bugün

kusura bakmayın ama saftır.

fetö, akp iktidarında tabiri caizse coşmuştur. her alanda göz yumulmuştur. canlarını vermesi gerekenler bunları palazlandıranlardır. iki siyasi pisliğin maceralarının bedelini, beyni uyuşturulmuş insanlar ödemişlerdir.
kahramanmışlardır?
halk direnişiyle darbe engellendi sanan mallardan biridir. eğer atatürkçü o namuslu komutanlar olmasaydı o tankların altında hepsi de çatır çutur ezilirlerdi.
allah tüm namuslu askerlerden razı olsun, eksikliklerini göstermesin. bu vatan onlarsız bir hiçtir.
Birde darbe gunu icine sican tiplerin darbe sonrasi zirvalamalari olmasa amk.
kendi sebeplerini bilemem ama kesinlikle birilerinin koltuk kavgasına kurban gitmiştir.
Bazıları tarafından -kriter nedir, nasıl oluyor bilinmez- şehit ilan edilen niyazilerdir.
Bok yoluna gitmiştir. Şehit falan da değildir.
hala hazmedemeyen gavatlara soruyorum. gezi parkında ne halt vardıda geberdiniz? he söylermisiniz? ülkenin anasını ağlattınız gezi parkında 120milyon dolar zarara uğradı sizin şerefsizliklerinizden dolayı ülke. hala demokrasi içinmiş ulan gezi parkında okutulan bildiride 3. havalimanı yapılmasın, yavuz sultan selim köprüsü yapılmasın, nükleer santraller yapılmasın yazıyordu ne alakası var demokrasiyle söylermisiniz? demokrasi diye etrafı yağmaladınız, polis araçlarını yaktınız, otobüsleri yaktınız, en önemlisi türk bayrağını yaktınız gavat herifler hala konuşuyorsunuz.

millete makarnacı diyen gerizekalılar 200liraya paralı militan oldu. polise taş attı silahla ateş etti hala burda milletin fetö denen orospu çocuklarının darbesini püskürtmesiyle dalga geçiyor şehit olanlarla dalga geçiyorsunuz açık ve net söylüyorum bu dalga geçenlerin hepsi orospu çocuğudur başka birşey değil.

şuana kadar bir kere küfür etmedim ama yetti ulan şerefsizler yetti.
Piyondan başka birşey değildir.
bu başlıktaki bazı şerefsizlere; allahın belası üzerinize olsun...

bu milletin en has evlatlarıdır.
delikanlım işaret aldığın gün atandan yürüyeceksin millet yürüyecek arkandan,
mehter marşında söyleneni aynen uygulamışlardır.
işareti almış iradesine sahip çıkmıştır.
görsel
Pek sevdiği rte'nin ihmali yüzünden ve Bir zamanlar pek sevdiği fethullah hocaefendisi tarafından öldürülmüştür.
gezi parkında polise baklava verenler

görsel
bakın orospu çocukları...

o insanlar inandığı değerler uğruna seve seve canlarını verdiler...
sizin gibi veled i zinalar her gün nefretlerini kusarken,
bu insanlar hergün sustular.
ve onlara ihtiyaç olunduğu zaman ortaya çıktılar...
saklanmadılar...
sizin gibi korkmadılar...
sizin gibi yırtık dondan fırlar gibi de çıkmadılar...

mertçe, erkekçe, yiğitçe çıktılar...
tankın altında ezildi kimileri.
kimileri mermilere siper oldu ellerindeki türk bayraklarıyla...

size açık açık küfür ediyorum...
orospu evlatlarısınız...
çünkü dünyanın neresinde olursa olsun o insanlar hakkında alay edilmez.
hakaret edilmezdi...
yiğit ölür ama hakkı verilirdi...

sizler veled i zina tohumları olduğunuz için hak nedir bilmessiniz...

zalimler için yaşasın cehennem...
erdoğanın izmir semalarında darbe girişiminin durdurulmasını beklediğini sanan safları görmemize vesile olmuş aşağılık bir başlık.