bugün

iznik'de bulunan şirin mi şirin tatil köyü. Kafa dinlemek için birebir. Güneş hiç bir yerde öyle batmıyor. Gidip gormeli. 11 senedir gidiyorum. Bebeklikten olan arkadaşlıklar var. Futbol maçları leziz. Restorant da arnavut ciğeri denenmeli e bir de Çökertme. Bir çok sahil gitaristi görünür. Belki de ben de bunlardan biriyim. *
(bkz: Efes extra)
(bkz: darka 24)
kırık iskele ve bokyiyen discmani de ünlüdür.
inanılmaz entrikalı, dedikodusuz bir saniyesi geçmeyen küçük tatil sitesi. insanlarına rağmen inanılmaz güzel yemyeşil bir yerdir. hendrixle güzel günler geçmiştir burada.
hendrixiz darka yalan olur.
darkadaki eglence anlatılmaz hersey genelde bir anda gelısır her aksam farklı bi olay.
anlatılamayacak kadar "kafa" yerdir. içilir, top oynanır, göl kenarında bir sigarayla güne$ batırılır, kankalarla kafalar çekilir, rakı sofrası yapılır, kavga çıkarılır, göle girilir, her $ey vardır orda. insanın rahatlamak için gidebileceği istanbul'a çok yakın pırlanta gibi bir yerdir.
(bkz: özer abi mafya mı sorunsalı)
(bkz: darka'da hendrix ve randy'nin gitar çalıp içmekten ba$ka bir $ey yapmaması)
(bkz: darka da futbol maçları)
(bkz: izzet abi nin 3847230847m uzağa giden voleleri)*
(bkz: hendrix ve hakan $ükür sorunsalı)*
"randy kilo ver biraz bak hendrix burda oynaya oynaya verdi" - beyhan çalı$kan
(bkz: beyhan calıskan)
(bkz: çamur sahaya in$aattan kum getiren futbol a$ıkları)
(bkz: yarım saattir burda sizi dinliyorum!!)*
(bkz: darka geleneksel futbol turnuvası)
Dawson' Greek dizisine benzer olayların yasandıgı,insana huzur veren tatil beldesi.
(bkz: darka iskele)
ismini darvuşafaka kardesler den alan bu güzel tatil beldesinde her türlü duygu yasamak mümkün.
Şuan da olmak istediğim eşsiz mekan. Yılbaşını iple çekiyoruz orada olmak için. insan kendine restart atmış gibi oluyor oraya gidince. Yılbaşında çok eğlenileceği belli. HYer sene yılbaşında sahilde ateş yakılır ve yeni yıla girilir. Muhteşem bir zevktir. Orda olmak için her şeyimi verebilirim şuan.

(bkz: iceberk)
(bkz: randy)
(bkz: iznik)
ilerde bir sözlük etkinliği düzenlenebilecek yer.
(bkz: gidenlerden)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar