 2003 sezonundan beri manchester united'ta forma giyen 1984 doğumlu futbolcu.
hiç bir şekilde gelecek vaad etmeyen, küllüm gereksiz futbolcu.
manchester united'ımızın iskoçyalı futbolcusu. dm-mrc pozisyonlarında oynar.
everton ın mehmet topal transferi olmazsa teklif götüreceği 2. alternatif futbolcu. ilk alternatif mi ?

(bkz: gilberto silva)
en karizmatik futbolcu isimlerinden birine sahip iskoç topçu.

hay. vay. yu ar gud pleying.
-hii . thanks man.
wats yor neym?
-fffleeeetttçiiiiiiiir u?
sabri.

oldu mu $imdi? be a.
manchester united'ın, şampiyonlar liginde inter'le italya'da oynadığı maç sırasında; manchester'daki evine hırsız girmiş oyuncusudur. eve giren hırsız eşini de bıçaklamıştır, bu sebepten ötürü şu sıralar psikolojik tedavi görmektedir. kırmızı kart sebebiyle, finalde oynayamayacaktır da.

bu adamın gelecek vaad etmediğini söylemek için kör olmak gerekir. gerçi gelecek vaad etme yaşını geçti artık adam oldu da, süper top oynuyor bölgesinde, çok iyi paslar atıyor, iyi kaçıyor, top çalıyor. daha ne yapsın?
asıl mesleği kasaplıkmış. arsenal - manchester united şampiyonlar ligi yarı final maçında öğrendik.

ayrıca bu aralar psikolojisi baya bozukmuş.

(bkz: kasap)
barcelona ile oynanacak sampiyonlar ligi finalinde oynayamayacak futbolcudur. *
eşini yaralayan hırsıza olan kinini rakip futbolcuları yaralayarak çıkarmakta olan agresif futbolcu.
trakyalı daşak sarısı rengindedir, siyahi falan değildir.
son derece süratli bir oyuncudur.
20.07.2009 tarihinde dalaman hava alanında araba kiraya verdiğim futbolcu.
galatasaraya gel hacı falan dedim, güldü.
zaten ihtiyacımız yok ddim, ben de güldüm.
dünki maçta * akıllara zarar bir gole imza atmış orta saha oyuncusu.

oha fletcher demek istiyorum.

goller şuradan izlenebilir:

http://video.ntvmsnbc.com...5025173064064093217233077
formdaysa şayet , iyi bir orta saha oyuncusu olarak avrupa da pek çok takımda oynar. ferguson un sisteminde o da her sene en az 20 ciavarında maça çıkmaktadır.
bugün attığı gol city'nin attığı 6 gole bedeldir.
West Bromwich Albion ile 2.5 senelik sözleşme imzalamıştır.