bugün

ömrü hayatında darbe yapılışına tanık olmamış maldır. ne akıl vardır ne de bilgi. menemenli kubilayı boğazlayan yobazların torunlarıdır.

olm bak, ordu gerçek manada yönetime el koyarsa sen değil sokağa çıkmak, burnunu pencerenden çıkaramazsın.
sonra ne c.b, ne başbakan kalır ortada, tıkarlar bir kodese tvye çıkıp bik bik konuşmasını izleyemezsin.
ve en mühimi yobaz takımı sokakta döverek bir askeri asla öldüremezdi.
bunu yapanın teee ebesinin şarap çanağına kadar konulurdu.

ben darbe gördüm, buna darbe demek komiklik olur. bu silahlı kuvvetlerin itibarsızlaştırma çabasının bir ürünüdür ama asla bir tsk darbesi değildir.
O malin beynini kuşa taksak ters uçar deyimine cuk diye uyan kişilerdir.
30 tane subayın toplayabildiği tank 10 olunca, ve bunlarda teker teker sokakta gezince e tabi haliyle millet tankın önüne yatabiliyo. generaller planlasaydı var ya emrindeki zibilyon tane tank gezer dururdu sokakta. birinin önüne yatardın, o ezmezdi ama arkadaki tak alırdı aşşa.
Sonuna Kadar katıldığım Önerme Akp tiyatrosudur bu !
aynı zamanda okuduğunu da anlamayan maloğlu maldır.

darbelerden zarar gören insanları gördüm ve bu yüzden darbenin şakaya tufaya gelir yanı olmadığını anlayamayan zavallı beyinsizlere anlatmaya çalışmak gibi bir saçma harekette bulunuyorum.

darbenin şakası yoktur. kayın babacığının yanına oturup ay ordu darbeyi beceremedi, tsknın başındaki herifi götürdü beni götüremedi açıklamasını yapmasına ve bu açıklamayı yanıbaşında pişkin pişkin sırıtarak izlemene asla müsade etmezlerdi.
ama bu dalyaraklara ne desen boş. kafa kof.
darbeye karşı olmak tek ortak paydası olan onca farklı görüşteki insana akpli, yobaz vs demek zekanın götün içine hapsılduğunu gösterir. oğlum ne göt heriflersiniz, ne tank top yalayıcısısınız, meziyet o tankın önüne çıkmakta; yok azlarmış çok tank olsaymış bik bikmiş... siz kraldan çok kralcısınız.

ve şakirtler kabuklarından çıkar...
mal oğlu maldır.

tsk nin yaptığı darbe olsaydı, sokağa çıkma yasağını bu kadar kolay geçemezlerdi. okul müsameresi gibi darbe mi olur amk? herkes istediğini yapıyor, askere saldırıp öldürüyorlar. o.çocukları gülerek rabia işareti yapıyor, akkoyunların elinde ampul bayrakları. tencere tava çalıyorlar, gerçek darbe olsa bırak bayrak kaldırmayı kımıldatamazlar bile.
halk direnişiyle tsk darbesi engelleniyorsa yaşayın görün. başka sözüm yok beyinsiz mahluklara. okuduğunu anlamıyor maloğlu mallar.
ortadoğunun içine eden ve kendi ülkesinde bok içinde yaşamaya mahkum etmiş maldır..
ama artık bizlerin de çıkıp diş göstermemiz gerekiyor..
bir kıvılcım ateşlense keşke..
olmuyor çünkü lafla sözle, rakamla, veriyle bu alıkların birşey anlayacağı yok..

demokrasiyi siktik öldü arkadaşlar..
bundan sonrası artık denetimli kaos..

mesele ne zaman kontrolden çıkacağı..

neyse ben yine şunu tekrarlayayım,
onurlu türk subayı kafasına sıksın..

tsk destekli bir diktatoryal operasyondur bu..